12 września 2020, 21:54:00 - dkelman
Kanonada we Wrocławiu

W najciekawszym sobotnim meczu 3. kolejki PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław zremisował u siebie 3-3 (2-3) z Lechem Poznań. Goście prowadzili do przerwy po dwóch golach Mikaela Ishaka i trafieniu Daniego Ramíreza. Wrocławianie w pierwszej części meczu odpowiedzieli dwoma rzutami rożnymi, po których bramki zdobyli Piotr Celeban i Mathieu Scalet. Po pauzie wrocławianie wyrównali za sprawą bramki z rzutu karnego zdobytej przez Róberta Picha.

12 września 2020, 20:00 - Wrocław (Stadion Miejski)
Śląsk Wrocław 3-3 Lech Poznań
Piotr Celeban 12, Mathieu Scalet 16, Róbert Pich 51 (k) - Mikael Ishak 7, 32, Dani Ramírez 28

Śląsk: 1. Matúš Putnocký - 3. Piotr Celeban, 5. Israel Puerto, 14. Wojciech Golla, 17. Mariusz Pawelec (68, 4. Dino Štiglec) - 18. Lubambo Musonda (83, 27. Przemysław Bargiel), 28. Waldemar Sobota, 21. Jakub Łabojko, 8. Mateusz Praszelik (71, 24. Piotr Samiec-Talar), 7. Róbert Pich - 37. Mathieu Scalet (83, 6. Rafał Makowski).

Lech: 35. Filip Bednarek - 44. Alan Czerwiński, 4. Thomas Rogne, 5. Đorđe Crnomarković (81, 13. Tomasz Dejewski), 27. Tymoteusz Puchacz - 21. Michał Skóraś (71, 8. Jan Sýkora), 15. Jakub Moder, 25. Pedro Tiba, 10. Dani Ramírez (81, 11. Filip Marchwiński), 38. Jakub Kamiński - 9. Mikael Ishak.

Bako - 12 września 2020, 21:55:26 - *.hsd1.il.comcast.net
Lech dużo lepszy fuxs śląska ze nie przegrał !!!

Zorro - 12 września 2020, 21:55:26 - *.centertel.pl
Tak czy inaczej. Nie zapominajmny o 2006 roku:
Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki.

Jaxo - 12 września 2020, 21:56:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To na stadionie może być ponad 11 tys widzów a na weselu 150 ledwo?? To są jaja

fdg - 12 września 2020, 21:56:31 - *.icpnet.pl
Ewidentne faule przy pierwszym i drugim golu dla Slaska.

Garcia - 12 września 2020, 21:57:33 - *.dynamic.chello.pl
nie ma Motoru Lublin jest Spartakus Szarowola!!!

mohammad - 12 września 2020, 21:57:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sląsk - Lech, to dopiero 3 kolejka ale moim zdaniem mecz sezonu. Ale to było meczycho. Nie dało się poznać, ze to eklapa. Mozna? Obie ekipy grają obecnie najlepszą piłkę w lidze.

Murphy - 12 września 2020, 21:57:52 - *.dynamic.chello.pl
LEch powinien ten mecz wygrać 0-3 ale z taką obroną nie ma czego szukać.
Wszystkie bramki Lech w tym sezonie stracił albo po karnych albo po rzutach rożnych.

Alhambra - 12 września 2020, 21:58:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i to był konkretny mecz, a nie jak padaki Legii i Piasta. Fajnie się to oglądało. pzdr KSC.

fdg - 12 września 2020, 21:58:30 - *.icpnet.pl

Jacek - 12 września 2020, 21:59:22 - *.nwrknj.fios.verizon.net
Fajny mecz obecnie najlepsze dwie ekipy w PL . Lech trochę lepszy Tiba Ishak robią robotę i ten Czech widać ze w piłkę umie grać , Lech nie ma bramkarza . Śląsk ma fajna drużynę widać ze ktoś tam robi świetna robotę 👍💪

Kibic - 12 września 2020, 21:59:45 - *.promax.media.pl
Puchacz szmaciarzu przez ciebie Kolejorz znów nie wygrał! Co tym razem piłkarzyno sprawiło, że faulowałeś rywala w polu karnym? Murawa nierówna czy sędzia cię skrzywdził? Zamiast latać po fryzjerach i farbować sobie ten pusty łeb, weź się za grę!!! A najlepiej daj sobie spokój z grą w piłkę!!!

Ares - 12 września 2020, 22:00:47 - *.unreg.tvk.wroc.pl
Śląsk na probsie Amica fuks , że remis

STARY - 12 września 2020, 22:00:56 - *.icpnet.pl
piłkarski poker Musiała w Wrocławiu.2-1 dla faul na Isaku bramka.Karny to jest cyrk po co Var sędzia Var po takim meczu to 1 miesiąc bez kasy.

Kibic - 12 września 2020, 22:01:38 - *.fixed.kpn.net
Dobry mecz w sumie z perspektywy wszystkiego raczej remis sprawiedliwy.

Daro - 12 września 2020, 22:01:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak jestem za Lechem tak nie mogę zdzierżyć tego co w obronie się dzieje!

:] - 12 września 2020, 22:02:56 - *.data.lycamobile.pl
Bekoklasa- teatr dla naiwnych :]

do STARY - 12 września 2020, 22:04:08 - *.icpnet.pl
Przy pierwszym rożnym dla Slask tez gość z Lecha popchnięty dzięki czemu Celeban wygrał główkę.

Jola - 12 września 2020, 22:04:32 - *.icpnet.pl
czas wrócić do komuny i wystawiania ocen sędzià dzisiaj Var 1 sędzia meczu 2 dziękuję dobranoc.

Xdd - 12 września 2020, 22:07:28 - *.146.161.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Puchacz cały mecz kręcony przez Musonde a po meczu płacze ze on nie faulował bo trafił w piłkę i czuję się oszukany xDD

Papaj - 12 września 2020, 22:07:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z tym bramkarzem i tą obroną środek tabeli to max możliwości Lecha. Mogą ściągnąć Messiego i Ronaldo a na koniec i tak rywal strzeli tyle samo goli albo jednego więcej.

Martyna P - 12 września 2020, 22:08:14 - *.icpnet.pl

bobxbob - 12 września 2020, 22:08:37 - *.97.93.28.ipv4.supernova.orange.pl
Meczycho! Brawo Śląsk, brawo Lech, mimo że Was poznaniaki nie lubię

TT - 12 września 2020, 22:09:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niebieskie pionki jesteście Amiką Wronki.

wiki - 12 września 2020, 22:09:23 - *.dynamic.chello.pl
Tak ewidentny karny a Puchacz upiera się że nie faulował tu nie potrzebny był nawet var

GórnikKoni - 12 września 2020, 22:12:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ofensywnie Lech najlepszy w kraju zdecydowanie. Ale bramkarz i obrona to jakieś nieporozumienie.. śmiało można zawiesić ręcznik na bramce na jedno wyjdzie, z Rogne w składzie gwarantowana dziurawa obrona. Kolejorz obudź się i kup solidnych stoperów o bramkarzu nie wspominając.

Janek - 12 września 2020, 22:14:14 - *.icpnet.pl
w Wrocławiu co dają sędzią w ubiegłym sezonie 0-2dla Lecha Mączyński czerwona ale nie dostaje 2-2 dzisiaj 2 bramki dla Śląska po faulach i karny z kapelusza.Do Zorro Kościan blisko idź się leczyć.

ass - 12 września 2020, 22:18:08 - *.icpnet.pl
Lasyk sędziuje Lechowi można być pewnym karnego dla rywali

zzz - 12 września 2020, 22:26:42 - *.136.138.20
Nie wiem czy się nie wystrzelali ze wszystkiego,wszak w czwartek mecz ze Szwedami jeszcze :P Za to spokojnie patrze na mecz Piasta z poganiaczami owiec :D

Petr84 - 12 września 2020, 22:31:22 - *.adsl.inetia.pl
Ostatnio w komentarzu pisałem, że Lech powinien skupić się na wzmocnieniu defensywy. Lepiej byłoby zainwestować w solidnego środkowego obrońcę zamiast brać Kaczarawę, akurat ofensywa wygląda dość dobrze. Ponoć jest zainteresowanie wiekowym Cionkiem, ciężko powiedzieć czy byłby wzmocnieniem. Jak już pisałem Crnomarkovic to gość na pierwszą ligę. Dobrze byłoby go sprzedać za jakiekolwiek pieniądze w pakiecie z Muharem i dać kontrakt komuś pokroju Bartosza Salamona.

STARY - 12 września 2020, 22:34:59 - *.icpnet.pl
Wywiad Bednarka Musonda mówi że nie było karnego.Ferpley sędziów bulaja Musiała i Lasyka z kopalni karny to jest kryminał.

zsz - 12 września 2020, 22:35:42 - *.122.232.2
Fajny mecz po tych padakach gdzie grają beniaminkowie.

y - 12 września 2020, 22:36:48 - *.146.160.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo kuchenkowe buce, 3 mecze - 2 punkty... Tak trzymać.

oglądacz - 12 września 2020, 22:44:46 - *.icpnet.pl
Ten karny to tez taki na dwoje babka wróżyła Puchacz rzeczywiście wybija piłkę i dalej mam wrażenie ze Musonda po prostu pakuje się w jego nogi z tym ze wszystko jest przy szybkim tempie dlatego wygląda jak faul. Rożne tez kontrowersyjne bo tam mogły być faule przy pierwszym na Czerwińskim przy drugim na Ishaku.

Lolo - 12 września 2020, 22:48:25 - *.agg1.srd.blp-srl.eircom.net
Pierwszy mecz od dawien dawna w ekstraklasie który dało się oglądać a nawet oglądało się dobrze.
Następny za ile? 5 lat?

tarantulus - 12 września 2020, 22:58:17 - *.132.186.167 (*.68.52.198)
Z Zaglebiem fuks z Wisla Plock fuks, teraz to samo a punktow 2

Kickero - 12 września 2020, 23:04:41 - *.43.145.208.ipv4.supernova.orange.pl
Fajny meczyk.

jghjfdg - 12 września 2020, 23:05:59 - *.dynamic.chello.pl
Wszystkie braki Lecha ze spalonych po co ten var sędzia robił wszystko żeby Lech nie przegrał

LS - 12 września 2020, 23:11:47 - *.97.77.106.ipv4.supernova.orange.pl
Takie mecze chce się oglądać, nie było nudy, bardzo dobre widowisko.

mag - 13 września 2020, 0:48:06 - *.dynamic-3-poz-k-1-0-0.vectranet.pl
Jak dla mnie.
Pierwsze 30 minut to totalna dominacja Śląska. Lech lekko był zagubiony w pierwszych minutach ale grał i kontratakował. Właśnie po jednym z takich szybkich wypadów pod bramkę Śląska padł gol. Winą za tego gola powinno się obwinić obrońców Śląska. Po tym Śląsk ruszył do boju z jeszcze większym animuszem. Szybka odpowiedz Śląska./ Piękny gol Celebana z główki. Trzy minuty później wielkie kuriozum na skalę światową. Piłka ewidentnie wpada do bramki Lecha. Bramkarz Bednarek wybija futbolówkę jak ta przeszła już o około 30 centymetrów linie bramkową. Ani liniowy sędzia jak i główny nie widzą tewgo, że był gol. To jest śmiechu warte! Nie wiem, czy też nie było faulu w ofensywie przy tym golu. Sędziowie nie raczyli zajrzeć na Var. Czyli nie widzieli gola Ale też mogli później tego trafienia nie uznać Później dwa gole Lecha. tu raczej zawiniła słabo dysponowana obrona Śląska. Lech grał słabo w pierwszej połowie a bramki zdobywał po błędach obrońców. Początek drugiej połowy to karny wykorzystany przez Picha. Niestety nie widziałem zdarzenia po którym jedenastka została podyktowana. Byłem w kuchni i robiłem sobie kawkę. Zrobiło się 3-3 i mecz nabrał innego charakteru. Ślaśk zaczął grać pod dyktando Lechitów. Lecz jednak obrona wrocławian skuteczniej zaczęła odpierać ataki poznaniaków. Nie wiem Moim zdaniem remis jest sprawiedliwy. Dwie drużyny stworzyły sobie sporo sytuacji bramkowych. Zagrali bardzo atrakcyjny futbol dla oka. Jest ok. Byle więcej takich meczy i takich zespołów jak Śląsk i Lech. Pozdrawiam.

leon - 13 września 2020, 7:47:49 - *.231.49.107.koba.pl
3 mecze 2 punkty tak to jest jak się wchodzi do EX KUCHENKOWYMI drzwiami. zle było u siebie we Wronkach? W przypadku porażek mniejsze pośmiewisko.

amaral - 13 września 2020, 8:50:11 - *.dynamic.chello.pl
@Murphy wygrac to mozna 3:0 a nie 0:3

ZIENIU - 13 września 2020, 9:05:50 - *.play-internet.pl
Świetne widowisko wow !👍
Aczkolwiek przy remisowym rezultacie Lech wypadł o wiele lepiej !
Kwestia czasu jak będą w czubie tabeli.
Lech Śląsk i Legia zakończą sezon na podium.

AGKS - 13 września 2020, 9:17:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak Śląsk by ich rozwali, musonda aut i amica by już czekała na PKS do wsiowa z dorobkiem 4:0 w dupala

Gin - 13 września 2020, 9:20:32 - *.centertel.pl
Kiepskie życie kiepskie sprawy sprawy marne mecze I oprawy...A już się smakosze tanich win rozmarzyli..szkoda że Leszek nie dobił tej patologi

klajfuster - 13 września 2020, 10:31:56 - *.97.94.132.ipv4.supernova.orange.pl
Kontuzja Puerto i Śląsk w końcówce meczu (ostatnie 5 minut) grał o 1 zawodnika mniej

normal - 13 września 2020, 10:33:00 - *.play-internet.pl
Sędzia ewidentnie pomógł Sląskowi w tym meczu. A karne przeciw Lechowi to już normalka. No ciekawe komu to w przyszłośi pomoże wygrać ligę niby ,,w cuglach" i o kilka długości.Śmiech na sali hi hi

herhor - 13 września 2020, 10:56:50 - *.odramedia.pl
Brawo sędziowie, kolejny mecz z rzędu przekręcacie Lecha. Drugi gol dla Śląska ewidentny faul, karny po tym jak Puchacz trafia w piłkę. Już widzę jakby te dwie sytuacje dotyczyły jedynego słusznego klubu. Oczywiście wtedy interpretacja byłaby o 180 stopni inna. Ale cóż, to jest Lech i za przyzwoleniem centralnych (warszawskich) mediów można go przekręcać.

FuriatWks - 13 września 2020, 11:16:46 - *.120.126.125.telemedia.pl
Na zawsze z Tobą Śląsku. Wrocławska ulica że Śląskiem do końca życia.

Rico - 13 września 2020, 14:59:46 - *.play-internet.pl
A dlaczego Śląsk kończył w 10? Skoro można było kogoś wprowadzić? Ktoś wie?

Cool - 13 września 2020, 16:16:29 - *.146.104.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Rico a dlatego że trener że 3 min wcześniej przeprowadził dwie ostatnie zmiany i nie można było jużnikogo wprowadzić

A niektórzy swoje.
Amica i Amica. Była Amica Wronki i był Lech. Letar jest Lech a klub z Wronek gra gdziesw nizszej lidze i inaczej sie nazywa.
Nie ma Amici w ekstraklasie jest Lech Poznań.
Tak jest zarejestrowany w Sadzie. Ma swój KRS.
I tego nie zmienicie.

KONRAD - 13 września 2020, 21:45:23 - *.centertel.pl
@Jaxo:Na stadionie może być zajęta połowa miejsc.W przypadku Wrocławia tj.22 520 miejsc.Tak samo 50% miejsc można zajmować w obiektach zamkniętych typu:kino,teatr itp.To,że porównujesz frekwencję we Wrocławiu (nota bene najwyższą w tej kolejce) do ilości osób(150) na weselu to jakieś kuriozum.W Polsce nikt nie robi wesel na trybunach stadionów więc co ma piernik do wiatraka(-:

KONRAD - 13 września 2020, 22:01:16 - *.centertel.pl
Piotr Reiss były kapitan Lecha(wypowiedź z 2018): “Boli to, że Lech nie gra na swojej licencji, tylko na licencji Amiki. Myślę, że to Kolejorz ma tradycje i historię, a w dziwny sposób zostało to rozmyte. Żal mi tego, bo Lech – odkąd pamiętam – był zawsze klubem kibiców, a to wszystko się teraz zamydliło. Nie ma dla mnie ten klub takiej więzi, duszy, dzięki czemu żyło nim kiedyś całe miasto. A gdy teraz patrzę… Gdyby nie studenci, kibice przyjezdni spoza Poznania, z Wielkopolski, to myślę że coraz mniej mówiłoby się teraz o tym zespole. Bardzo nad tym ubolewam, bo historia tworzyła się prawie sto lat, a powoli to zanika…”

tom - 13 września 2020, 22:19:57 - *.interkonekt.pl
Pamietacie Rudneva??
Wyjechał do Niemiec i o nim ucichło?

dino (L) - 13 września 2020, 22:46:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Życzę obu klubom zajęcia miejsc pucharowych w maju po 30. kolejce miasta duze stadiony tez oglądałem tylko skrót bo usłyszałem o kontrowersyjnym karnym ale żadnej kontrowersji nie bylo obrońca Lecha wchodzi wyprostowana nogą w napastnika co z tego że leciuchno dziubie piłkę wcześniej jeszcze drugą nogą kolanem mu poprawił pozdrawiam normalnych nie widzących wszędzie spisków

KONRAD - 13 września 2020, 23:04:48 - *.centertel.pl
@Tom: Rudnev zakończył karierę w 2017 roku z powodu nieuleczalnej choroby żony.Wrócił na Łotwę opiekuje się żoną i dwójką dzieci.Prowadzi biznes nie związany ze sportem.

Fugc - 14 września 2020, 0:06:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wygląda na to ze lech spadnie w tym sezonie

leopold - 15 września 2020, 8:48:25 - *.radom.unitelmedia.pl (*.16.85.139)
legia jest słaba lech mistrz polski!

leopold - 15 września 2020, 8:50:03 - *.radom.unitelmedia.pl (*.16.85.139)
jestem robotem nie mam mózgu!

Prazanin - 15 września 2020, 12:43:56 - *.play-internet.pl
Lech to bardzo dobra druzyna, duzo wychowankow itp....tylko wynikow i trofeow brak ....oby tak dalej

JR - 15 września 2020, 21:55:24 - *.dynamic.mm.pl