19 lipca 2020, 21:29:54 - euzi
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Napoli w wygranym 2-1 (1-1) domowym spotkaniu 34. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Udinese. Dla 26-letniego napastnika to jedenaste ligowe trafienie w sezonie.

19 lipca 2020, 19:30 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 2-1 Udinese Calcio
Arkadiusz Milik 31, Matteo Politano 90 - Rodrigo De Paul 22

żółte kartki: Arkadiusz Milik, Kalidou Koulibaly, Diego Demme - Rodrigo Becão, Walace.

sędziował: Daniele Chiffi (Padwa).

Mecz bez udziału publiczności.

W Napoli Milik wszedł na boisko w 31. minucie w miejsce Driesa Mertensa, Piotra Zielińskiego w 81. minucie zmienił Allan, a Hubert Idasiak znalazł się poza kadrą. W drużynie gości Łukasz Teodorczyk z powodu kontuzji pozostał poza kadrą.

Napoli jest na szóstym miejscu w tabeli z dorobkiem 56 punktów, a Udinese jest 16. i ma 36 punktów.

fansport - 19 lipca 2020, 21:37:44 - *.dynamic.chello.pl
brawo arek ! lewandowski goli nie strzela, a ty strzelasz, czyli jesteś niewątpliwie aktualnie od niego lepszy.

Syn Bacy - 19 lipca 2020, 21:38:27 - *.69.145.76
No, w koncu cos ustrzelil. Juz myslalem, ze ma kontuzje lub zakonczyl kariere.

Mario - 19 lipca 2020, 22:43:09 - *.146.231.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl