24 sierpnia 2020, 19:56:12 - bartekwr9
Podział punktów w Białymstoku

W ostatnim meczu 1. kolejki PKO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zremisowała na swoim boisku 1-1 (1-1) z Wisłą Kraków. Gospodarze objęli prowadzenie w 25. minucie po ładnym strzale Macieja Makuszewskiego. Wisła odpowiedziała osiem minut później bramką Jakuba Błaszczykowskiego.

24 sierpnia 2020, 18:00 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 1-1 Wisła Kraków
Maciej Makuszewski 25 - Jakub Błaszczykowski 33

Jagiellonia: 1. Pāvels Šteinbors - 15. Zoran Arsenić, 17. Ivan Runje, 3. Błażej Augustyn, 27. Bartłomiej Wdowik (62, 19. Böðvar Böðvarsson) - 10. Maciej Makuszewski (71, 8. Przemysław Mystkowski), 26. Martin Pospíšil (85, 7. Juan Cámara), 6. Taras Romanczuk, 11. Jesús Imaz, 14. Tomáš Přikryl (62, 31. Bartosz Bida) - 21. Jakov Puljić (84, 36. Maciej Bortniczuk).

Wisła: 1. Mateusz Lis - 8. Łukasz Burliga, 2. Rafał Janicki, 3. Adi Mehremić, 4. Maciej Sadlok - 15. Jean Carlos Silva (68, 43. Dawid Szot), 10. Gieorgij Żukow (84, 21. Nikola Kuveljić), 18. Chuca (84, 33. Dawid Abramowicz), 16. Jakub Błaszczykowski (73, 6. Vullnet Basha), 77. Stefan Savić - 44. Aleksander Buksa (68, 11. Fatos Bećiraj).

żółte kartki: Wdowik, Bida, Arsenić - Żukow, Basha, Mehremić.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 5070.

max - 24 sierpnia 2020, 19:56:54 - *.dynamic.chello.pl
Nowy sezon, pierwsza kolejka a pzpn już ciągnie wisłę w górę...

W(L)KP - 24 sierpnia 2020, 19:59:03 - *.centertel.pl
Mecz dno tyle w temacie.

Rysiu - 24 sierpnia 2020, 19:59:21 - *.play-internet.pl
Jaga daremna, Wisłą brak słów
W Białymstoku jeszcze zatęsknią za Mamrotem

Wiślak - 24 sierpnia 2020, 19:59:58 - *.internetia.net.pl
Nie no, róbcie coś z tymi idiotycznymi komentarzami jak ten powyżej, bo się niedobrze robi.

Jf - 24 sierpnia 2020, 20:00:16 - *.146.100.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jaga w skrócie jedno wielkie dno

Byk - 24 sierpnia 2020, 20:00:19 - *.centertel.pl
Ciebie ciągnie za interes

ciekawski - 24 sierpnia 2020, 20:01:00 - *.43.67.186.ipv4.supernova.orange.pl
ile wam płaci Błaszczykowski za fałszowanie statystyk? Bardziej ewidentnego samobója dawno nie widziałem. Lekki strzaŁ JB szedł prosty w Steinborsa, ale mądry (inaczej) Augustyn macnął nogą i zmienił lot piłki prawie o 90 stopni.

Jf - 24 sierpnia 2020, 20:01:45 - *.146.100.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Antywisła - 24 sierpnia 2020, 20:01:46 - *.dynamic.chello.pl
Dać więcej pieniądze za zasłużony remis wiśle!!

Szrotomir - 24 sierpnia 2020, 20:02:40 - *.30.48.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czyli w tabeli 3pkt dla Wisły K. bo w tym sezonie należy się jej minimum jedna dodatkowa bramka co mecz. I milion złotych od innych klubów.

bobr - 24 sierpnia 2020, 20:02:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiódł ślepy kulawego ...

kybb - 24 sierpnia 2020, 20:03:04 - *.dynamic.chello.pl
Dajcie Abramowicza od pierwszej minuty na jego pozycji a Sadloka na środek... bo to co się dzieje w obronie to nieporozumienie

JohnyKSG - 24 sierpnia 2020, 20:03:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Frekwencja najlepsza oczywiście w Zabrzu! Brawo Górnik Zabrze!

borok - 24 sierpnia 2020, 20:05:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przy takiej grze Jagi będzie ciężko, przebłyski dobrej gry może w sumie 20 minut, reszta dno z takimi zespołami jak Wisla nie ma puntków to z kim?, Zając szybko pokica do Nawałki.

ciekawski - 24 sierpnia 2020, 20:05:21 - *.43.67.186.ipv4.supernova.orange.pl
Zając nie da zrobić krzywdy byłym kolegom.
Coś tam próbował grać Makuszewski - to został ściągnięty ;). I w daremnej Dziadzielonii nie miał już kto strzelać
Na marginesie gdyby to co Żu(li)kow zrobił zawodnik jakiejkolwiek innej drużyny - to by wyleciał z boiska. Wślizg prostą nogą z tyłu w nogę rywala to ewidentna czerwień, ale nie dla "sędziego" Kwiatkowskiego

mario - 24 sierpnia 2020, 20:06:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest chore 18 obcokrajowcow w obu zespolach

Picolo - 24 sierpnia 2020, 20:07:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Twoja leegla wawa taki ambitny futbol grała ze od omonii oklep zbierze. Białoruskie w końcu spadną z ligi

Halko - 24 sierpnia 2020, 20:10:09 - *.centertel.pl
@kybb tez bym tak zrobił. Obrona klapa - Abramowicz na lewej by dał więcej jakości i stworzonych sytuacji. Mecz się oglądało ciężko

itALIEN - 24 sierpnia 2020, 20:11:01 - *.dynamic.chello.pl
W przyszłym tygodniu wraca Widzew do gry i tylko konkretne kluby z ekstraklasy będą w stanie liczyć się kibicowsko.
SERDECZNIE POZDRAWIAM PRAWDZIWYCH KIBICÓW

xyz - 24 sierpnia 2020, 20:12:33 - *.centertel.pl
Wisła niestety słaba. Nie da się grać bez napastników, a tak dziś było.
Buksa chyba powinien posiedzieć na ławie, bo pożytek z niego na boisku Wisła miała nie większy niż ze mnie, choć do Białego nie pojechałem. W jego wieku to nie powinien mieć czasu by się na boisku zatrzymać, a on już więcej spacerów i stania niż ruchu do piłki pokazuje. Mówi się, że napastnik powinien być pierwszym, który zaczyna bronić, a niech ktoś wskaże, kiedy on próbował chociaż pozorować atak na przeciwnika. Nie byłem nigdy zwolennikiem Szota, ale dzisiaj zrobił więcej niż Buksa w meczach z KSZO i z Jagą razem wziętych.
Kolejny temat to Sadlok, bramka ewidentnie po jego błędzie (dał się ograć jak emeryt), a do tego całkowity brak zaangażowania w I połowie. W II niewiele lepszy, ale to też tylko w grze do przodu, bo w obronie pilnuje na radar, i to radar dalekiego zasięgu.
Burliga, też większy pożytek w grze do przodu, bo w obronie 87,4% ataków zakończonych faulami, niejednokrotnie bezmyślnymi, a w 100% spowodowanych swoją niemocą.
I niestety takie efekty gry tych zawodników można zaobserwować od kilku miesięcy, a przynajmniej od wznowienia rozgrywek po pandemii.
O pozostałych przyjdzie czas wypowiedzieć się w późniejszym czasie.

mat - 24 sierpnia 2020, 20:14:33 - *.centertel.pl
Na to coś nie dało się patrzeć.
Może ktoś wymyśli jakiś nowy epitet na taką padaczkę :-0

janek - 24 sierpnia 2020, 20:15:35 - *.dynamic.chello.pl
klub przyjaciół milicjantów nie będzie grać dopóki nie dostanie większych pieniążków z praw tv.

znawcaXXL - 24 sierpnia 2020, 20:16:46 - *.dynamic.chello.pl
Wisła słabiutko, bez Błaszczykowskiego to w ogóle nie jest drużyna. Te awizowane wzmocnienia to śmiech na sali. Savić najsłabszy na boisku. Jaga strata 2 punktów na własne życzenia, ale tam potencjał jest zdecydowanie większy niż przy R22. Jaga będzie na miejscach 5-8, Wisła 13-15 miejsce.

lolson - 24 sierpnia 2020, 20:17:12 - *.90.160.140
Kuba jak zwykle w formie przed meczem w kadrze

kibic - 24 sierpnia 2020, 20:17:38 - *.150.147.116.internetia.net.pl
Bieganina.

Nokur - 24 sierpnia 2020, 20:22:48 - *.centertel.pl
Bramka wpadka przędz Sadloka w kolejnym meczu szanse powinien dostać Abramowicz jest nadzieja ze chociaż on się nie da ograć jak dziecko w 3 lidze, Błaszczykowski to klasa trzeba mu przyznać

Obserwator - 24 sierpnia 2020, 20:28:46 - *.147.49.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oczy krwawiły... Pojedynek ślepego z kulawym, czyli zero zdziwień; typowy poniedziałkowy zakalec w ekstraklapie..

Podlasiak - 24 sierpnia 2020, 20:31:16 - *.centertel.pl
Jako kibic Białej Gwiazdy, jestem załamany jakością jej gry. Mnóstwo niecelnych podań, przegrywane niemal wszystkie powietrzne pojedynki główkowe, beznadziejna szybkość a w końcówce chyba brak kondycji, bo nawet nie próbowano walczyć o zwycięstwo. Tragedia!

Artek - 24 sierpnia 2020, 20:36:12 - *.147.97.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Poniedziałkowe mecze zawsze nie świecą blaskiem niezawodny Kuba Blaszczykowski tylko dla niego pochwała

Hultaj - 24 sierpnia 2020, 20:37:51 - *.039.c69.petrotel.pl
Mecz dramat.Nie było co oglądać,Jaga slaba,a Kraków to już nie wiem jak nazwać co oni grali,powiem tak dobrze że biegali chociaż,bo gra tego nie da się nazwać.

Ky2p - 24 sierpnia 2020, 20:39:05 - *.centertel.pl
Za delikatniejsze miznięcia przyznawano obrońcom swojaki... Tutaj zmiana toru lotu piłki ewidentna a gol zaliczony Błaszczykowskiemu... Nie żebym się pastwił nad obrońcą bo przecież robił co był w stanie by zablokować uderzeni ale tak powinno być zawsze że za zdobywcę gola uznaje się strzelającego.. Ogarnąć te przepisy by nie krzywdzić ludzi a w tym przypadku na siłę gloryfikować kubusia

Robercik - 24 sierpnia 2020, 20:48:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pierwsza połowa bardzo dobra, o drugiej lepiej nie mówić. Jaga powinna mecz mieć rozstrzygnięty po 45 minutach, a tu klops i bramka z niczego po rykoszecie. W Białymstoku jak będzie choć pół młodzieżowca to będzie się liczyć w walce o czołowe miejsca. Wisła słaba jak sik pająka i nie wygrać z nią dziś to trzeba mieć w drużynie kreta takiego jak nijaki wiślak pan Zając. Za te zmiany powinien być od razu zwolniony.

tom - 24 sierpnia 2020, 20:52:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam prośbę do panów piłkarzy/kopaczy *( niepotrzebne skreślić) Jagiellonii- pokażcie w Warszawie, że macie jaja i serce do Walki, nie przynieście wstydu taka padliną jak dzisiaj... Obawiam się, że może być pogrom..

Varg - 24 sierpnia 2020, 21:00:59 - *.datapacket.com
Makuszewski super I połowa, Romańczuk dobry cały mecz, Imaz nie najgorzej, Bodvarsson w porządku zmiana. Reszta do poprawy, włącznie ze Steinborsem i jego wznowieniami gry (udało się jedno w całym meczu, po którym padł gol). W Wiśle nikt nie zasługuje na wyróżnienie. Może Sadlok za starania i kilka strzałów. Wieża Babel, która się posypie.

Otua - 24 sierpnia 2020, 21:01:53 - *.bartnet.pl
A gdzie super strzelec z pierwszej ligi?Co żona powie jak nie będzie grał?Mistrz gry tyłem jeszcze zateskni za gumakami!!!

Xen - 24 sierpnia 2020, 21:06:11 - *.centertel.pl
To z kim misie polarne chcą wygrać jak nie z milicyjnym bankrutem?

Zes - 24 sierpnia 2020, 21:19:13 - *.hsd1.il.comcast.net
Mecz podobny do meczu Ligi Mistrzów , czyli bezpłciowy ....

Kopacz - 24 sierpnia 2020, 21:43:18 - *.centertel.pl
Co dzisiaj wyrabiał pljujic to przechodzi ludzkie pojęcie chłop z IV ligi

Hgy - 24 sierpnia 2020, 21:56:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bramkarz wisly niech sue obudzi -) .. gdyby stał nieruchomo jak kołek to by obronił bo by w łeb dostał ..

wnuczek - 24 sierpnia 2020, 23:02:01 - *.28.184.127
dobry mecz

paprykarz - 24 sierpnia 2020, 23:08:07 - *.dynamic.mm.pl
okropny mecz... ktoś przewidział kondycję zespołów i dał ich na poniedziałek

Pizza - 25 sierpnia 2020, 1:28:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jakie są obecne relacje Wisły z Jagą?Jakiś szacun za starą zgode?

Robercik - 25 sierpnia 2020, 5:31:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Pizza Obecne relacje Jagi i Wisły są takie same jak obu klubów z Cracovią , czyli kosa ...z tym że nie do końca. I po jednej i po drugiej są osoby które wogle nie tolerują zerwania tej jednej z najwspanialszych zgód na polskiej mapie kibicowskiej.

JaroWaw - 25 sierpnia 2020, 7:26:05 - *.static.ip.netia.com.pl
Mnie owo "widowisko" tak zaciekawiło i zainspirowało, że w czasie jego trwania zrobiłem coś pożytecznego czyli pranie.

Leszcz - 25 sierpnia 2020, 7:27:55 - *.giganet.net.pl
Kopacze Jagiellonii wraz z trenerem pilnowali dobrego remisu 1:1 w drugiej połowie. Fajna ta Jagiellonia taka nie za mocna!

Marek - 25 sierpnia 2020, 7:58:32 - *.147.98.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rzeczywistość i poziom polskiej piłki nożnej

ish - 25 sierpnia 2020, 8:02:31 - *.18-2.cable.virginm.net
Jak strzal Blaszczykowskiego szedl w bramke to nie wazne o ile stopni ktos zmienil tor lotu pilki, brama jest jego. Jesli strzal lecialby obok i rykoszet spowodowal ze wpada to wtedy jest swojak.

Krzychu - 25 sierpnia 2020, 9:13:54 - *.30.60.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kuba Blaszczykowski zrobił zdjęcie z kibicem Jagi i przekazał autograf i wielka afera koronowirus nie wracał autokarem z piłkarzami włodarze Jagi wyjaśniają tą sprawę

Potek - 25 sierpnia 2020, 9:24:33 - *.play-internet.pl
@Krzychu no i jest śmiech z taką afera nadmuchaną bo np Cracovia jak grała w PP niedawno w Głogowie to w hotelu oprócz zawodnikow przebywali też normalni goście hotelowi i do tego odbywało się wesele. Zawodnicy Cracovi łazili po hotelu bez maseczek do 4 rano i to miedzy innymi gośćmi i miedzy ludzmi bawiącymi się na weselu ( to jest śmiech a nie reżim
sanitarny ) a jakos nikt afery z tym nie robił..

Obiektywny - 25 sierpnia 2020, 10:00:46 - *.centertel.pl
Smiech to jest jak zawodnicy ktorzy sa przebadani siedza na lawkach rezerwowych w maseczkach mimo ze nie maja kontaktu z innymi ludzmi albo jak druzyny wychodza osobno a pozniej przeciez jest gra i dochodzi do kontaktow. Kabaret. A Runie to juz chyba po kwarantannie jest po wyprawie na Mazury.

or - 25 sierpnia 2020, 10:32:10 - *.dynamic.chello.pl
Dramatycznie słaby mecz!!!.Kopacze wszyscy poniżej normalnej formy.Myślę że Jaga powoli powinna szukać nowego trenera bo Zajac kica i też nie ma żadnych argumentów trenerskich aby kopaczy Jagi wnieś na szczyty formy choć u Adasia forma kopaczy pojawiała się gdzieś około piątej kolejki rozgrywek.

Białystok - 25 sierpnia 2020, 11:25:24 - *.mf.gov.pl
Mamrot out!!! Petew won !!! Zając precz !!!