[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


16 września 2020, 10:18:46 - bartekwr9
Ivan Fiolić ponownie wypożyczony do Cracovii

Ivan Fiolić ponownie został wypożyczony z belgijskiego KRC Genk do Cracovii. Umowa będzie obowiązywała do końca sezonu.

Fiolić w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu w barwach Cracovii wystąpił w 14 spotkaniach PKO Ekstraklasy.


źródło: Cracovia

Kultura - 16 września 2020, 10:23:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To może wykup w końcu?

AnWo_64 - 16 września 2020, 10:29:35 - *.dynamic.chello.pl
To dlatego nie grał...

Alhambra - 16 września 2020, 10:48:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po jaką cholerę nam kolejny pomocnik?! Tu trzeba atak wzmocnić. Nie mamy zawodnika na poziomie takim jak w poprzednim sezonie Rafa Lopes. Alvarez jest niezły, ale nie gra jako typowa "9". Rivaldinho według mnie to totalny nie wypał, Piszczek również nie gwarantuje goli.

Piorun - 16 września 2020, 10:59:15 - *.dynamic.chello.pl
Bliski jest moment, kiedy w Cracovii nawet kibice będą transferowani zza granicy
Filipak obudzi się z ręką w nocniku jak w końcu wywali judasza na zbity pysk i zobaczy, że musi drużynę budować od zera.

Czerwien - 16 września 2020, 11:08:20 - *.107.193.limes.com.pl
Trzeba dzwonić po Piotrka Banię!

ZIENIU - 16 września 2020, 11:49:43 - *.10.208.149
Rivaldinho gra większość meczów w pierwszym składzie to tylko pokazuje jak nasza liga ma niski poziom.

Crak - 16 września 2020, 11:55:00 - *.adsl.inetia.pl
A co z transferem Wachowiaka on z miejsca rozruszałby lewa strona i jest młodziezowcem jeszcze 3 lata

Anka - 16 września 2020, 12:14:44 - *.147.38.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sami "eksperci" widzę...

Gianni - 16 września 2020, 12:15:54 - *.158.223.1
A ja się zastanawiałem czemu trener Probierz nie daje mu szans . Pamiętam go z kilku meczów zeszłego sezonu, to gość z potencjałem.

Centuś - 16 września 2020, 15:14:10 - *.147.36.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pomocnik dlatego że ataki (słowne) wykonuje trener .😀😃

znawcaXXL - 16 września 2020, 22:55:46 - *.dynamic.chello.pl
Gość ma wielki potencjał i dobre CV. Technicznie poziom wyżej niż cała liga polska. Ale musi popracować nad wytrzymałością i dynamiką. Przy Probierzu na pewno wzmocni te walory z pożytkiem dla siebie i Cracovii.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas