19 lipca 2020, 23:57:39 - Hipotermi
Drużyna Grzegorza Kleemanna odpadła z baraży o awans do Segunda División

Yeclano Deportivo, którego zawodnikiem jest Grzegorz Kleemann, przegrało 1-4 (1-1) z Cultural y Deportiva Leonesa w meczu I rundy baraży o awans do hiszpańskiej Segunda División i odpadło z dalszych rozgrywek. Kleemann cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

19 lipca 2020, 22:00 - La Quinta (Marbella Paradise of Football & Sports)
Cultural y Deportiva Leonesa 4-1 Yeclano Deportivo
Dani Pichín 24, Héctor Hernández 49 (k), Dioni 52, 79 - Mario Sánchez 28

żółte kartki: Antonio Martínez, Samu Araújo, Alfonso Martín - David Puche, Luis Castillo, Mario Sánchez.

sędziował: Víctor García Verdura (Katalonia).

Mecz bez udziału publiczności.

W zespole gospodarzy cały mecz zagrał Samu Araújo (w przeszłości Arka Gdynia), a Dioni (dawniej Lech Poznań) rozegrał 81 minut i został zmieniony przez Sergio Benito.

__________ - 20 lipca 2020, 1:27:11 - *.adsl.inetia.pl