15 lipca 2020, 19:10 - Łódź (stadion Widzewa)

Widzew: 24. Wojciech Pawłowski - 23. Łukasz Kosakiewicz, 4. Sebastian Rudol, 27. Daniel Tanżyna, 37. Kornel Kordas (90, 3. Filip Becht) - 14. Konrad Gutowski (77, 17. Robert Prochownik), 16. Bartłomiej Poczobut, 30. Mateusz Możdżeń, 8. Adam Radwański (72, 10. Rafał Wolsztyński), 7. Henrik Ojamaa (65, 18. Daniel Mąka) - 9. Marcin Robak.

Stal: 33. Dawid Pietrzkiewicz - 16. Bartosz Sobotka (46, 2. Adam Waszkiewicz), 10. Piotr Mroziński, 21. Piotr Witasik, 19. Szymon Jarosz, 5. Piotr Zmorzyński - 20. Szymon Jopek, 13. Przemysław Stelmach (46, 24. Krzysztof Kiercz), 11. Dominik Chromiński (46, 7. Michał Płonka) - 9. Michał Fidziukiewicz (67, 26. Bartłomiej Ciepiela), 17. Kacper Śpiewak.

żółte kartki: Możdżeń - Witasik, Fidziukiewicz, Mroziński.

widzów: 4502.

1910Widzew - 15 lipca 2020, 21:03:26 - *.147.41.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Awans Widzewa w następnej kolejce RTS!

Kibic - 15 lipca 2020, 21:04:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda nie dojechali na 1 połowę spieci strasznie elektryczni w obronie potem już na luzie dało się wytrzymać nic walczymy dalej .Mam nadzieję że Widzew nie podłoży się w ostatniej kolejce Zniczowi

sts - 15 lipca 2020, 21:04:59 - *.centertel.pl
Elegancki mecz, brawo Widzew. Tyle celnych podań nie widziałem chyba przez całą rundę.

JK - 15 lipca 2020, 21:06:30 - *.play-internet.pl
Boniek już poinstruował sędziów dla kogo mają gwizdać do końca ligi, przykre.

Kibic - 15 lipca 2020, 21:06:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zgadzam się zjadła ich trema ale przynajmniej grali do końca .Nic GKS i Siedlce o pozostanie w 2 lidze

Fluval305 - 15 lipca 2020, 21:07:00 - *.play-internet.pl
A wg napinaczy ze stalowej mieli się przebiec po tym słabym widzewie

Mistrz - 15 lipca 2020, 21:07:26 - *.toya.net.pl
Liczy się tylko Widzew Łódź

ŁKS - 15 lipca 2020, 21:08:51 - *.icpnet.pl
Fuksło się garbatym, sędzia poddrukował i jak zwykle ciągnoł mośkuw za uszy. Oni wciąż się łudzo że dorównają wielkiemu ŁKS

Kibic - 15 lipca 2020, 21:09:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Swoją drogą troche nie fair będzie jak spadniemy przy dopingu Siedlec .Może jeszcze Bełchatów sie wycofa

zielok - 15 lipca 2020, 21:10:59 - *.toya.net.pl
Taki Widzew chcą trybuny.Wreszcie.Stalówka nie spadnie
WRWE

CH-G 52 - 15 lipca 2020, 21:12:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje Widzew z Głogowa 😊👍

donpedro - 15 lipca 2020, 21:12:53 - *.120.212.91
przykry to jestes ty JK dzisiaj Widzew sie bawil ze Stala i tylko fakt ze odpuszczono druga polowe spowodowal ze Stal wyjechala tylko z trojka

zielok - 15 lipca 2020, 21:12:59 - *.toya.net.pl
Ty ŁKS słownik w łapę Wielki ŁKS hehehe rozbawiłeś mnie Dzięki

Rampampam - 15 lipca 2020, 21:15:01 - *.play-internet.pl
W następnej kolejce dostaną baty i po awansie będzie 🤣

Kibic - 15 lipca 2020, 21:16:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie twierdzę że Widzew nie był lepszy w 1 połowie bo był .2 bramki dostali w prezencie .Jednak będzie ewenementem jak drużyna ktorej potwierdzono doping nie jest ukarana

Lin - 15 lipca 2020, 21:17:25 - *.play-internet.pl
Kibic, mój Widzew będzie walczył do samego końca, gdyż nie sądzę, by w przedostatniej kolejce przpieczetowali awans. Na 80 procent dla Widzewa mecz ze Zniczem jeszcze nie będzie meczem o pietruszkę. Tak więc o podkładaniu się mowy być nie może. A ze swojej strony, w przedostatniej kolejce zagrajcie i dla siebie i przy okazji dla Widzewa i nie dajcie Katowicom wygrać w Stalowej. A najlepiej wygrajcie. Powodzenia w walce o utrzymanie II ligi dacie radę. A kto wie, może przy korzystnym zbiegu wydarzeń, może nawet baraże?

moskaluRTS - 15 lipca 2020, 21:18:31 - *.dynamic-2-waw-k-1-2-0.vectranet.pl
No i pięknie..

Kibic - 15 lipca 2020, 21:20:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie no już po barażach Katowice i Siedlce mecz o życie i o to aby nie zaliczyć historycznego spadku ze szczebla centralnego.Wygrajcie tylko ze Zniczem

SiarTar - 15 lipca 2020, 21:21:26 - *.dynamic.chello.pl
bye bye rowery

Tlenik - 15 lipca 2020, 21:23:19 - *.home-net.pl
Yhym jak RTS przegrywa to wiadomo, ze gra u bukow , jak wygrywa to wiadomo , ze (rudy) ciagnie , przy okazji sedziowie na korzysc widzewa. Ja rozumiem , ze pol Polski nienawidzi Widzewa ale...druga polowa kocha. Pozdro z Moniek

Kevin - 15 lipca 2020, 21:25:25 - *.146.47.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie dobrze !

Piast GKS - 15 lipca 2020, 21:26:51 - *.cdn77.com
gratulacje. Awans blisko razem z Łęczną.

Kibic - 15 lipca 2020, 21:27:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wiem że smrodku byś chciał tego ale utrzymamy się w ostatnim meczu Znicz ma Widzew Siedlce Skrę i mecz z nami porażka Siedlec ze Skra daje nam szansę nawet w razie wpadki mecz o życie z Siedlcami

SiarTar - 15 lipca 2020, 21:29:50 - *.ip-167-114-170.net
Na kolana przed wielką Siarkom!

Tom81 - 15 lipca 2020, 21:33:27 - *.tvkstella.pl
Stal Stalowa Wola zrobiła dzisiaj milowy krok ku trzeciej (czwartej) lidze...

Yeah - 15 lipca 2020, 21:36:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Taaaak, stalUwka welcome to III liga gr. IV ;-)))

Kibic - 15 lipca 2020, 21:37:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jaki milowy my zawsze się utrzymujemy w ostatnich kolejkach Skra zremisuje lub wygra z Pogoniom i wszystko w naszych rękach wtedy mecz o utrzymanie z Siedlcami

paniRenia - 15 lipca 2020, 21:40:09 - *.40.203.109.threembb.co.uk
O co ja widzę, emeryt za (60)tyś na miesiąc się w końcu przebudził, może będzie upragniona korona

1234 - 15 lipca 2020, 21:47:57 - *.play-internet.pl
Kalkulatory stalowowolskie płoną po tym meczu Hehe

\\// - 15 lipca 2020, 22:08:21 - *.147.108.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdzie to są ci, co 2 dni temu pletli, że Stalowa ma "pewne 3 punkty" - bo jest w "gazie"...

Toto - 15 lipca 2020, 22:19:50 - *.10-1.cable.virginm.net
Stał nie grała źle. To Widzew zagrał dobrze i agresywnie i zmusił do błędów. Nawet Ojama nie zawiódł.

bRzytWa. P - 15 lipca 2020, 22:21:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
3-0. Luzik. Szkoda że drugą połowę odpuścili mogli by że 6-0 wygrać ale ważne że wygrali My dalej walka o awans. A Stalówce życzę. Utrzymania TYLKO WIDZEW RTS PODKARPACCY WIDZEWIACY 🍻🍻🍻🍻🍻
867;

Kibic - 15 lipca 2020, 22:24:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie no sam trener Stali powiedział że chętnie to by kazał im biegać karnie 3 godziny za 1 połowę bo 2 prezenty Widzew dostał

AnonimG - 15 lipca 2020, 22:28:41 - *.toya.net.pl
A wszystko dlatego ,że trener Szydełko będąc na fali myślał, że w Łodzi wykona lekką robótkę ręczną, a tu nagle zderzył się ze ścianą.

JWP87 - 15 lipca 2020, 22:35:59 - *.play-internet.pl
Miód malina.
Jeszcze dwa, mecze wygrać i będzie dobrze...
TYLKO WIDZEW ŁÓDŹ RTS !!!!!!!!

Zgrzyt - 15 lipca 2020, 22:36:30 - *.252.128.122
Bedac kibicem Stali musze wyznac, ze nie dalo sie tego ogladac!
Mam kaca moralnego jak po meczu z Garbarnia.

Kibic - 15 lipca 2020, 22:41:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bartek przegrał mecz 3 błędy 3 bramki brawa ale za zasługi się nie gra nie dojechał wyglądał jakby 7 fajek przed meczem spalił

gość - 15 lipca 2020, 22:51:29 - *.111.245.10
Ja tam nie wiem ale Widzew ponoć się nas strasznie boi.Pozdrowienia za asysty dla tych dwóch drewniaków Jarosza i Witasika.

NoBody - 16 lipca 2020, 0:02:18 - *.centertel.pl
Nic mnie tak nie bawi jak pisanie ŁKSiaków o garbatych nosach. Szkoda ze historii swojego klubu nie znają. Kto był sponsorem ŁKSu na początku? Na kogo boisku oni grali? Na oba pytania pada odpowiedź POZNAŃSKI. Dla osób spoza Łodzi informacja że to był najbogatszy obcokrajowiec w Łodzi.

rdk - 16 lipca 2020, 5:06:49 - *.centertel.pl
Zabawne te komentarze, że Widzew dostał dwa prezenty, co to za tłumaczenie? Błędy zdarzają się zawsze tylko przeciwnik musi umieć je wykorzystać. Prezenty to by były ewentualnie jakby sobie Stal wpakowała dwa samobóje.

Gks1962 - 16 lipca 2020, 5:41:10 - *.dynamic.chello.pl
Walczymy do końca.

Tylko ŁKS - 16 lipca 2020, 6:34:09 - *.play-internet.pl
W następnym meczu wpierdy i powrót do korzeni

NoBody - 16 lipca 2020, 6:59:35 - *.centertel.pl
Do Tylko ŁKS
Powrót do korzeni to Wy rozpoczęliście w tym sezonie. Jak tam u Was z wzmocnieniami ;-) W przyszłym sezonie głównym sponsorem będzie chyba system juniorów:-)

roosevelt5 - 16 lipca 2020, 8:36:22 - *.3.152.160
Do Nobody.
Najbogatszym był Scheibler.
Scheibler, Poznański i Grohman określani byli jako królowie łódzkiej bawełny.
Pomiędzy nimi, a zwłaszcza pomiędzy Scheiblerem i Poznańskim była rywalizacja.
Dokładniej to Poznański chciał dorównać Scheiblerowi.
I co ciekawe ale w jednym Poznański był krok do przodu.
Miał własną fabrykancką komunikację szynową.
I zdaje się, że to było zalążkiem powstania późniejszej komunikacji tramwajowej w Łodzi, która powstała ok 10 lat wcześniej niż w Warszawie. :-D
Jak by na to nie patrzeć.
To była zdrowa rywalizacja.

Stal 30 - 16 lipca 2020, 12:28:09 - *.146.42.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Żałosny wypad z 2.ligi. Ostatnie mecze z Katowicami i Siedlcami zapewne też do tyłu..... wstyd i kompromitacja ....

pablo - 16 lipca 2020, 14:02:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oby Stal sie utrzymala. szkoda ze przez tego koronawirusa musieli grac na nowym stadionie bez kibiców.
Brawo Widzew oby za rok obs zespoły z Łodzi awansowały do ekstraklasy. Brakuje derbów łodzi i derbow warszawy w ekstraklasie.

Stal 30 - 16 lipca 2020, 14:09:00 - *.146.42.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie wolno było przegrać 2 razy z Dziubinskiego Resovia i u siebie ze Skra i Garbarnia.

BALD - 16 lipca 2020, 14:31:19 - *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net
Jezeli udowodniono granie na dopingu pilkarzom POGONI SIEDLCE, to kara (-6 punktow) powinna zostac nalozona na klub w sezonie, w ktorym to wykroczenie nastapilo. Chyba to jest oczywiste, nieprawdaz?

BALD - 16 lipca 2020, 14:39:23 - *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net
Tymbardziej, ze udowodniono to w trakcie sezonu!!!!