11 września 2020, 22:40:19 - Hipotermi
Trzy bramki i niewykorzystany rzut karny Martina Kobylańskiego w Pucharze Niemiec

Martin Kobylański strzelił trzy gole i nie wykorzystał rzutu karnego dla Braunschweiger TSV Eintracht 1895 w wygranym 5-4 (3-2) meczu I rundy Pucharu Niemiec z Hertha BSC Berlin. Kobylański rozegrał całe spotkanie.

11 września 2020, 20:45 - Brunszwik (Eintracht-Stadion)
Braunschweiger TSV Eintracht 1895 5-4 Hertha BSC Berlin
Martin Kobylański 2, 44, 67, Maximilian Mittelstädt 17 (s), Suleiman Abdullahi 73 - Dodi Lukebakio 23, 83, Matheus Cunha 29, Peter Pekarík 65

żółte kartki: Niko Kijewski, Danilo Wiebe (Eintracht).

sędziował: Tobias Stieler (Hesja).
widzów: 500.

W 44. minucie Martin Kobylański (Eintracht) nie wykorzystał rzutu karnego (Alexander Schwolow obronił).

W drużynie gości poza kadrą meczową znalazł się Krzysztof Piątek (z powodu obowiązkowej kwarantanny po przyjeździe do Niemiec), natomiast w 78. minucie na boisku pojawił się Ondrej Duda (niegdyś Legia Warszawa), zmieniając Vladimíra Daridę.

mark - 11 września 2020, 22:44:19 - *.telpol.net.pl
Kobylański naprawdę zaskakuje bardzo dużą regularnością, już poprzedni sezon miał świetny, ten wydaje się będzie podobnie. Karnego nie wykorzystał, ale go od razu dobił. Niemal perfekcyjny mecz w jego wykonaniu.

fansport - 11 września 2020, 22:44:40 - *.dynamic.chello.pl
hertha przegrała, bo nie grał krzysiu mistrzu piątek .

Junior 19 - 11 września 2020, 22:51:15 - *.centertel.pl
Za ostatnie dwa lata formy wypadaloby go sprawdzić w reprezentacji. Gościu się ewidentnie odpalił i może być mega ciekawym zmiennikiem na pod męczonych rywali. Technicznie myślę, że da radę.

max - 11 września 2020, 22:51:41 - *.137.246.94.ip4.artcom.pl
Jak te pól roku będzie miał takie, jak ten mecz...to kto wie. Niewielu polskich skrzydłowych mogłoby się obronić na poziomie zaplecza bundesligi, więc warto trzymać kciuki. W Lechii trafił na moment totalnej rozwałki i nie dostał prawdziwej szansy. Jak widać, ktoś popełnił spory błąd.

KWasniewsk - 11 września 2020, 22:51:45 - *.dynamic.chello.pl
Mam nadzieję, że pewien redaktor będzie się domagał jego powołania do reprezentacji.

Andrzej - 11 września 2020, 22:51:49 - *.skomur.pl
Może warto żeby selekcjoner naszej kadry zainteresował się Kobylańskim skoro jest w dobrej formie Jak Zieliński będzie miał konkurenta to może zacznie coś grać...

Laguna - 11 września 2020, 23:03:54 - *.190.255.134
Pamiętam jak jego tatuś prorokował w cafe futbol, ze kwestia czasu bedzie jak martin bedzie gral pierwsze skrzypce w reprezentacji niemiec z leo bittencourtem

JajaTure - 11 września 2020, 23:07:57 - *.234.234.71
jeden mecz mu wyszedł i juz janusze piszczą. A na co Kobylańskiego stać, wiemy od lat. Równie dobrze można zastąpić w kadrze Szczęsnego Wojtkiem Pawłowskim z Widzewa.

Ja - 11 września 2020, 23:18:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jakim Wojtkiem?

opos - 11 września 2020, 23:22:49 - *.nat.nova.is
Gościa który grał w 3 lidze niemieckiej sprawdzać w kadrze...Kabaret jak czasami czytam wpisy tych "znawców".

Anton - 11 września 2020, 23:24:48 - *.dynamic.chello.pl
@opos: Kabaret to powoływać piłkarzy z naszej ogórkowej ligi. Jeżeli ktoś gra to na pewno jest za słaby na kadrę.

Kibic - 11 września 2020, 23:27:39 - *.as13285.net
Okazejszyn Pawłowski już był w kadrze na paraolimpiade w Pekinie, teraz jest na etacie klauna w cyrku i dorabia w Widzewie

fansport - 11 września 2020, 23:32:18 - *.dynamic.chello.pl
z krzysztofem piątkiem wygraliby 6:5, krzysiek na pewno strzeliłby dwie bramki.

MuremZaBrz - 12 września 2020, 6:32:53 - *.centertel.pl
Oglądałem mecz. Karny z kapelusza i 2 bramki ze spalonego poziom jak w sekstraklasie kopanina

Pl - 12 września 2020, 7:18:57 - *.dynamic.chello.pl
fansport przestań z tym śmiesznym Piątkiem. Wyszedł mu jeden sezon i zrobiłeś z niego Bożka wyznawco.

Hansgrohe - 12 września 2020, 7:53:11 - *.centertel.pl
Niemcy mówią, że profesjonalna piłka zaczyna się od 2. Bundesligi. Jeżeli Martin i tam będzie regularnie strzelał i asystował, to oczywiście powołanie powinno być czymś naturalnym. Natomiast na podstawie liczb z III ligi i jednego póki co sensacyjnego występu w pucharze, trochę na wyrost byłoby branie go na zgrupowanie.

Pniok - 12 września 2020, 8:14:25 - *.63.128.137
Przypominam Ci ze Braunschweig jest obecnie 2 ligowcem ,także można powiedziec ze strzela juz na poziomie 2 Bundesligi

CheGuevara - 12 września 2020, 8:36:04 - *.dynamic.mm.pl
Szalony mecz z dwoma ręcznikami w bramkach. Ładne bramki Kobyłki, szkoda, że nie ma fryzury jak ojciec za młodu...

Gryfita - 12 września 2020, 10:16:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karny niewykorzystany tylko w znaczeniu statystycznym, bo bramkarz obronił, ale Kobylański dobił, więc gol z tego karnego jest.

uhahany - 12 września 2020, 11:03:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Berta Berlin bez Piątka nie istnieje.

Lagadoprzo - 12 września 2020, 11:57:32 - *.adsl.inetia.pl
Ożenił się i przestał grać. Zawodnikiem jednego sezonu był kiedyś Matusiak. Janczyk tak samo

Marks - 12 września 2020, 16:33:37 - *.238.50.151
Dlaczego była garstka kibiców jakichkolwiek jak jest zakaz póki co ?

Socjologia - 12 września 2020, 18:21:44 - *.dynamic.chello.pl
Zawsze kibicowałem temu typowi. Niestety nie dostał żadnej szansy. Hertha zmasakrowana.

Juras - 12 września 2020, 19:29:51 - *.dip0.t-ipconnect.de