12 września 2020, 20:28:23 - bartekwr9
Apóllon wygrał w lidze

Apóllon FC wygrał 1-0 (0-0) w meczu 3. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z Páfos FC. Apóllon jest potencjalnym rywalem Lecha Poznań w III rundzie eliminacji Ligi Europy. Do tego meczu dojdzie, jeżeli wicemistrz Polski wygra ze szwedzkim Hammarby IF, a Apóllon wyeliminuje grecki OFI.

12 września 2020, 18:30 - Limassol (Stádio Tsírio)
Apóllon FC 1-0 Páfos FC
Đorđe Denić 57

Apóllon: 36. Joël Mall (45 Dimítris Dimitríou) - 17. João Pedro, 44. Héctor Yuste, 22. Valentin Roberge, 18. Diego Aguirre - 93. Florentin Matei (46 Giánnis Gianniótas), 8. Đorđe Denić, 5. Esteban Sachetti, 28. Nicolas Diguin, 35. Charlison Benschop (70 Pétros Psychás) - 11. Bagaliy Dabo.

żółte kartki: Giánnis Gianniótas, Esteban Sachetti - Giórgos Valeriános, Rushian Hepburn-Murphy.

sędziował: Chryssovalántis Theoúli.

W Páfos mecz na ławce rozpoczął Deniss Rakels (kiedyś Zagłębie Lubin, GKS Katowice, Cracovia, Lech Poznań), a poza kadrą meczową znalazł się Paulus Arajuuri (w przeszłości Lech Poznań).

Apóllon FC ma na koncie siedem punktów i jest liderem.

Mecze II rundy eliminacji Ligi Europy odbędą się 17 września, a spotkania III rundy zostaną rozegrane 24 września.

mati - 12 września 2020, 21:13:21 - *.dynamic.chello.pl