14 lipca 2020, 20:02:10 - bartekwr9
Fortuna I liga: Warta 2-2 Tychy

14 lipca 2020, 18:10 - Grodzisk Wielkopolski (Hotel Rodan-Groklin)
Warta Poznań 2-2 GKS Tychy
Bartosz Kieliba 6, Mateusz Kupczak 13 (k) - Jan Biegański 75, Łukasz Sołowiej 90

Warta: 1. Adrian Lis - 13. Jakub Kuzdra, 5. Bartosz Kieliba, 16. Aleks Ławniczak, 3. Jakub Kiełb - 19. Mariusz Rybicki (63, 18. Jakub Apolinarski), 21. Mateusz Kupczak, 6. Łukasz Trałka, 22. Robert Janicki (68, 8. Krzysztof Danielewicz), 11. Michał Jakóbowski - 9. Łukasz Spławski (73, 20. Mateusz Szczepaniak).

Tychy: 91. Konrad Jałocha - 24. Dominik Połap, 14. Dario Krišto, 3. Łukasz Sołowiej, 5. Maciej Mańka - 17. Sebastian Steblecki (80, 96. Wojciech Szumilas), 22. Wilson Kamavuaka, 15. Jan Biegański, 8. Łukasz Grzeszczyk, 13. Łukasz Moneta (46, 77. Kacper Piątek) - 32. Szymon Lewicki (46, 9. Dawid Kasprzyk).

żółte kartki: Kuzdra, Kiełb, Trałka, Danielewicz - Mańka, Grzeszczyk.

sędziował: Damian Kos (Gdańsk).
widzów: 434.

W 86. minucie Łukasz Grzeszczyk (Tychy) nie wykorzystał rzutu karnego (Adrian Lis obronił).

Fan - 14 lipca 2020, 20:04:09 - *.play-internet.pl
Stal dziękuje

herhor - 14 lipca 2020, 20:04:46 - *.odramedia.pl
Ktoś u góry ewidentnie nie chce żeby Warta awansowała. Najpierw rzut karny za rękę przy ciele, potem gol dla Tychów z ewidentnego spalonego.

omg - 14 lipca 2020, 20:06:17 - *.icpnet.pl
Panie Fajreszewski bierz pan kram i wyjazd do gadżetów. Najpierw do monopolu.

do - 14 lipca 2020, 20:06:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ile mamony poszlo w przerwie warta dla mnie juz nie istnieje

cdnn - 14 lipca 2020, 20:07:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czyli Podbeskidzie właściwie już świętuje awans. <3

Lp - 14 lipca 2020, 20:07:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Druga polowa to jakas masakra, warta odpuscila....

N - 14 lipca 2020, 20:08:33 - *.play-internet.pl
Fortuna 1 liga buahahahaha

szczepans - 14 lipca 2020, 20:08:56 - *.zdi24.pl
Nie ma mowy o spalonym.

antek - 14 lipca 2020, 20:09:33 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
kolejny mecz w którym Warta robiła co mogła żeby nie awansować. ręka w polu karnym w ostatnich minutach i nawet jak karnego Tychy nie strzeliły to nagle wpadła bramka....hahahhaah

Max - 14 lipca 2020, 20:10:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Połap zachował się jak junior i podarował bramkę Warcie. Po przerwie wchodzi Kasprzyk Piątek i Szumilas. Piątek i Szumi coś wnieśli a Kasprzyk??? Szkoda pierwszej połowy, bo Warta była do pyknięcia.

Witkowski - 14 lipca 2020, 20:13:38 - *.dynamic.chello.pl
Ktokolwiek do tych baraży wejdzie, będzie zabawnie. Albo z ujemnym bilansem bramek, albo z jakimiś 35 golami na koncie, albo z 12–13 porażkami...

Pol - 14 lipca 2020, 20:16:25 - *.95.204.27
Baaardzo dziwny mecz , czułem sie jak w teatrze ,ktoś tu kogoś robi w balona ...

tichau - 14 lipca 2020, 20:16:51 - *.18-1.cable.virginm.net
Brawo Tychy za drugą połowę. Warta miała jeden dzień mniej na odpoczynek i myśleli że dowiozą zaliczkę z pierwszej połowy a tu zonk. Dobre zmiany Tychów w drugiej połowie. Kasprzyk jak zwykle sytuacje bramkowe ma ale jeszcze brakuje mu chłodnej głowy. Dziwi brak Keona, dobry wystep Kamavuaki

tyski - 14 lipca 2020, 20:17:50 - *.centertel.pl
Czemu zmeczony grzeszczyk notorycznie pcha się do wykonywania karnych i rzutów wolnych? Dlaczego robi te beznadziejne kółka i traci piłki? Najsłabsze ogniwo w twj drużynie.

Góral - 14 lipca 2020, 20:20:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bujcie się chamy, do ekstraklasy wracamy. TSP

Bo - 14 lipca 2020, 20:22:06 - *.30.52.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Który to już kolejny znakomity występ Warty...Ktos chce na siłę awansu Warty. To taki drugi ŁKS.

Bv - 14 lipca 2020, 20:23:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Warta? Wy wiecie, co...

jose - 14 lipca 2020, 20:26:42 - *.135.163.136.static.kolnet.eu
kogomto bac sie mamy haha

ted - 14 lipca 2020, 20:37:42 - *.ajc.com.pl
do cdnn Jeszcze TYLKO JEDEN PUNKCIK BRAKUJE !!! Może JUTRO !!!!!!

Klm - 14 lipca 2020, 20:57:47 - *.master.pl
Warta co??? W poznaniu tylko amica wronki

Witkowski - 14 lipca 2020, 20:59:42 - *.dynamic.chello.pl
@ekstra
Ale teraz nie zwiększają ligi...

kolo34 - 14 lipca 2020, 21:09:27 - *.internetia.net.pl
slychac bylo przed bramka na 2:2 rezyserke, "3,2,1, bramka" nie pachnie to ladnie

LuckyKSG - 14 lipca 2020, 21:11:51 - *.master.pl
Brawo Tychy. Powalczcie do końca to może się uda awansować z baraży! A wtedy już Górny Śląsk by rządził w lidze!

janusz - 14 lipca 2020, 21:17:33 - *.hsd1.il.comcast.net
Potwierdza sie,Warta Karny bez karnego niepunktuje.

AlbertGree - 14 lipca 2020, 23:16:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Warta - wstyd. To co zrobiliście w 2-ej połowie , to nie dało się oglądać. Skandal!!

dasad - 15 lipca 2020, 12:57:13 - *.dynamic.chello.pl
Danielewicz załatwił warcie baraże... trener nie trafił ze zmianą zresztą z taktyką też