12 sierpnia 2020, 18:48:50 - gabrielba
Valmiera wygrała w lidze

Valmiera FC, który jest rywalem Lecha Poznań w I rundzie eliminacji Ligi Europy, wygrał 3-2 (2-2) ze Spartaksem Jūrmala w meczu rozegranym w ramach 14. kolejki łotewskiej ekstraklasy.

12 sierpnia 2020, 17:00 - Jurmała (Jūrmalas pilsētas stadions Sloka)
Spartaks Jūrmala 2-3 Valmiera FC
Nemanja Belaković 15, Ariagner Smith 17 - Tolu Arokodare 11, 42, Daniils Skopenko 57

Valmiera: 65. Rūdolfs Soloha - 8. Mykoła Musolitin, 16. Julien Célestine, 22. Olaide Badmus, 6. Krišs Kārkliņš - 33. Daniils Skopenko (81, 2. Daniels Balodis), 10. Alvis Jaunzems, 80. Mohamed Victor Diagné, 29. Motaz Zaddem, 9. Ēriks Punculs - 99. Tolu Arokodare.

żółte kartki: Nauris Bulvītis, Cristian Dros - Ēriks Punculs, Daniils Skopenko.

sędziował: Vitālijs Spasjoņņikovs.
widzów: 310.

W zespole gospodarzy w 66. minucie na boisku pojawił się Eduards Višņakovs (w przeszłości Widzew Łódź i Ruch Chorzów), gdy zszedł z niego Didine Djouhary.

Valmiera zajmuje trzecie miejsce z 24 punktami po 14 rozegranych meczach.

Mecz Lech Poznań - Valmiera FC odbędzie się 27 sierpnia o godz. 21:00 w Poznaniu.

Badoink - 12 sierpnia 2020, 18:56:40 - *.adsl.inetia.pl
Nie martwcie się, redakcjo 90minut. Nie będziecie musieli długo śledzić meczów tych ogórów, bo polskie zespoły zaraz odpadną.

fansport - 12 sierpnia 2020, 19:01:19 - *.dynamic.chello.pl
czyli potrafią grać na wyjazdach, ale i tak lech łatwo sobie z nimi poradzi.

Darekmajka - 12 sierpnia 2020, 19:03:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Chyba w bierki elektryczne

Jester - 12 sierpnia 2020, 19:11:11 - *.dynamic.chello.pl
Wasyl Fedorowycz Skopenko - stary radziecki pułkownik - kiedyś był wyścig kolarski jego imienia

Sztosik - 12 sierpnia 2020, 19:19:46 - *.96.192.171.ipv4.supernova.orange.pl
Mówię Wam, trzeba tylko pilnować tego młodziutkiego nigeryjskiego napastnika o nazwisku Arokodare i awans do następnej rundy zaklepany

Rolson - 12 sierpnia 2020, 20:07:29 - *.play-internet.pl
@Sztosik - aż mi się przypomnieli Badibanga i Kabananga...

ANTY PO - 12 sierpnia 2020, 20:12:38 - *.dynamic.chello.pl
W 66 minucie na boisko wszedł Eduards Višņakovs gdy zszedł z niego Didine Djouhary? Jak siedział na Višnakovsie od początku meczu to pewnie obolały wszedł na boisko 😂

P. - 12 sierpnia 2020, 22:28:12 - *.play-internet.pl
Gdyby ta drużyna nazywała się Valmeira FC to szanse Lecha oceniałbym bardzo nisko. Chyba, że to literówka...

regi77 - 13 sierpnia 2020, 7:24:40 - *.18.155.lan.ekonet.info