18 lipca 2020, 17:40 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)

Chojniczanka: 84. Radosław Janukiewicz - 90. Jan Mudra, 26. Mateusz Bartosiak, 38. Martin Klabník, 18. Krystian Wachowiak - 14. Mateusz Kuzimski, 68. Bartosz Wolski, 20. Oskar Paprzycki (84, 19. Michał Sacharuk), 9. Robert Ziętarski, 10. Aghwan Papikjan (87, 7. Marcin Trojanowski) - 17. Tomasz Mikołajczak (75, 22. Łukasz Zejdler).

Warta: 1. Adrian Lis - 7. Michał Grobelny, 5. Bartosz Kieliba, 16. Aleks Ławniczak, 3. Jakub Kiełb - 19. Mariusz Rybicki (80, 27. Serhij Napołow), 21. Mateusz Kupczak, 8. Krzysztof Danielewicz, 22. Robert Janicki (62, 25. Gracjan Jaroch), 11. Michał Jakóbowski - 9. Łukasz Spławski (73, 10. Adrian Laskowski).

żółte kartki: Bartosiak - Janicki, Spławski, Jakóbowski, Kupczak.

widzów: 340.

rycho - 18 lipca 2020, 19:37:55 - *.nycmny.fios.verizon.net
czyli Warta ma juz III miejsce zapewnione

FanRTSa - 18 lipca 2020, 19:54:20 - *.centertel.pl
Warta dzielnie walczyła prawie do samego końca aby nie wygrać tego meczu. No i chwila nieuwagi że Chojniczanka sprawiła im psikusa golem samobójczym. Ostatnie minuty to była parodia .Warta nie chciała bronić i oddawała piłkę Chojnicom a Chojniczanka dla odmiany nie chciała atakować żeby wyrównać. Gdyby sytuacja taka miała miejsce z parę minut wcześniej to okazałoby się ,że Chojniczanka zacznie bronić bramki Warty ,żeby ta nie str,ekipa sobie samobója...

TSP95_ - 18 lipca 2020, 19:58:40 - *.adsl.inetia.pl
Warciarze widzimy się w Ekstraklasie. Pozdro i powodzenia

Marian - 18 lipca 2020, 20:01:47 - *.dynamic.mm.pl
Zapomnij ze Warta bedzie w Ekstraklasie oni nawet nie zasluguja na 1 lige to sa walkarze i kretacze tyle meczow przekrecili i ewidentnie nie chcieli awansowac

zeyland - 18 lipca 2020, 20:05:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mimo,że jestem rodowitym poznaniakiem i bardzo chciałbym aby w przyszłym sezonie były derby w ekstraklasie to oglądając ten mecz i parę poprzednich Zielonych mam wrażenie, że Warta nie ma zamiaru awansować. Tylko po co ten remont ogródka, oświetlenie, podgrzewana płyta ???

Maniek - 18 lipca 2020, 20:07:33 - *.icpnet.pl
@zeyland: Remont jest po to bo takie są wymogi pierwszoligowe.

głos VAR-u - 18 lipca 2020, 20:08:09 - *.icpnet.pl
Żeby nie musieć grać w Grodzisku i utrudniać sobie walkę o utrzymanie. Skończą stadion to i awans będzie.

Dkcj - 18 lipca 2020, 20:10:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale beda jaja jak warta jednak wygra te baraze :
):

posejdon - 18 lipca 2020, 20:20:32 - *.centertel.pl
Jestem wróż SamSalabim i Warta przegra już w pierwszym meczu z Termaliką 0:1a w finale Termalika przegra z Radomiakami 1:2...wcześniej Radomiak pokona Miedż Legnica po dogrywce 1:0.
Taki obraz baraży miałem w widzeniu.

Varadi - 18 lipca 2020, 20:53:22 - *.ssp.dialog.net.pl
Posejdon miałem złe mgliste widzenie najpierw Miedź wygra z Radomiakiem a Termalika z Wartą a w finale po dogrywce Miedź wygra z Termalika

FanRTSa - 18 lipca 2020, 22:03:13 - *.centertel.pl
@ Barack wizja Posejdona bardziej do mnie przemawia. Z tym że Radomiak wygra a przy zielonym stoliku przepchnąć Miedź ,gdyż Radom nie otrzyma licencji..no i w ten sposób znamy już jedynego spadkowicza w przyszłym sezonie jakim będzie Miedź. Niezły wyczyn. Awansować dwa razy i spaść jako beniaminek

chojnice - 18 lipca 2020, 22:11:49 - *.petrus.pl
Nas wszyscy już leją.. Nie ma drużyny od 2 lat..co się dzieje z Chojniczanką... Chłopcy do bicia...Klątwa Cecherza.. Wyrzucili go to od tego czasu nie ma gry..zaczął sie upadek klubu...

ivo - 18 lipca 2020, 22:34:00 - *.dynamic-4-waw-k-3-2-0.vectranet.pl
czy ktos mi powie kto to jest ten smółka ? skad on się wział ? przeciez on z ta chojniczanka to chyba tylko 2 mecze wygrał ? to jest jakas masakra, facet powinien wziac odpowiedzialnosc za ten spadek. chojniczanka od lat byla fajnym, stabilnym klubem a teraz taka kompromitacja.

ivo - 18 lipca 2020, 22:48:18 - *.dynamic-4-waw-k-3-2-0.vectranet.pl
czy ktos mi powie kto to jest ten smółka ? przeciez ten facet wygrał z tą chojniczanką chyba tylko 2mecze ? powinien wziąc odpowiedzialnośc za ten spadek. chojniczanka zawsze jawiła mi się jako sztandarowy 1ligowy klub ktory po mału ale sie rozwija a tu taka kompromitacja i spadek.

ra - 18 lipca 2020, 23:40:54 - *.mikronet.org.pl
Smółka w Chojniczance 4 zwicięstwa 2 remisy 10 przegranych to najgorszy trener w Chojnicach miałby honor to by się podał do dymisji. Powinni wymienić tego bramkarza Radeczka przyspawanego do bramki ulubięca trenera

dobrytowar - 19 lipca 2020, 0:11:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A gdzie Trałka? Czyżby już na dobre zajął się karierą dziennikarską?

Nero - 19 lipca 2020, 0:16:00 - *.centertel.pl
Warta mogła sobie darować tą wygrana i przestać odstawiać ten cyrk z pozorowaną walką o awans.Dużo nowych osób zaczęło im kibicować i uwierzyło w szczere intencje a oni ich zrobili w karola w takim stylu że ślepy by nie zauważył. Nie stać cie, spoko nie ma w tym nic złego, ttlko powiedz wprost a nie... W barażach pierwszy mecz torba na 100% ale nawet po nim będą się klnąc na wszytsko ze chcieli awansować

Jims - 19 lipca 2020, 2:33:43 - *.sta.asta-net.com.pl
czy trzeba prezesom chojniczanki narysowac co maja zrobic?

Gdyby - 19 lipca 2020, 7:14:45 - *.centertel.pl
Po meczu pan Smółka został zapytany, czy pozostanie w chojniczkach na następny sezon i czy zamierza wypełnić ważny jeszcze przez prawie rok kontrakt.
Pan Smółka odpowiedział: ja jestem człowiekiem i trenerem, który nie przywykł do odpowiedzi na głupie pytania i przede wszystkim nie skierowane do mnie.
Gdyby wyniki sportowe szły w parze z bezczelnością, to chojniczki walczyłyby o awans.

1234aro - 19 lipca 2020, 10:27:30 - *.dynamic.mm.pl