29 sierpnia 2020, 20:52:45 - mogiel
Fortuna I liga: Tychy 0-0 Stomil

29 sierpnia 2020, 19:00 - Tychy (Stadion Miejski Tychy)
GKS Tychy 0-0 Stomil Olsztyn

Tychy: 91. Konrad Jałocha - 24. Dominik Połap, 6. Nemanja Nedić, 30. Kamil Szymura, 11. Krzysztof Wołkowicz - 14. Bartosz Biel, 4. Oskar Paprzycki, 15. Jan Biegański (71, 7. Jakub Piątek), 8. Łukasz Grzeszczyk, 17. Sebastian Steblecki (85, 77. Kacper Piątek) - 27. Damian Nowak (71, 9. Dawid Kasprzyk).

Stomil: 1. Vjačeslavs Kudrjavcevs - 18. Janusz Bucholc, 44. Serafin Szota, 97. Wiktor Biedrzycki, 25. Hubert Sadowski, 23. Jurich Carolina - 24. Sam van Huffel, 8. Maciej Spychała (81, 32. Ingo van Weert), 51. Krystian Ogrodowski (46, 6. Jonatan Straus), 16. Kōki Hinokio (90, 30. Damian Sierant) - 21. Ņikita Kovaļonoks (62, 19. Skënder Loshi).

żółte kartki: Ogrodowski, Biedrzycki, Spychała.

zes - 29 sierpnia 2020, 21:00:59 - *.hsd1.il.comcast.net
Walka! Walka! Walka! Tylko Stomil ! Tylko Duma Warmii, Mazur i Suwalszczyzny! Najlepszy klub Polnocno-wschodniej Polski!

Alhambra - 29 sierpnia 2020, 21:02:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielka szkoda że nie udało się wygrać. Braci się nie traci Cracovia & GKS Tychy. ( 。・_・。)人(。
;・_・。 )

F - 29 sierpnia 2020, 21:02:57 - *.dynamic.mm.pl
Totalne dno. Z taka gra Stomil będzie czerwona latarnia ligi. Jak można przez 90 minut nie oddać strzału na bramkę? Majewski won!!!

Baron - 29 sierpnia 2020, 21:04:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto rzeźbił tego wielkiego prezesa Leszka Bartnickiego. Nic nie zrobił w Chojnicach, w Lublinie a teraz eksperymentuje u nas. Ile to badziewie będzie jeszcze trwało? Panie Prezydencie Dziuba ile jeszcze ten nieudacznik musi przepieprzyć pieniędzy podatników? No ile jeszcze?

Kazbur71 - 29 sierpnia 2020, 21:09:08 - *.play-internet.pl
Słabo te nasze Tychy grają mieliśmy dobry sklad to rewolucję zrobili masakra

126p - 29 sierpnia 2020, 21:10:08 - *.dynamic.chello.pl
Kijowo ale stabilnie!

Stomil - 29 sierpnia 2020, 21:15:02 - *.olsztyn.vectranet.pl
Stomil Olsztyn jedyna Duma Warmii i Mazur!

He - 29 sierpnia 2020, 21:16:48 - *.218.61.112.ip.neotrix.pl
Tyskie slabiutkie spadna w tym sezonie do 2l

max - 29 sierpnia 2020, 21:32:05 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ciężko myśleć o wygraniu meczu jeśli nie stwarza się sytuacji pod bramką rywala. Sezon zaczynamy jak typowa drużyna środka tabeli czyli nijako.

Haber - 29 sierpnia 2020, 21:32:10 - *.147.38.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tychy rozczarowały u siebie nie wygrać

KS - 29 sierpnia 2020, 21:34:42 - *.143.238.61
Bartnicki to jest nikt. Przez przypadek załapał się do telewizji, jeździł po meczach, poznał ludzi i tak wkręcił się do piłki. On nawet nigdy nie grał w pilke na żadnym poziomie. A w wielu klubach oprócz Prezesury był tez dyrektorem sportowym. Polska piłka jest śmieszna jak tacy ludzie zarządzają klubami. Kiedyś Boruc powiedział o Smudzie, ze to jest Dyzma polskiej piłki nożnej....Bartnicki jego przebija z milion razy...Niech kibice Tych prześwietla jego CV. My będziemy cały czas na równi pochyłej jak tacy ludzie będą decydować o klubach piłkarskich

Rysiek - 29 sierpnia 2020, 22:20:33 - *.tychy.vectranet.pl
Widzę że wypowiadają tu błazny które nie były na

kuki - 29 sierpnia 2020, 22:24:41 - *.150.147.73.internetia.net.pl
Ja wiem, że pierwszy mecz ligowy ale pomysłu na grę to ja w dziś nie widziałem u Tyszan...

Colina - 29 sierpnia 2020, 22:32:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Świetny sędzia Krasny. Każde dotknięcie zawodnika faul, nie pozwalał na twardą grę, co chwile przerywał, nie wiedział co to przywilej korzyści no i nie uznał prawidłowej bramki Szymury.

gbr22 - 29 sierpnia 2020, 22:36:31 - *.150.149.206.internetia.net.pl
Przewaga, przewaga i tyle, a zagrożenie tylko po stałych fragmentach. Słabe wejście Piątków, Wołkowicz duże chce zrobić, a efekt jak z Radzewiczem. Nedić solidnie, ale miał gorące minuty gdzie gubił się w "naszym stylu".

padaka - 29 sierpnia 2020, 22:47:46 - *.play-internet.pl
BaRTNICKI największa kompromitacja KLUBU i MIASTa.

parowóz - 29 sierpnia 2020, 22:54:14 - *.dynamic-1-kat-k-5-3-0.vectranet.pl
Panowie co wy wgl piszecie na tym forum to głowa mała. Albo trollujecie, albo macie rozumu mniej niż mój pies. 6 nowych zawodników w podstawowej jedenastce + nowy trener. Ostatnio jak przyszedł nowy trener to się musieli 3 miesiące zgrywać. Okres przygotowawczy był krótki, dajmy im czas. Nie wyglądało to tragicznie. Na plus na pewno odstawienie tego parodysty Sołowieja. Nedić 4 razy podania do przodu, otwierające akcje udane, a za to chwalą "gwiazdy obrony" w ekstraklasie ^^

karlik21 - 30 sierpnia 2020, 8:12:53 - *.95.207.37
Pierwsza połowa ok dla Tychów dużo wymian piłek zawodnicy tyscy wybiegani wychodzą na pozycję ,ale druga połowa to czas chaosu i nudy nadal brak zawodnika który potrafiłby strzelić z dystansu i zaskoczyć bramkarza .Zasada jest prosta jak chce się awansować trzeba wygrywać nie tylko z leszczami ale ze wszystkimi drużyna na awans musi już teraz być drużyną ekstraklasową .Nikogo nie krytykuję czekamy

Waleń - 30 sierpnia 2020, 8:31:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na awans z tym Bartnickim i Derbinem? Oni jeszcze nigdy w swoim życiu nie awansowali. Oni wychodzą sobie pograć a nie wygrać, trener jest dobry do drużyny podwórkowej a prezes to mistrz świata w biciu piany. I kolejny rok zleci a awansu nie będzie.

voyt KSG - 30 sierpnia 2020, 9:06:23 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Dlaczego piszecie w tytule "Tychy"? Rownie dobrze mozecie pisac na mecz Legii z Jagiellonia "Warszawa - Bialystok". W Tychach jest wiele innych klubow, a najwazniejszym z nich jest Sokół, ktory mam nadzieje wkrotce wroci do Ekstraklasy. Dla takich zasluzonych klubow zawsze jest miejsce w naszej kopanej elicie. Pamietam mecz Zabrze - Sokół. Mimo wyniku 6:0 Tychy mialy przewage, ale sedzia pomogl zabrzanom i nie chcial korzystac z VAD-u.

GKS T. - 30 sierpnia 2020, 9:36:19 - *.95.204.27
Jak mozna po jednym meczu oceniac druzyne jesli połowa składu jest nowa,trener nowy ,dajmy mu czas aby popracowal z pilkarzami , to musi trwać ...nieraz długo .
Czas schnięcia nie do ominięcia - powiadają malarze , wiem co pisze bo piłkę oglądam od ponad 50 lat a sam też byłem dawno temu zawodnikiem .

gosc - 30 sierpnia 2020, 10:58:05 - *.centertel.pl
Słaba gra tyszan. Brak napastnika. Brak jakiejkolwiek wizji na gre. Mozna nawet i przegrywac ale po jakiejs ladnej ambitnej grze. Niestety nie widze przyszlosci dla tego składu. Szkoda ze zarzad nie powalczył o Świerczoka. Nie ma kto u nas strzelac bramek.

Piotrek - 30 sierpnia 2020, 11:16:59 - *.dynamic.chello.pl
KSG....odezwał sie kibic klubu któremy tytuły przyznawano na plenum PZPR. Lepiej sie nie przyznawaj komu kibicujesz bo czasy PRL minely

molo - 30 sierpnia 2020, 12:39:32 - *.dynamic.chello.pl
jakos inne kluby wymienily pol ekipy graja i str zelaja miedz 3 gole leczna 3 resovia 3 radomiak 4 to z kim walczyc o ex jak 1 mecz i lipa

sbl931 - 30 sierpnia 2020, 12:51:58 - *.centertel.pl
Ludzie jak na tak duże zmiany w składzie nie było wcale tak źle. Nie zauważyliście tego powiewu młodości. Chłopcy walczyli o każdą piłkę aż miło. Wiadomo że 0-0 u siebie to nie jest powód do chwały, ale błagam cierpliwości.
Wolę oglądać młodych wychowanków którzy Tychy mają w sercu niż armię jugolskich wyrobników którzy dbają tylko o stan konta.

Ty - 30 sierpnia 2020, 13:17:38 - *.dynamic.chello.pl
sbl931 jak chcesz oglądać młodych wychowanków to przyjdź dzisiaj na rezerwuje, tam same porażki

Hiacynt - 30 sierpnia 2020, 13:41:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolego GKS T. a kto kazał Barnickiemu robić rewolucje kadrowa? Wiesz odpowiem Ci Twoim językiem budowlanym. Maluj ściany co miesiąc to będziesz stałe czekał, aż Ci wyschną. Bartnicki stałe wymienia kadry, po to, aby wszyscy czekali co mu z tego wyjdzie? I mu wychodzi, wychodzi i wyjść nie może. Tak samo było w Chojnicach i w Lublinie, to już widać, ze z tego nic nie będzie a liga jest trudniejsza niż rok temu.

. - 30 sierpnia 2020, 15:43:36 - *.olsztyn.vectranet.pl
Wynik korzystny dla Stomilu patrząc na ilość celnych strzałów i ogólnie strzałow.
eler/229228 Też od grupy menadżerskiej z której już mamy kilku zawodników. Już słyszę Okrzyki na stadionie "Bramkę dla biało-niebieskich strzelił" Elson HOOI HOOI HOOI!

. - 30 sierpnia 2020, 15:53:37 - *.olsztyn.vectranet.pl
eee ludzie z Tychów a może by tak transfer prezesów?
Widzę, że wam nie leży Leszk Bartnicki a nam Wojciech Kowalewski. Może by tak zamiana?
Propponuje wymienić ich jak śpią ;) Może się nei zorientują, że ich zamieniono w klubach :D a nie sorry po naszym stadionie w Olsztynei może się Leszek Bartnicki zorientować i załamać ;)

Marek - 30 sierpnia 2020, 17:23:43 - *.adsl.inetia.pl
Tylko patrzeć jak w Stomilu żaden Polak nie zagra

GKS T. - 30 sierpnia 2020, 19:22:46 - *.95.204.27
Jednak proponuje z ocenami poczekać jeszcze kilka meczy , totalna krytyka to nasza polska specjalnosc , wszyscy bedziemy mądrzejsi za kilka tygodni a może miesięcy , w teorii każdy najmądrzejszy ...jak tu są tacy fachowcy to proszę bardzo , pokazać to czynami , zrobić kurs i sie wykazać .Kariera stoi otworem .

Koniu - 1 września 2020, 11:38:28 - CENTRUM-TV-SAT