21 sierpnia 2020, 16:53:39 - gabrielba
Dinamo Mińsk wygrało w lidze

Dinamo Mińsk, które jest rywalem Piasta Gliwice w I rundzie eliminacji Ligi Europy, wygrało 2-1 (1-1) w wyjazdowym meczu 22. kolejki białoruskiej ekstraklasy z SFK Słuck.

21 sierpnia 2020, 15:00 - Słuck (Gorodskoj stadion)
SFK Słuck 1-2 Dinamo Mińsk
Abdoul Gafar Sirima 26 - Jewgienij Szykawka 29, 51

Dinamo: 32. Jewgienij Pomazan - 33. Siergiej Matwiejczik, 3. Maksim Szwiecow, 5. Miha Goropevšek, 6. Dominik Dinga - 15. Władisław Klimowicz (62, 96. Silas), 23. Edgar Olechnowicz, 71. Michaił Kozłow (75, 97. Aleksiej Butariewicz), 7. Iwan Bachar, 11. Karlo Bručić (62, 24. Artem Suchoćkyj) - 9. Jewgienij Szykawka.

żółte kartki: Serhij Czebotajew, Jewgienij Wielko - Jewgienij Szykawka, Edgar Olechnowicz.

sędziował: Witalij Siewostjanik (Grodno).

W zespole gospodarzy cały mecz rozegrał były zawodnik Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie - Serhij Czebotajew. W Dinamie od pierwszej do ostatniej minuty grał Miha Goropevšek (w przeszłości m.in. Legionovia Legionowo i Olimpia Grudziądz).

Mecz Dinamo Mińsk - Piast Gliwice odbędzie się 27 sierpnia o godz. 17:00 w Mińsku.

Dinamo zajmuje piąte miejsce z dorobkiem 33 punktów po 21 meczach.

Jajko BS - 21 sierpnia 2020, 16:58:32 - *.150.10.42