26 lipca 2020, 23:42:53 - euzi
Drużyna Wojciecha Szczęsnego mistrzem Włoch

Juventus z Wojciechem Szczęsnym w składzie wygrał u siebie 2-0 (1-0) w meczu 36. kolejki włoskiej Serie A z Sampdorią i na dwie kolejki przed końcem sezonu zapewnił sobie mistrzostwo Włoch. Klub Polaka ma siedem punktów przewagi nad drugim Interem.

26 lipca 2020, 21:45 - Turyn (Allianz Stadium)
Juventus FC 2-0 UC Sampdoria
Cristian Ronaldo 45, Federico Bernardeschi 67

żółte kartki: Miralem Pjanić, Federico Bernardeschi, Juan Cuadrado, Adrien Rabiot - Morten Thorsby, Lorenzo Tonelli, Jakub Jankto, Fabio Depaoli.
czerwona kartka: Morten Thorsby (77. minuta, Sampdoria, za drugą żółtą).

sędziował: Francesco Fourneau (Rzym 1).

Mecz bez udziału publiczności.

W 89. minucie Cristiano Ronaldo (Juventus) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

Szczęsny oraz grający w barwach Sampdorii Karol Linetty rozegrali cały mecz, a Bartosz Bereszyński pozostał poza kadrą gości. Juventus ma 83 punkty. Sampdoria zajmuje 15. miejsce w tabeli z dorobkiem 41 punktów.

palka - 26 lipca 2020, 23:44:09 - *.icpnet.pl
Kogo obchodzi zawodnik, ktory nawet nie siedzi na lawce rezerwowych tylko na trybunach??

ko - 26 lipca 2020, 23:51:24 - *.dynamic.chello.pl
mnie

Mikołaj - 27 lipca 2020, 4:08:55 - *.play-internet.pl
,, opis"zawodów beznadziejnie,, płytki".. .
Pałka ma rację.

Pasiasty - 27 lipca 2020, 4:38:29 - *.play-internet.pl
Co znowu 90minut kombinuje - strzelcy Cracovii w lidze - Lopes 12 (w 90 minut 11), Hanca 9 (w 90 minut 8), Kamil Pestka 2 (w 90 minut 1)... troche to sa juz jaja

@Pasiasty - 27 lipca 2020, 10:06:44 - *.219.190.28
no, szukajcie sobie "kto jest Jonaszem" że to znowu "pasiasta dola" i powiedz Santo, żeby załatwiał transfer "kompletnego" Witkowskiego na szpicę!

buli - 27 lipca 2020, 10:50:33 - *.icpnet.pl
Immobile ma jeszcze 2 kolejki by sprzątnąć Lewemu złotego buta. Gdyby Bundesliga grała 38 kolejek, Lewy byłby zdobywcą.

Pasiasty - 27 lipca 2020, 12:11:03 - *.play-internet.pl