18 września 2020, 22:36:47 - euzi
Wygrana Charleroi w lidze

Royal Charleroi SC pokonał u siebie 3-1 (1-0) Koninklijke Beerschot VA w meczu 6. kolejki belgijskiej ekstraklasy. Gospodarze zagrają z Lechem Poznań w IV rundzie eliminacyjnej Ligi Europy, jeśli wyeliminują serbski FK Partizan, a "Kolejorz" wygra z cypryjskim Apóllon FC.

18 września 2020, 20:45 - Charleroi (Stade du Pays de Charleroi)
Royal Charleroi SC 3-1 Koninklijke Beerschot VA
Kaveh Rezaei 29, 87 (k), Ali Gholizadeh 55 - Musashi Suzuki 90

Charleroi: 1. Nicolas Penneteau - 4. Maxime Busi, 23. Steeven Willems, 24. Dorian Dessoleil, 12. Joris Kayembe-Ditu (88, 2. Iwan Goranow) - 8. Ali Gholizadeh (88, 28. Ken Nkuba), 44. Ryōta Morioka (62, 22. Gaëtan Hendrickx), 26. Marco Ilaimaharitra, 27. Mamadou Fall - 10. Kaveh Rezaei, 16. Shamar Nicholson.

żółta kartka: Ryan Sanusi (Beerschot).

sędziował: Kevin Van Damme.

W Charleroi zagrał były gracz Śląska Wrocław Ryōta Morioka. Potencjalny rywal Lecha jest liderem tabeli z kompletem punktów po sześciu meczach.

Mecze IV rundy zaplanowano na 1 października. Mecz Charleroi - Partizan zostanie rozegrany 24 września o godz. 19:00, a Lech zagra z Apóllonem 23 września o godz. 18:00.

Kaczor - 18 września 2020, 22:57:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prawo i Sprawiedliwość zawsze z Lechem , damy rade , Pan Prezes trzyma kciuki.

Weasd - 19 września 2020, 5:54:04 - *.centertel.pl