[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


15 września 2020, 14:06:12 - bartekwr9
Fortuna I liga: Mecz Radomiak - Puszcza w Pruszkowie

Mecz 4. kolejki Fortuna I ligi, w którym Radomiak Radom zmierzy się z Puszczą Niepołomice, zostanie rozegrany 20 września o godz. 13:00 w Pruszkowie.

Spotkanie to pierwotnie miało się odbyć w Puławach, gdzie mają się odbywać wszystkie domowe spotkania Radomiaka w tym sezonie.


źródło: Radomiak Radom

pss - 15 września 2020, 14:09:33 - *.241.64.155
za takie cos radomiak dostal licencje na gre w I lidze !!! masakra pzpn....

Alechandro - 15 września 2020, 14:10:48 - *.szybszyinternet.pl
Śmiech na sali...

adam - 15 września 2020, 14:17:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale burdel się zrobił. Radomiak gra w Pruszkowie, Resovia w Stalowej Woli, Warta w Grodzisku, Raków w Bełchatowie, Jastrzębie w Wodzisławiu... Już nikt nad tym nie panuje. Boniek jeszcze niedawno obiecywał koniec grania po cudzych stadionach i co? I nic.

Alfons - 15 września 2020, 14:19:00 - *.30.50.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Na Zniczu mozna grac extraklase.
Podgrzewane dwie plyty , oswietlenie i trzy boczne

M - 15 września 2020, 14:19:50 - *.8-1.cable.virginm.net
Ktos moze napisac co sie dzieje ze stadionem Radomiaka? Jest w budowie/przebudowie? Czy poprostu nie spelnia wymogow?

Rrr1910 - 15 września 2020, 14:34:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stadion Radomiaka jest w budowie ! Planowany koniec był na 2018 rok ale ze względów związanych z problemem z wykonawcą! Musiał odbyć się nowy przetarg! Teraz nowy wykonawca musiał rozebrać trybunę bo groziła zawaleniem ! Planowany koniec to przyszłe półrocze nowego roku .
A na stadionie Broni Radom montowane jest nowe oświetlenie! Które jest niezbędne dla Polsatu aby mógł transmitowac mecze o 12:40

Witkowski - 15 września 2020, 14:36:15 - *.centertel.pl
@adam
W Jastrzębiu to przynajmniej inna historia, tam po prostu montują podgrzewaną murawę i wrócą w listopadzie. Reszta to już większy cyrk.

adam - 15 września 2020, 14:39:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Witkowski - w sumie racja, no ale nie zmienia to faktu, że to kolejny przypadek naginania reguł. Zapomniałem jeszcze o Hutniku grającym na Garbarni.

Garbarnia - 15 września 2020, 14:41:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mam rozumieć,że ten klubik bezstadionowy nazywa się radumiak Pruszków?Wstyd i skandal że to coś z radumia dostało licencje na 1 lige a tak się pchali do ekstraklapy

Garbarnia - 15 września 2020, 14:44:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mam nadzieje,Puszcza pokaże miejsce w szetegu tym bezstadionowym zielonym ogórą.Marzeniem każdego normalego kibica jest spadek tego bezstadionowego klubiku.

Rrr1910 - 15 września 2020, 14:45:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Jastrzębiu jest robiona podgrzewana murawa A w Radomiu oświetlenie! Gdzie tu cyrk ? Przecież stadion na którym Gra Broń Radom Czy teraz Radomiak należy do Miasta tak samo jak Budowany stadion Na struga ! Więc obie te drużyny mogą grać na tych obiektach! Raków czy warta to inny temat bo nie grają w swoim mieście.

Garbarnia - 15 września 2020, 14:50:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I jeszcze jedno czy kibice Broni Radom to też zachowuje się jak hołota klubu co nie ma swojego stadionu?Bo podejrzewam,że nie.Na meczach Broni jest kultura w porównaniu to co się dzieje na romuniaku.

Garbarnia - 15 września 2020, 14:56:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Adamie romuniak gra w Pruszkowie i na stadionie Broni Radom.Oni swojego pastwiska jeszcze na struga 63 nie otworzyli

Łysy - 15 września 2020, 15:48:14 - *.play-internet.pl
Rudy nie panuje nad sytuacją.Prezes Radomiaka robi z niego głupaka.Nie zagrają w Puławach bez podpisania umowy. Koniec i kropka.Zresztą w sobote o 16-ej gra Wisła Puławy. Nie da tego pogodzić. Boisko nie jest z asfaltu. I tyle w temacie.Łysy.

qqq - 15 września 2020, 15:49:32 - *.internetdsl.tpnet.pl
Nie lubię Radomiaka, ale klub ten nie jest winny sytuacji ze stadionem, więc nie widze powodu, żeby jęczeć nad tym, co się dzieje.

GieKSa1977 - 15 września 2020, 16:08:55 - *.elektron.com.pl
Mam pytanie czemu Radomiak nie może grać w Radomiu

Kubik - 15 września 2020, 16:27:54 - *.play-internet.pl
Wcale to nie jest dobre bo Znicz ma ładna murawę jak będą mecze sobota niedziela to zmieni się w klepisko

Max - 15 września 2020, 16:29:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@gieksa 1977 Dlatego bo stadion broni ma za słabe oświetlenie A stadion Radomiaka to plac budowy

Warchol - 15 września 2020, 16:40:56 - *.play-internet.pl

Oświetlenia nie ma a grają o 13 w Pruszkowie... Nie można o 13 w Radomiu? Cały ten PZPN to żart jest jakiś. Tym bardziej że już jest stawiane oświetlenie... No ale cóż w tym sezonie ma wejść Widzew. I tyle...

Zagłębie S - 15 września 2020, 17:17:51 - *.dynamic.chello.pl
Nie powinno być żadnych licencji na stadion...
Rezerwy powinny mieć osobne ligi...
Burdel na kółkach, PZPN we wszystko się wtrąca, jaki stadion mają, taki mają, ale na kartoflisku nie grają !

RRR - 15 września 2020, 18:22:53 - *.mbb.telenor.dk
Stadion MOSiR Radom pojemność 4300.zadaszone dwie trybuny, oświetlenie 800 lux. Stadion oddany do użytku kilka lat temu i co? Ano nic bo beton z PZPN u na czele z wrednym rudym, mściwym ludzikiem umyślił sobie żeby Radomiak rozgrywał mecze o 13.ej.... Poza Radomiem! Na stadionie Mosiru montowane jest obecnie oświetlenie 2000 lux. i będzie gotowe na koniec października tego roku czyli za 8 tyg. Ale ruda miernota umyśliła sobie, żeby Radomiak grał w południe poza Radomiem bo ciemno już jest i nie widać piłki na boisku. Stadion Radomiaka spełniający wymogi ekstraklasy będzie gotowy do następnego sezonu czyli na wiosnę, ale beton z PZPN jest nieugięty!

Broniarz - 15 września 2020, 19:49:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
RRR
Niedługo to wy przestaniecie istniećGrajcie sobie w PruszkowieStadion na Narzucie do Broni należyPrawdziwy Radomski klub to Broń1926A wy? 1945?Może jest nas ciut na mieście mniej niż wasA to my dzielnie bronimy jako Broniarze naszego miasta

Broniarz - 15 września 2020, 19:53:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I zrozumcie wreszcieże bez legji nie istniejecieGdyby nie legjaTo byście nie mieli z nami szansMy tylko czekamy aż nazwsze z Naruty się wyniesiecie.To wtedy sobir stadion na 30 tys miejsc rozumujemyA wy co Pruszków czy Puławy?

kibic - 15 września 2020, 21:23:50 - *.play-internet.pl
Niestety obecnie stadion Radomiaka ma ponad 2 lata opóźnienia w budowie. Miał być gotowy na wrzesień 2018 roku. Na dziś nie wiadomo czy nawet na 2022 bedzie gotowy !!!!

Rolf - 15 września 2020, 22:25:16 - *.dynamic-4-waw-k-4-2-0.vectranet.pl
Nikt nie traktuje poważnie wypocin chorych psychicznie @Broniarza i @Garbarnia.

mi(RR)co - 16 września 2020, 10:35:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najbardziej realny termin oddania nowego stadionu Radomiaka to koniec 2021 roku.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas