11 września 2020, 13:56:52 - dkelman
Bramka Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski zdobył bramkę dla Chongqing SWM w wygranym 3-1 (1-1) meczu 10. kolejki chińskiej ekstraklasy z Hebei China Fortune. Dla Polaka było to drugie ligowe trafienie w tym sezonie. 33-letni pomocnik zaliczył ponadto dwie asysty przy pozostałych trafieniach dla swojego zespołu.

11 września 2020, 12:00 - Kunshan (Kunshan Sport Center Stadium)
Chongqing SWM 3-1 Hebei China Fortune
Fernandinho 30, Alan Kardec 84, Adrian Mierzejewski 90 - Marcão 16

żółte kartki: Huang Xiyang - Zhao Yuhao, Marcão, Yin Hongbo, Pan Ximing.

sędziował: Li Haixin.

Mecz bez udziału publiczności.

Mierzejewski grał do 90. minuty, gdy na boisku zmienił go Marcelo Cirino.

Drużyna Polaka po dziesięciu rozegranych meczach zajmuje szóste miejsce z 12 punktami w grupie B pierwszej fazy rozgrywek.

beenhaler - 11 września 2020, 14:00:36 - *.178.009.pools.vodafone-ip.de
for money

assssss - 11 września 2020, 14:32:14 - *.lib.uni.lodz.pl
Przynajmniej jest gwiazda tamtej druzyny i nie siedzi na lawce jak niektorzy zawodnicy z Polski. Wybral kase i egzotyke.

assssss - 11 września 2020, 14:32:17 - *.bul.uni.lodz.pl

G - 11 września 2020, 15:26:37 - *.dynamic-3-poz-k-0-3-0.vectranet.pl
To on jeszcze żyje?

M. - 11 września 2020, 15:47:11 - *.dynamic.chello.pl
Nigdy nie zrozumiem krytyków Mierzejewskiego. Facet zna swoje możliwości, wybiera takie kluby, gdzie będzie ważną postacią i które dobrze płacą. Według niektórych znawców lepiej by było gdyby był rezerwowym w Niemczech, czy Anglii, jak to wielu polskich piłkarzy, dla kasy, bo przecież nie dla ciekawej kariery, decyduje się robić. To jest uczciwy piłkarz.

Osa - 11 września 2020, 18:17:02 - *.dynamic.chello.pl
Zobaczcie co gość zrobił w pierwsZym meczu. Przeszedł niczym Messi pół drużyny rywali i strzelil bramę. Plus teraz gol i 2 asysty. Moim zdaniem Zieliński przy nim to bezwartosciowy leszcz i możecie piszczeć ze bananowe ligi itd. Przynajmniej gość pokazuje to coś a mi pokreci się w kolo i poda do nablizszego jak gwiazdorek Napoli

Yokoon - 11 września 2020, 19:15:26 - *.centertel.pl
Kozak dla mnie gra w egzotycznych ligach zarabia konkretny hajs. Jeszcze taka forme zlapal ze powinien trafic do kadry.

Papież - 11 września 2020, 19:35:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Facet ładuje sporo bramek w różnych ligach. Ja osobiście bym go do kadry powołał na jakiś mecz towarzyski czy LN.

Bibu - 11 września 2020, 19:48:17 - *.148.71.38
Asysta przy pierwszym golu majstersztyk.

gp - 11 września 2020, 20:05:57 - *.dynamic.chello.pl
Zaczynam sądzić, że mógłby się bardziej przydać kadrze, niż Klich….

krakus - 11 września 2020, 20:37:02 - *.play-internet.pl