12 września 2020, 20:52:50 - maciejko
Gol Dawida Kurminowskiego

Dawid Kurminowski strzelił gola dla MŠK Žilina w przegranym 2-3 (0-2) meczu 6. kolejki słowackiej ekstraklasy z ŠKF Sereď. Dla Polaka, który rozegrał cały mecz, było to trzecie trafienie w słowackiej ekstraklasie w tym sezonie.

12 września 2020, 19:00 - Zlaté Moravce (ViOn Aréna)
ŠKF Sereď 3-2 MŠK Žilina
Filip Pankarićan 28, Dino Špehar 41, 54 - Kristián Vallo 76, Dawid Kurminowski 90

żółte kartki: Filip Pankarićan, Alen Mehić, Adam Morong - Enis Fazlagić, Jakub Paur.

sędziował: Boris Marhefka (Bańska Bystrzyca).
widzów: 284.

Cały mecz w drużynie gości rozegrał Jakub Kiwior. Trenerem gospodarzy jest grający w przeszłości w Wiśle Płock Peter Lérant, zespół gości prowadzi były gracz Polonii Bytom, Jagiellonii Białystok, Korony Kielce, Podbeskidzia Bielsko-Biała i Bruk-Betu Termaliki Nieciecza Pavol Staňo.

Žilina zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów.

Ojgen - 12 września 2020, 20:57:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hej Dawidzie, dobrze że nie dałeś się covidzie! I na Słowacji dziennie strzelasz! Podbijaj Słowacie boiska, my widzimy to z bliska! Niech pyszne słowackie knedliczki Ci smakują, a Słowackie fanki dumnie głoszą twe imię na Koszyckich ulicach!

Zenek - 12 września 2020, 20:59:52 - *.146.101.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Michniewicz mówił w ostatnim wywiadzie, że chce go sprawdzić w młodzieżówce:
"Przyglądamy się innemu piłkarzowi ze Słowacji Dawidowi Kurminowskiemu. Musimy szukać zastępstwa dla Patryka Klimali, który pauzuje za kartki."

inkoo - 12 września 2020, 21:35:45 - *.dynamic.chello.pl
Skoro ściągamy masowo z ligi słowackiej, to weźmy z niej Polaków. Miejsce Kurminowskiego i Kiwiora powinno być dziś w polskiej Ekstraklasie. Szczególnie Kiwior ciekawie się zapowiada.

Smuda - 12 września 2020, 21:55:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co oni go dają na mecze rezerw jak w 1 zespole tez wali bramki, bez sensu.

. - 12 września 2020, 22:38:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Ojgen: Jak już to żylińskich, nie koszyckich.

Fanatyk - 13 września 2020, 9:50:02 - *.access.telenet.be