16 sierpnia 2020, 18:54:45 - dkelman
Valmiera zremisowała w lidze

Valmiera FC, który jest rywalem Lecha Poznań w I rundzie eliminacji Ligi Europy, zremisował 1-1 (1-0) w domowym meczu 15. kolejki łotewskiej ekstraklasy z FK Liepāja.

16 sierpnia 2020, 17:00 - Valmiera (Vidzemes Olimpiskā centra stadions)
Valmiera FC 1-1 FK Liepāja
Ēriks Punculs 31 - Leandro Teijo 90

Valmiera: 65. Rūdolfs Soloha - 8. Mykoła Musolitin, 16. Julien Célestine, 22. Olaide Badmus, 6. Krišs Kārkliņš - 9. Ēriks Punculs, 80. Mohamed Victor Diagné, 10. Alvis Jaunzems, 33. Daniils Skopenko (63, 5. Kristaps Liepa), 77. Jorge Teixeira (83, 14. Luka Silagadze) - 29. Motaz Zaddem (76, 2. Daniels Balodis).

żółte kartki: Mohamed Victor Diagné, Julien Célestine - Leandro Teijo, Dodô, Raivis Jurkovskis.

sędziował: Artūrs Vītoliņš.
widzów: 365.

W drużynie gości cały mecz rozegrał Artūrs Karašausks (kiedyś Piast Gliwice), a Vladislavs Gabovs (niegdyś Korona Kielce) spędził spotkanie na ławce rezerwowych.

Valmiera zajmuje trzecie miejsce w lidze z 25 punktami.

Spotkanie Lecha z Łotyszami odbędzie się 27 sierpnia o godz. 21:00 w Poznaniu.

wyjazdowyk - 16 sierpnia 2020, 19:06:23 - *.dynamic.chello.pl
Fk Liepaji na meczu 350 specjałem jechali

Bolek21 - 16 sierpnia 2020, 19:10:47 - *.play-internet.pl
To skąd oni takich kibiców mają info skąd? A gospodarzy ile w młynie

TylkoZKS - 16 sierpnia 2020, 19:23:52 - *.146.172.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Liepaja z problemami na trasie, ale dojechali. Duży balast w postaci tych co zawsze.

picolo - 16 sierpnia 2020, 19:27:38 - *.static.ip.netia.com.pl
Amika juz drzy.

xxxxxxxxxx - 16 sierpnia 2020, 19:34:31 - *.play-internet.pl
Witam chciałbym pozdrowić państwo i czy byście mogli zrobić transmisje meczów na żywo z ekstraklasy pucharu polski z fortuna pierwszej ligi ligi mistrzów i europy 2 ligi i trzeciej ligi grupy drógej a jak nie to czy byście mogli wysłać mi na me maila darmową stronę
Pozdrawiam
xxxxxxxxxxxx

q wew - 16 sierpnia 2020, 20:03:37 - *.play-internet.pl
Jak Lech ich nie przejdzie to ja nie wiem, degrengolada totalna poznańskiego klubu.

Amica2005 - 16 sierpnia 2020, 21:46:08 - *.play-internet.pl
Niestety, ewidentnie są w gazie :/ Nie wiem, czy mamy jakieś szanse, może jeśli kupimy ich licencję, to przejdziemy. Tylko Amicolech POZ*nanioWRO*nki!

wyjazdowyk - 16 sierpnia 2020, 22:03:17 - *.dynamic.chello.pl
Valmieri w młynie 15 wywieszają 3 płótna i jadą z dopingiem cały mecz w Przerwie coś tam dymili do przyjezdnych chyba grilla chcieli

fansport - 16 sierpnia 2020, 22:48:01 - *.dynamic.chello.pl
lech powinien z nimi wygrać, może nie będzie wysokie to zwycięstwo, ale raczej spokojne, dwoma bramkami może, albo nawet trzema.

Mario - 17 sierpnia 2020, 7:56:38 - *.icpnet.pl
Spoko Kolejorz ich przejedzie jak walec 5:0 dla LECHA!!!