12 września 2020, 17:56:49 - euzi
Sileks przegrał w lidze

FK Sileks przegrał na wyjeździe 0-2 (0-0) w meczu 5. kolejki północnomacedońskiej ekstraklasy z FK Struga. Goście są potencjalnym rywalem Legii Warszawa w meczu III rundy eliminacyjnej Ligi Europy.

12 września 2020, 16:00 - Struga (Gradski stadion Struga)
FK Struga 2-0 FK Sileks (Kratovo)
Nijas Lena 77, Filip Milenkovski 90

Sileks: 1. Daniel Božinovski - 5. Srđan Drašković, 7. Ivan Ivanovski (89, 9. Stefan Đurić), 10. Miloš Žeravica (80, 17. Burhan Mustafov), 14. Pepi Ǵorǵiev, 16. Viktor Serafimovski, 20. Denis Ristov (90, 8. Bojan Spirkoski), 22. Angelče Timovski, 24. Nenad Nešovski (46, 27. Dejan Tanturovski), 26. Daniel Karčeski (85, 23. Filip Kostovski), 28. Andrej Kirovski.

żółte kartki: Abdulhadi Jahja, Klisman Cake - Srđan Drašković, Miloš Žeravica, Denis Ristov, Andrej Kirovski.

sędziował: Marjan Stojanovski (Kičevo).

Potencjalny rywal Legii jest na drugim miejscu w tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów.

Sileks zagra z Legią, jeśli wyeliminuje w II rundzie Dritę Gnjilane. Mecz Sileks - Drita odbędzie się 17 września o godz. 20:00 w Skopju, a zwycięzca tego meczu zmierzy się z Legią w Warszawie 24 września o godz. 20:30.

Takan - 12 września 2020, 18:12:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podstawowy skład i przegrali ze Strugą, jedną ze słabszych drużyn w lidze. Czy to jest przypadek?

Anton - 12 września 2020, 18:21:44 - *.dynamic.chello.pl
Zgodbie z transfermarkt potencjał Sileksu i Drity jest bardzo zbliżony, z minimalną przewagą na korzyść zespołu z Kosowa. Biorąc jeszcze pod uwagę formę obu ekip to Legie prawdopodobnie czeka mecz z mistrzem Kosowa

Legionistk - 12 września 2020, 19:41:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl