31 sierpnia 2020, 21:54:38 - euzi
Janusz Gol zadebiutował w Dinamie Bukareszt

Janusz Gol zanotował swój pierwszy występ w barwach Dinama Bukareszt, a jego drużyna przegrała na wyjeździe 0-1 (0-1) w meczu 2. kolejki rumuńskiej ekstraklasy z Chindią Târgoviște. 34-letni były reprezentant Polski wszedł na boisko w 7. minucie w miejsce Vlada Achima.

31 sierpnia 2020, 20:00 - Ploeszti (Stadionul Ilie Oană)
Chindia Târgoviște 1-0 Dinamo Bukareszt
Daniel Florea 45

żółte kartki: Marco Dulca, Tomás Díaz, Paul Iacob, Adrian Ioniță (Chindia).

sędziował: Horațiu Mircea Feșnic (Kluż-Napoka).

Mecz bez udziału publiczności.

W drużynie gości na ławce rezerwowych pozostał Florin Bejan (w przeszłości Cracovia). Dinamo jest na 12. miejscu w tabeli z jednym punktem.

obieżyświa - 31 sierpnia 2020, 22:15:31 - *.dab.02.net (*.147.148.49)
Trenerzy w naszej Ekstraklasie boją się dokonywać odważnych ruchów i dokonywać zmian w pierwszej połowie czy choćby po 45 minutach. Nawet jak zawodnik gra tragicznie to czeka się ze zmianą co najmniej do 60 minuty. Nie mówiąc już o tym, że bramkarza nie zmienia się nigdy, nawet gdy popełnia katastrofalne błędy. Nasi trenerzy nie mają jaj, krótko mówiąc. Dlatego jesteśmy na bodajże 32 miejscu w rankingu...

Corrupcja - 31 sierpnia 2020, 22:24:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panie probiez i panie profesurze od Corrupcji Krakow - pytanie :
- nie jest wam tak po ludzku wstyd ?
Za korupcję nawet kary nie dostaliście , za gola to powinniście podwójnie dostać janusze piłki nożnej

ehri - 31 sierpnia 2020, 22:24:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
34 lata i jeszcze jedna przygoda za granicą i to w całkiem niezłym klubie. Szanuję absolutnie.

Bolo - 31 sierpnia 2020, 22:32:59 - *.play-internet.pl
Dziś 34 lata, to jak kiedyś 28!

s - 31 sierpnia 2020, 23:02:29 - *.play-internet.pl
Debiut Janusza Bramki. W Dinamie wśród kibiców pewnie larum, że biorą szrot z Polski zamiast stawiać na młodych Rumunów.

Jdj - 31 sierpnia 2020, 23:19:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Naściągali szrotu z zagranicy i przegrali .. szrotomierz 73 pokazuje:₩:₩:₩

LU - 1 września 2020, 9:27:19 - *.189.85.63
Janusz Gol, Allez! Allez!

viking - 1 września 2020, 12:14:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trener Probierz ma coś wspólnego z korupcją w Cracovii? Nawet go wtedy w klubie nie było. Głowa nie jest tylko po to, żeby się deszcz nie lał do środka. A co do Dinama to wczorajszy mecz tragiczny w ich wykonaniu. Gdyby nie powiększenie ligi (nikt nie spadał, ostatnia drużyna grała w barażu) to Dinamo poleciałoby z ligi. Dwa razy mieli kwarantannę i nie mogli dokończyć grupy spadkowej.

Co? - 2 września 2020, 0:50:16 - *.49.197.153.ipv4.supernova.orange.pl
Ale że już w 7 minucie wszedł na boisko to po prostu kpina. Taki pajac jakim jest Janusz Gol już nigdy nie powinien powąchąć murawy xD

polonia ś- - 2 września 2020, 22:18:18 - *.dynamic.mm.pl