12 września 2020, 21:55:42 - maciejko
Drużyna Damiana Szymańskiego przegrała w finale Pucharu Grecji

Drużyna AEK, której zawodnikiem jest Damian Szymański, przegrała 0-1 (0-1) z Olympiakósem w finale Pucharu Grecji. Polak znalazł się poza kadrą meczową swojego zespołu z powodu kontuzji.

12 września 2020, 20:00 - Wolos (Panthessalikó Stádio)
AEK (Ateny) 0-1 Olympiakós SFP (Pireus)
Lazar Ranđelović 9

żółte kartki: André Simões, Pétros Mántalos, Marko Livaja, Nenad Krstičić, Hélder Lopes - Vassílis Torossídis, Giórgos Massoúras, Cafú.

sędziował: Björn Kuipers (Holandia).

Mecz bez udziału publiczności.

W 57. minucie Youssef El Arabi (Olympiakós) nie wykorzystał rzutu karnego (Panagiótis Tsintótas obronił).

W 76. minucie spotkania w drużynie Olympiakósu na boisku pojawił się Cafú (wcześniej Legia Warszawa), który zastąpił Mathieu Valbuenę.

Zenek - 12 września 2020, 23:27:40 - *.153.136.0
Finał Pucharu Grecji we wrześniu...

covid - 12 września 2020, 23:59:03 - *.ists.pl
Drużyny, które dzieli 9 przystanków metrem jechały ponad 300 km by rozegrać mecz bez udziały publiczności...

@@@ - 13 września 2020, 3:22:01 - *.as43234.net
Jechały 300km żeby rozegrać finał pucharu krajowego. Jakby Górnik z Piastem grali w finale tez by jechali 300 km. Że sędzia przyleciał z przeciwnej strony kontynentu to już nie zauważyłeś?

fansport - 13 września 2020, 12:25:43 - *.dynamic.chello.pl
we wrześniu wystartowali i we wrześniu skończyli, rekord rozgrywek.

Weasd - 13 września 2020, 16:07:34 - *.centertel.pl
508 kilometrów dzieli Saloniki od Pireusu. Jak to jest 9 przystanków metra to fajne mają metro

Dingo - 13 września 2020, 16:25:41 - *.146.105.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl