29 lipca 2020, 18:53:11 - gabrielba
Gol Michała Przybylskiego

Michał Przybylski strzelił gola dla B36 w wygranym 4-2 (2-2) meczu 13. kolejki farerskiej ekstraklasy z Víkingurem. 22-letni pomocnik strzelił w tym sezonie dziewięć bramek w lidze.

29 lipca 2020, 17:00 - Thorshavn (Tórsvøllur)
B36 Tórshavn 4-2 Víkingur
Árni Frederiksberg 23, Michał Przybylski 43, Meinhard Olsen 62, Sebastian Pingel 69 - Sølvi Vatnhamar 12, Finnur Justinussen 25

żółte kartki: Eli Nielsen, Magnus Holm Jacobsen, Bjarni Petersen, Hugin Samuelsen - Ari Olsen, Gunnar Vatnhamar, Bergur Gregersen.

sędziował: Aléx de Albuquerque Troleis (Toftir).
widzów: 2500.

Przybylski grał do 76. minuty, kiedy zmienił go Hugin Samuelsen. W zespole gości cały mecz rozegrał Łukasz Cieślewicz.

B36 ma 31 punktów w 14 meczach i zajmuje czwarte miejsce w lidze. Víkingur z dorobkiem 20 punktów jest piąty.

dr Witkacy - 29 lipca 2020, 19:19:11 - *.fixed.kpn.net
Znakomity sezon Michała (z tego miejsca ukłony dla jego wujka,Jacka,legendy farerskiej ligi,którego miałem przyjemność poznać w Kopenhadze,gdzie gościłem na kongresie). Ciekawe czy doskonała gra zaprocentuje powołaniem do farerskiej kadry.Moim zdaniem powinien taką szansę otrzymać!

Jek - 29 lipca 2020, 22:41:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo panie Michale pozdrawiam ktoś broni polskiej piłki

c6743 - 29 lipca 2020, 22:43:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Witkacy, z tego co kiedyś chłopak mówił, że aplikował o paszport , ale nie jest to taka łatwa i szybka sprawa bo na zasadach duńskich i temat wychamował, może coś sie zmieniło ale watpie bo tam trzeba miec m.in. ciagłość pobytu 8 czy 9 lat na Wyspach, a widać machneli na to reka skoro Michał opuścił Wyspy i zaliczył krótki epizod w Widzewie i ta ciaglosc została przerwana. Nie szybko dostanie obywatelstwo i federacja za wiele w tym nie pomoze.

? - 30 lipca 2020, 0:09:48 - *.146.227.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chcecie mi wmówić, że na meczu było 2,5 tysiąca ludzi?

koloko - 30 lipca 2020, 9:52:18 - *.239.7.41
Tak, taka liczba widzów nie jest niczym dziwnym w piłce farerskiej. Zdarza się nawet większa. Na reprezentację potrafi przyjść 8k, przy liczbie ludności 51k. Zwłaszcza, że grali na stadionie narodowym o większej pojemności, bo na Gundadalur jest wymieniana murawa.