1 sierpnia 2020, 18:19:38 - maciejko
Gol Dawida Kurminowskiego w rezerwach Žiliny

Dawid Kurminowski strzelił gola dla rezerw MŠK Žilina w wygranym 5-0 (3-0) meczu 1. kolejki drugiej ligi słowackiej z FC ŠTK 1914 Šamorín. Polak, dla którego było to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie, grał do 81. minuty, gdy na boisku zmienił go Adam Kostúr.

1 sierpnia 2020, 16:30 - Żylina (štadión MŠK Žilina)
MŠK Žilina B 5-0 FC ŠTK 1914 Šamorín
Adam Kopas 7, Ján Bernát 29, Dávid Ďuriš 33, Dawid Kurminowski 56, René Holáň 90

żółte kartki: Matúš Rusnák, Dawid Kurminowski, Jakub Kiwior - Norbert Brodziansky, Jakub Čunta.

sędziował: Filip Malárik.
widzów: 126.

W drużynie gospodarzy do 77. minuty grał Jakub Kiwior, którego zmienił Richard Nagy. W zespole gości całe spotkanie rozegrał Jakub Čunta (w przeszłości Cracovia), a do 79. minuty występował Denis Jančo (kiedyś Górnik Zabrze), którego zmienił Tamás Méry. Asystentem trenera w Šamorínie jest były bramkarz Polonii Bytom Juraj Baláž.

Ogórkowa l - 1 sierpnia 2020, 19:36:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
On się marnuje w tej ogórkowej lidze. Dawaj do Stomilu Olsztyn, dumy Warmii i Mazur !

m=mc2 - 1 sierpnia 2020, 19:46:26 - *.22.44.26.ipv4.supernova.orange.pl
Ogórkowy to jest Stomil

CheGuevara - 1 sierpnia 2020, 20:28:26 - *.dynamic.mm.pl
Gościu urodził się w Śremie, a wiadomo, że najlepsze są ogórki śremskie!

c6743 - 1 sierpnia 2020, 21:28:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dziwie sie, że do tej pory nikt sie nie interesował naszymi zawodnikami mam na myśli kluby 1 czy 2 ligi na pozycje dosc ogranych młodzieżowców

Ojgen - 2 sierpnia 2020, 5:00:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@CheGuevara : Dokładnie tak. MIeszkam w Poznaniu, ale na rynku Jeżyckim można dostać ogórki śremskie. Mama mnie ostatnio wysłała po nie i mi zrobiła je w zalewie <3

Vlood - 2 sierpnia 2020, 8:07:54 - *.centertel.pl
No sensacja. Pierwsze trafienie w pierwszej kolejce. Grubo by było jak to by było naprzykład czwarte...

martin - 2 sierpnia 2020, 11:55:26 - *.next.zicom.pl
a o debiucie PAWŁA JARZĘBAKA w Partizanie Bardejow cisze.

maciejko - 3 sierpnia 2020, 16:50:03 - REDAKCJA