14 lipca 2020, 22:29:38 - dagazka
Porażka na pożegnanie

W meczu 36. kolejki PKO Ekstraklasy Arka Gdynia przegrała 1-2 (0-1) z Górnikiem Zabrze w ostatnim domowym meczu tego sezonu. Goście objęli prowadzenie w pierwszej połowie po świetnym uderzeniu Michała Koja, na początku drugiej części spotkania wyrównał Marcus Vinícius, a gola dającego Górnikowi zwycięstwo zdobył Alasana Manneh.

14 lipca 2020, 20:30 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 1-2 Górnik Zabrze
Marcus Vinícius 48 - Michał Koj 13, Alasana Manneh 82

Arka: 1. Pāvels Šteinbors - 33. Damian Zbozień, 26. Adam Danch, 6. Frederik Helstrup (64, 23. Luka Marić), 17. Adam Marciniak - 8. Marcus Vinícius, 15. Michał Kopczyński, 14. Michał Nalepa, 31. Dawid Markiewicz (46, 11. Rafał Siemaszko), 46. Jakub Wawszczyk (46, 18. Kamil Antonik) - 7. Maciej Jankowski.

Górnik: 84. Martin Chudý - 28. Stávros Vassilantonópoulos, 6. Aleksander Paluszek, 5. Paweł Bochniewicz, 14. Michał Koj - 33. Erik Jirka, 8. Alasana Manneh, 20. Daniel Ściślak (79, 64. Erik Janža), 45. Adam Ryczkowski (51, 9. Jesús Jiménez) - 11. Giórgos Giakoumákis, 21. Piotr Krawczyk (65, 15. Roman Procházka).

żółte kartki: Paluszek - Zbozień.
czerwona kartka: Aleksander Paluszek (86. minuta, Górnik, za drugą żółtą).

LuckyKSG - 14 lipca 2020, 22:38:49 - *.master.pl
Brawo Górnicy. Walczyć do końca. Teraz jeszcze w sobote słabe zagłębie ograć i będzie gitara!

MEXYKANOS - 14 lipca 2020, 22:38:56 - *.leon.com.pl
Serce raduje się jak zwycięża Nasz Górnik.Szacunek dla Pana trenera Brosza za to że ułożył drużynę która ma potencjał,i wielkie brawa dla całego zespołu że dają kibicom tyle radości zwycięstami.Oby Igor został z Nami jest temu klubowi potrzebny niczym woda rybie.

m - 14 lipca 2020, 22:51:45 - *.piekary.net
Za dwa lata Górnik weźmie niezła kasę za Manneha, chłopak gra coraz lepiej a ma dopiero 22 lata.

FC BYTOM - 14 lipca 2020, 23:05:19 - *.centertel.pl
Brawo Górnicy!!! Tak trzymać!!! Gramy do końca.

kuba - 14 lipca 2020, 23:10:34 - *.dynamic.chello.pl
Nie powiem piękne bramki (2) puścił najlepszy bramkarz ekstraklasy (mistrz)

Realista - 14 lipca 2020, 23:11:51 - *.146.233.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jestem kibicem Arki i nie łudzę się, że za rok powrócimy do ekstraklasy. By tak się stało, trzeba by wymienić 95% obecnego składu, łącznie z trenerem, który coraz bardziej przypomina niedawnego Smółkę. Na taki luksus Arkę dziś nie stać z wielu względów, a głównie - finansowych.

13sektor - 14 lipca 2020, 23:29:15 - *.centertel.pl
W tym sezonie Górnik bardzo słabo punktował w meczach wyjazdowych. Byłem ciekaw więc jak nasza drużyna zaprezentuje się na boisku w Gdyni. Górnik był drużyną lepszą (szczególnie w 1 połowie) i zasłużenie odniósł zwycięstwo. Brawa dla Michała Koja za strzelenie pięknego gola. Można jedynie żałować,że arbiter nie uznał bramki Giakoumakisowi,który był ponoć na minimalnym spalonym.
Pozdrowienia dla wszystkich sympatyków Górnika Zabrze.

Reeep - 14 lipca 2020, 23:33:34 - *.centertel.pl
Ilu z tych zawodników da radę w ekstraklasie? 3-4?

Ślązok - 14 lipca 2020, 23:46:25 - *.centertel.pl
Z jednej strony trochę szkoda Arki, bo kiedyś tworzyliśmy fajną sztame, ale z drugiej strony jak od kilku lat naśladują debilne zachowania ich kompanów z Bytomia to raczej już tak nie jest żal!

Agla - 14 lipca 2020, 23:50:21 - *.centertel.pl
Zamieńcie herby i dajcie ten Arki bo na pierwszy rzut oka wygląda jakby to Górnik przegrał na pożegnanie. Słaby mecz Górnika ale na Arkę wystarczyło szkoda mi Arki mam nadzieję że szybko powrócą do elity. pozdROWienia.

rysoryt - 15 lipca 2020, 0:05:13 - *.leon.com.pl
Brawo! Alasana Manneh. Najlepszy rozgrywający od czasów Roberta Jeża (tyle, że dużo młodszy).

asor81q - 15 lipca 2020, 0:19:55 - *.leon.com.pl
Aleksander Paluszek jako jedyny pokazał charakter przy tej feralnej akcji. Zastanawia mnie Roman Prochazka -nie pokazuje pełni swoich umiejętności. Manneh bardzo dobrze.

Power1930 - 15 lipca 2020, 4:49:35 - *.30.51.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl