10 września 2020, 20:53:36 - dkelman
Hammarby wygrało z Göteborgiem w lidze

Hammarby IF wygrał 4-0 (1-0) z IFK Göteborg w meczu 19. kolejki szwedzkiej ekstraklasy. Hammarby jest przeciwnikiem Lecha Poznań w II rundzie eliminacji do Ligi Europy, a Göteborg to potencjalny rywal Piasta Gliwice w III rundzie. Do rywalizacji drużyny Waldemara Fornalika ze Szwedami dojdzie, jeśli wcześniej Göteborg wyeliminuje duński FC København, a Piast austriacki TSV Hartberg.

10 września 2020, 19:00 - Göteborg (Gamla Ullevi)
IFK Göteborg 0-4 Hammarby IF
Aron Jóhannsson 20, Muamer Tanković 71, 78, 87

Göteborg: 1. Giánnis Anéstis - 5. Alexander Jallow, 4. Kristopher Da Graca, 30. Mattias Bjärsmyr, 27. Yahya Kalley (46, 17. Alexander Farnerud) - 8. Hosam Aiesh, 28. Alhassan Yusuf (84, 16. Sargon Abraham), 15. Jakob Johansson (84, 2. Jesper Tolinsson), 89. Tobias Sana, 10. Patrik Karlsson Lagemyr (71, 22. Giorgi Charaiszwili) - 14. Christian Kouakou (46, 86. Pontus Wernbloom).

Hammarby: 1. David Ousted - 14. Tim Söderström (88, 2. Simon Sandberg), 5. David Fällman, 13. Mads Fenger, 30. Mohanad Jeahze - 17. Abdul Khalili, 8. Jeppe Andersen (88, 7. Imad Khalili), 6. Darijan Bojanić (45, 31. Aimar Sher), 22. Muamer Tanković, 9. Paulinho - 23. Aron Jóhannsson (71, 16. Gustav Ludwigson).

żółte kartki: Kouakou, Aiesh, Wernbloom - Fenger, Andersen, Sher, Khalili, Jeahze.

sędziował: Kristoffer Karlsson.

Hammarby zajmuje siódme miejsce w lidze z 28 punktami, a Göteborg jest na 13. pozycji z 17 oczkami.

Mecz Hammarby - Lech odbędzie się 16 września o godz. 19:00, a spotkania III rundy zaplanowane są na 24 września.

viking - 10 września 2020, 21:07:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W pierwszej połowie IFK oszukane (nieuznana prawidłowa bramka), ale w drugiej już demolka. Hammarby wielkiej piłki nie gra, ale IFK dramatycznie słabo się prezentuje. Na 19 kolejek 2 zwycięstwa, 11 remisów i 6 porażek.

jarock - 10 września 2020, 21:38:27 - *.icpnet.pl
Widać , że lubią grać na wyjeżdzie ale z Kolejorzem będą musieli grać "u siebie"...

Mario - 10 września 2020, 22:00:12 - *.icpnet.pl
Liga Szwedzka zaraz po Fińskiej w Skandynawii jest najsłabszą, a zarobki piłkarzy są niższe niż w Polsce.
Wartość piłkarzy w drużynie Hammarby to około 12-14 mln euro.
Jeśli Kolejorz się z kupi i nie przestraszy Szwedów to powinien spokojnie wygrać. Szwedzi na początku będą faulować by wytrącić Polaków z rytmu, a bramki jak w padną to tylko ze stałych fragmentów zwłaszcza z rzutów rożnych, gdzie Lech najczęściej traci bramki.

Rggt - 10 września 2020, 22:13:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mysle ze hammarby sie wystraszy i wogole na boisko nie wyjdą .. w koncu mie byle kto przyjezdza .. duma wielkopolski a nawet europy srodkowej l)

uhahany - 10 września 2020, 22:22:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wątpię byś był w stanie myśleć chłopino.

mundi - 10 września 2020, 22:49:06 - *.225.206.153 (*.240.139.5)
to nie był wcale wielki mecz, zwykła kopanina ze wskazaniem na gości.

Zajmon Leg - 10 września 2020, 23:39:45 - *.146.99.1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W tym sezonie z IFK zostaly tylko wspomnienia dawnej potęgi.

Pazurek - 10 września 2020, 23:56:14 - *.cust.tele2.se
Zajmon Leg;
Nie! Bo zdobyli Puchar Szwecji.

Obiektywny - 11 września 2020, 2:50:27 - *.centertel.pl
Kiedy czytam Tankovic.....mowie Slawek Peszko;))))

Piciu - 11 września 2020, 7:08:57 - *.centertel.pl
My wierzymy tylko w KKS 💪🏻👊🏻💀

obserwator - 11 września 2020, 11:18:17 - *.ennet.pl
Hammarby to żaden klub jeszcze 10 sezonów temu każdy kto by sie dostał do europejskich pucharów z polskiej ligi rozjechał by tam ten klub,teraz taki poziom polskiej ligi że raczej większe ma szanse ten gospodarz niż goście z Amiki.

@Piciu - 11 września 2020, 19:33:47 - *.dynamic.chello.pl