18 sierpnia 2020, 22:51:38 - bartekwr9
LM: Drużyna Marcina Bułki w finale

Paris Saint-Germain FC, którego zawodnikiem jest Marcin Bułka, wygrał 3-0 (2-0) w półfinale Ligi Mistrzów z RB Leipzig i awansował do finału rozgrywek. 20-letni bramkarz spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

18 sierpnia 2020, 21:00 - Lizbona (Estádio do Sport Lisboa e Benfica)
RB Leipzig 0-3 Paris Saint-Germain FC
Marquinhos 13, Ángel Di María 42, Juan Bernat 56

żółte kartki: Konrad Laimer, Marcel Halstenberg, Yussuf Poulsen - Presnel Kimpembe.

sędziował: Björn Kuipers (Holandia).

Mecz bez udziału publiczności.

W drugim półfinale jutro o godz. 21:00 Olympique Lyonnais zmierzy się z FC Bayern München Roberta Lewandowskiego. Finał zostanie rozegrany 23 sierpnia o godz. 21:00 na Estádio do Sport Lisboa e Benfica w Lizbonie.

Liga Mistrzów 2019/2020

rR - 18 sierpnia 2020, 22:56:13 - *.24.184.99.ipv4.supernova.orange.pl
Pokonanie RB Leipzig w dzisiejszej dyspozycji to był Bułka z masłem

M. - 18 sierpnia 2020, 23:00:04 - *.dynamic.chello.pl
No proszę, przynajmniej był na ławce, a nie jak wcześniej poza kadrą. Wypo do jakiegoś klubu, gdzie będzie grał stale i będzie z niego bramkarz klasy światowej.

wp - 18 sierpnia 2020, 23:06:41 - *.play-internet.pl
W finale zatrzyma tego drewniaka z nr 9 w bawarskiej drużynie.

Pokój - 18 sierpnia 2020, 23:19:12 - *.180.108.36
do wp; Ten drewniak to by pobił rekord uderzeń piłką w powietrzu o Twoją twarzoczaszkę i ty byś się wtedy przyczynił.

Znafca - 18 sierpnia 2020, 23:35:26 - *.grakom.pl
Fajnie tak potrenować z gwiazdami typu Neymar albo Mbappé.

Konserwa - 19 sierpnia 2020, 5:26:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Już jest klasy światowej skoro jest w PSG.Trenuje z najlepszymi

or - 19 sierpnia 2020, 6:44:01 - *.dynamic.chello.pl
RB przegrało ponieważ nie miało kopaczy klasowych jak PSG a szczególnie brak dobrego łapacza piłek czy napastnika itd.

Sikalafą - 19 sierpnia 2020, 8:16:12 - *.adsl.inetia.pl
On ma 20-lat i rozbija się po Paryżu Lamborghini. Nie rozegrał w seniorskiej piłce nawet 10 meczów, ale i tak wygrywa życie. Także zawiść polaków spłacających hipotekę pod małe mieszkanko w obskurnym osiedlu z wielkiej płyty musi się pojawić

hjhj - 19 sierpnia 2020, 9:35:14 - *.adsl.inetia.pl
Marcin Bułka na ławce😮😮😮

Peter - 19 sierpnia 2020, 10:09:16 - *.dynamic-4-waw-k-4-0-0.vectranet.pl
Idąc tym tokiem myślenia to tak samo kiedyś Kuszczak był bramkarzem klasy światowej. Tyle lat grzania ławy w samym Manchesterze United.

Udu - 19 sierpnia 2020, 10:16:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z tego Bułki to sobie tu redakcja jaja robi

Bolec - 19 sierpnia 2020, 11:13:39 - *.78.225.238
Lipsk i tak zrobił wynik ponad stan, bo wyeliminowali Tottenham i Atlético, które piłkarsko uważam za lepsze zespoły. Trochę zabrakło doświadczenia i pewnie za bardzo się wystraszyli paryskich gwiazd. Podobnie sprawa ma się z Lyonem. Wyrzucili Juventus i Man City, ale Bayernowi już nie dadzą rady. Obstawiam podobny wynik w drugim półfinale na korzyść Bayernu. Lewy powinien dzisiaj dołożyć z jednego gola do swojego i tak pokaźnego dorobku.

Heniek - 19 sierpnia 2020, 15:54:15 - *.gemini.net.pl
Jaja to będą jak PSG wygra - Bułka jako rezerwowy i tak podniesie puchar i będzie go miał w CV:D. A Lewy nie xD.