12 września 2020, 17:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 2-0 Znicz Pruszków

Chojniczanka: 1. Paweł Sokół - 90. Jan Mudra, 3. Marcin Grolik, 38. Martin Klabník, 18. Krystian Wachowiak (86, 79. Szymon Emche) - 71. Serhij Napołow (86, 20. Michał Grobelny), 9. Robert Ziętarski, 10. Maciej Kona, 17. Tomasz Mikołajczak (81, 4. Paweł Czajkowski), 91. Mateusz Klichowicz - 30. Szymon Skrzypczak (69, 7. Artur Pląskowski).

Znicz: 12. Piotr Misztal - 19. Marcin Rackiewicz, 3. Maciej Wichtowski, 18. Martin Baran, 11. Peter Drobňák (46, 21. Paweł Tarnowski) - 7. Krystian Tabara (46, 22. Jakub Górski), 10. Maciej Machalski, 6. Krystian Pomorski (86, 17. Bartłomiej Faliszewski), 8. Gabor Grabowski (60, 16. Jakub Zagórski), 13. Patryk Kubicki (60, 20. Lukáš Hrnčiar) - 9. Dariusz Zjawiński.

żółte kartki: Grolik, Mikołajczak - Grabowski, Górski, Machalski.

sędziował: Szymon Lizak (Poznań).
widzów: 932.

W 79. minucie Dariusz Zjawiński (Znicz) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Sokół obronił).

Barcin - 12 września 2020, 18:54:56 - *.adsl.inetia.pl
Wachowiak ostatni mecz

On - 12 września 2020, 18:55:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Najniższy wymiar kary....

aaa - 12 września 2020, 19:00:27 - *.petrus.pl
Skuteczność Chojniczanki dziś kiepska, ale mniejsza o to. Wygląda to super, po zeszłym sezonie kiedy odechciało się patrzeć na naszą grę jest to naprawdę ulga. Fajni zawodnicy, dobry trener i od razu humory na stadionie dużo lepsze :D

Rtten - 12 września 2020, 19:06:11 - *.data.lycamobile.pl
Ten trener powinien być w ekstraklasie a nie W 2 lidze

chojniczan - 12 września 2020, 19:17:35 - *.petrus.pl
Wróciłem właśnie z meczu i pierwszą bramkę strzelił KRYSTIAN WACHOWIAK (poprawcie to)!!!

Jakub - 12 września 2020, 19:39:03 - *.play-internet.pl
Choinice mocne przerastają ta ligę w Zniczu koszmar karnych wraca w zeszłym sezonie niewykorzystanych 7 tak by awansowali w cuglac

FanRTSa - 12 września 2020, 19:43:04 - *.centertel.pl
Kiedy informacja o dymisji trenera Znicza? Tylko Mariusz Rumak może poukładać drużynę i żelazną ręką trzymać piłkarzyków żeby zacząć wygrywać mecze w lidze

Icek - 12 września 2020, 19:43:44 - *.petrus.pl
Naprawdę obawiałem się tego spotkania myślałem że Znicz nam się postawi, ale widać że jesteśmy tacy mocni. Brawo 2:0 to najniższy wymiar kary.

Elo - 12 września 2020, 21:32:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ty się nadajesz Rtsa jedna porażka A Ty se rumaka możesz wziąść ale w zaprzeg gdzie się najlepiej nadaje 😂😃😄

Momot - 12 września 2020, 22:32:50 - *.146.232.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak można napisać takie brednie, że pierwszy gol był samobójczy a nie Krystiana Wachowiaka? Skąd wy macie informatorów?

WPR - 12 września 2020, 22:46:53 - *.dynamic.chello.pl
Zasłużona porażka,gospodarze lepsi a karnego nie było więc sprawiedliwie niewykorzystany.

stefan.bur - 12 września 2020, 23:39:47 - *.range31-48.btcentralplus.com
@FanRTSa Rumak to najgorszy trener jaki pracował w Opolu od dawien dawna, mimo licencji uefa pro czy coś takiego...
Chlop rozbil druzyne,pozbyl sie zawodnikow,ktorzy po odejsciu z Opola nagle zaczęli bardzo dobrze grac.Ledwo dało sie odbić od dna dzięki temu Panu i tylko cud nas uratował przed spadkiem po fenomenalniej postawie zespołu po odejściu trenera Rumaka.
Wyniki jego pracy w Opolu to katastrofa i teraz rozumiem co oznacza powiedzenie:
"Na Rumaku do niższej ligi" heheh.

marco888 - 12 września 2020, 23:45:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@redakcja. skąd info o golu samobójczym, a nie trafieniu Wachowiaka?

marco888 - 13 września 2020, 0:31:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
na powtórce widać lekki rykoszet, ale wcześniej piłka i tak leciała w światło bramki.

Stajenny - 13 września 2020, 7:45:56 - *.191.174.254.ipv4.supernova.orange.pl
Rumaka kto sobie chwyć w dłoń...

Miś - 13 września 2020, 12:06:59 - *.play-internet.pl
Jak by było 6 7-0 Znicz nie powinien się gniewać jeszcze sędzia na początku meczu karnego nie podyktował dla Chojniczanki ewidentnego.

pzpn - 13 września 2020, 16:18:43 - *.dynamic-2-waw-k-1-1-0.vectranet.pl
nawet na stronie PZPNu bramka przypisana jest Wachowiakowi.

obiektywni - 14 września 2020, 11:13:43 - *.static.ip.netia.com.pl
Droga Redakcjo! Dlaczego w tabeli Motor jest przed Zniczem, skoro ma lepsze bramki, ale bezpośredni mecz przegrał? Tak uparcie trzymaliście się swojej interpretacji tworząc tabelę poprzedniej rundy III ligi...

Majkel - 12 stycznia 2021, 16:39:19 - *.19.251.148