[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 września 2020, 16:28:25 - bartekwr9
Adam Kaźmierczak nadal prezesem Łódzkiego ZPN-u

Podczas piątkowego walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego delegatów Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adam Kaźmierczak został ponownie wybrany na prezesa. Jego kadencja potrwa przez najbliższe cztery lata.

Kaźmierczak był jedynym kandydatem na stanowisko prezesa. Spośród 113 delegatów 112 zagłosowało na niego.

Kaźmierczak jest prezesem Łódzkiego Związku Piłki Nożnej od 24 czerwca 2016 roku.


źródło: ŁZPN

Max - 13 września 2020, 17:22:46 - *.centertel.pl
Nasz Widzewiak!,,,

Max - 13 września 2020, 17:23:59 - *.centertel.pl
Nasz chłop z pod zegara

Wilson - 13 września 2020, 17:28:10 - *.play-internet.pl
Silnie powiązany z Bońkiem.

Timy - 13 września 2020, 17:55:28 - *.toya.net.pl
Widzewiak z krwi i kosci

... - 13 września 2020, 17:56:10 - *.146.175.114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Może by wytłumaczył tzw. działaczom Widzewa, że prowadzenie klubu sportowego, to nie prowadzenie skupu złomu.

rek - 13 września 2020, 18:10:16 - *.play-internet.pl
Troche sie dzieje u was tam ,niedlugo beda zmiany jak sie nie poprawicie!!!

Wasz - 13 września 2020, 18:53:26 - *.dynamic.mm.pl
Wasz, temu wy awansowaliście do 2 ligi. A powinna Lechia Tomaszów.

Pawlo 70 - 13 września 2020, 19:00:13 - *.146.33.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wasz Widzewiak z pod zegara, no komedia!!! , wychowanek ŁKS,grał od dziecka z tym klubie przez wiele lat aż do juniora starszego
ŁKS-siak od lat
Pozdr

Timy - 13 września 2020, 19:41:08 - *.toya.net.pl
Pawlo70 no co Ty opowiadasz? Nie psuj legendy. Przeciez on sam 127 karnetow kupil.

@Timy - 13 września 2020, 20:21:00 - *.dynamic.chello.pl
kupił, ale na Grouponie za kilka zł

zuru74 - 13 września 2020, 21:39:06 - *.63.188.53
Szkoda że nie było jednomyslnosci

Madzio53 - 13 września 2020, 21:45:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Adamie ! Gratulacje z Małopolski

Rzgow - 13 września 2020, 22:39:03 - *.centertel.pl
Bardzo dobrze, przyjaciel futbolu, czlowiek dostepny i pomocny dla kazdego. Z kazdym zje ciastko, porozmawia o sytuacji w klubie itp

thewho - 14 września 2020, 14:13:05 - *.146.230.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z takim prezesem nie wróże nic dobrego, komuna wiecznie żywa zresztą jak w całym kraju.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas