30 sierpnia 2020, 6:31:00 - mogiel
Bramka Jarosława Niezgody

Jarosław Niezgoda zdobył bramkę w meczu amerykańskiej MLS, w którym jego Portland Timbers zremisowali 4-4 (2-1) z Realem Salt Lake. Polak grał do 67. minuty, kiedy zmienił go Felipe Mora. Była to jego trzecia bramka w tym sezonie, a druga w ramach sezonu zasadniczego.

30 sierpnia 2020, 4:30 - Portland (Providence Park)
Portland Timbers 4-4 Real Salt Lake
Diego Chará 6, Jarosław Niezgoda 21, Sebastián Blanco 70, Felipe Mora 85 - Corey Baird 19, Damir Kreilach 48, Giuseppe Rossi 90, Sam Johnson 90

żółte kartki: Diego Chará, Larrys Mabiala, Eryk Williamson - Sam Johnson.

sędziował: Ismail Elfath.

Mecz bez udziału publiczności.

Portland zajmuje czwarte miejsce w tabeli konferencji zachodniej z dorobkiem 11 punktów w siedmiu meczach.

__________ - 30 sierpnia 2020, 8:10:17 - *.adsl.inetia.pl
4 gole Jańczyka wczoraj, gdzie info na portalu ?

Dżon - 30 sierpnia 2020, 12:25:31 - *.centertel.pl
Kto króluje nad Salt Lake, że mają w nazwie Real? Chyba, że ich sponsorem tytularnym jest ów hipermarket...

Kickero - 30 sierpnia 2020, 13:08:49 - *.43.219.159.ipv4.supernova.orange.pl
W bramce Portland zamiast bramkarza wisiał ręcznik...

kibic - 30 sierpnia 2020, 13:22:30 - *.163.138.190.ipv4.supernova.orange.pl
Gratulacje. Zszedł w 67. minucie, a w 90 jego drużyna straciła dwie bramki. Oby grą zapracował na przenosiny do poważniejszej drużyny.

No - 31 sierpnia 2020, 5:38:25 - *.216.17.112
A co tam Rossi.robi w tym bagnie przeciez to Wloch bardzo dobrze sie zapowiadal ale pozniej po kontuzji zjezdzal coraz nizej i nigdzie dluzej miejsca nie zagrzal.Przyciagneli go na pare dolcow zeby do emerytury dorobic.