12 września 2020, 18:00 - Kalisz (Stadion Miejski przy ul. Łódzkiej)

KKS 1925: 1. Maciej Krakowiak - 37. Nikodem Zawistowski, 5. Bartosz Waleńcik, 3. Mateusz Gawlik, 4. Mateusz Żytko, 21. Marcin Radzewicz - 28. Jakub Chojnowski (61, 77. Daniel Kamiński), 10. Robert Tunkiewicz (83, 20. Sebastian Kaczyński), 23. Adrian Łuszkiewicz (72, 11. Michał Borecki), 9. Fabian Hiszpański (73, 99. Kamil Sabiłło) - 7. Bartłomiej Maćczak (62, 14. Mateusz Majewski).

Garbarnia: 33. Aleksander Kozioł - 87. Jakub Kowalski, 6. Kacper Laskoś (46, 18. Mateusz Kardas), 8. Marek Masiuda, 31. Donatas Nakrošius, 15. Grzegorz Marszalik (90, 5. Jan Klimek) - 10. Kamil Kuczak, 12. Mateusz Duda, 21. Tomasz Kołbon (57, 7. Patryk Serafin) - 9. Błażej Radwanek (46, 11. Jakub Bąk), 99. Michał Feliks.

żółte kartki: Chojnowski, Łuszkiewicz - Laskoś, Bąk, Nakrošius.

sędziował: Marcin Bielawski (Katowice).
widzów: 580.

Janeks89x - 12 września 2020, 20:03:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Garbarnia bardzo silna, będą grać o awans. Kalisz przegrał po walce, ale piłkarsko Garbarnia lepsza. Z pewnością lepszy zespół niż motor Lublin ( oba widziałem na żywo).

FanRTSa - 12 września 2020, 20:05:27 - *.centertel.pl
Gratulacje dla Garbarni za walkę do końca . KKS fatalnie , konieczna zmiana ! Tylko Mariusz Rumak może poukładać drużynę i żelazną ręką trzymać piłkarzyków żeby zacząć wygrywać mecze w lidze

Byk - 12 września 2020, 20:22:11 - *.centertel.pl
Rumak to może wejść na kobyłę

Tylkogarca - 12 września 2020, 20:23:09 - *.97.35.41.ipv4.supernova.orange.pl
Bravo !

Ma-kum-ba - 12 września 2020, 23:53:49 - *.dynamic.chello.pl
Brawo! Oby był to początek długiej zwycięskiej passy Garcy.

wallaby 48 - 13 września 2020, 0:24:57 - *.nb13.nsw.asp.telstra.net
brawo Garbarnia!

.ycom - 13 września 2020, 5:10:53 - *.sub-174-244-144.myvzw.com
Do dy. Tak jak w ubieg£ym roku. Przegrywajà u siebie a wygrywajà na wyjezdzie wygrywajá. Tak siè do 1 ligi nie wchodzi a mozna nawet spasç nizej I spotkan sié z Wieczystà lub ZWierzyniecki a nawet Kablem!!!

kaliszanin - 13 września 2020, 9:56:45 - *.dynamic.mm.pl
gdyby KKS potrafil strzelac na pusta bramke to pierwsza polowa bylaby 3:0. Musze potrenowac celnosc strzalow. Druga polowa dobra Garbarni jednak w pierwszej nie istnieli.

Radom_sky - 13 września 2020, 12:20:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@kaliszanin prawda jest taka że d daliście.Mając zdecydowanie lepszy skład przegraliście z maslokami kandydatem do spadku.

Barça - 13 września 2020, 12:31:06 - *.icpnet.pl
Coś mi się wydaje że w Kaliszu będzie spadek ewentualnie walka o utrzymanie

Kibic - 13 września 2020, 12:39:03 - *.166.182.73
Jak tam Zarząd Garbarni? Po to transfery zawodników, którzy nigdzie nie grali aby prowizję brać?

Lolek - 13 września 2020, 13:14:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

... - 13 września 2020, 13:34:10 - *.147.38.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rumak to pewnie niebawem zamelduje się w Widzewie - tam zarząd uwielbia "dobrych trenerów, którym brakuje tylko wyników"...

bazyli - 14 września 2020, 9:00:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W tej lidze każdy może wygrać z każdym..