[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


14 września 2020, 16:21:16 - gabrielba
Alasana Manneh w szerokiej kadrze Gambii

Alasana Manneh (Górnik Zabrze) znalazł się w szerokiej kadrze reprezentacji Gambii na mecz towarzyski z Gwineą. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 5-14 października w Portugalii.

Spotkanie odbędzie się 13 października, a w planach jest rozegranie drugiego meczu kontrolnego.

Franky - 14 września 2020, 16:24:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To wielki sukces tego pracowitego piłkarza.Chodzą słuchy,że interesuje się nim sam Real Madryt B.

olo - 14 września 2020, 16:42:59 - *.dynamic.mm.pl
Powinien miec ksywe Sadio xd

KSG - 14 września 2020, 17:14:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
👏👏👏 BRAWO !!!

Jondek - 14 września 2020, 17:24:52 - *.na5.pl
Dla takich zawodników wszyscy na mecz....

KSG - 14 września 2020, 17:26:13 - *.master.pl
Manneh rośnie z meczu na mecz w tym roku.

@Franky - 14 września 2020, 19:22:15 - *.centertel.pl
Za to tobą się nie interesuje pies z kulawą nogą.

Franky - 14 września 2020, 19:48:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Baran nie pytany milczy.

JajaTure - 14 września 2020, 21:04:07 - *.234.234.72
Robi w Zabrzu świetną, choć często mało widoczną i docenianą robotę. Ma niewdzięczną pozycję ale ze swoich zadań wywiązuje się wzorcowo.

Stachu z B - 14 września 2020, 21:51:25 - *.146.173.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powodzenia!!!!

Grundol - 15 września 2020, 7:38:41 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jeden z nielicznych grajków w naszej lidze, którzy wiedzą o co chodzi. Powodzenia Manneh!!

Xman - 15 września 2020, 12:24:17 - *.brwmielec.net (*.0.102.183)
Dobry jest z niego herbatnik.

FanSport - 16 września 2020, 13:44:38 - *.dynamic.chello.pl
Ponoć Legia złożyła zapytanie i od razu dostała dzbana, że w obecnym okienku za mniej niż 2,5mln euro + 15% od sprzedaży go nie kupią :P :D

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas