19 września 2020, 17:53:55 - bartekwr9
Gol Mateusza Klicha

Mateusz Klich strzelił gola dla Leeds United w wygranym 4-3 (2-1) meczu 2. kolejki angielskiej Premier League z Fulham. Była to jego druga ligowa bramka w tym sezonie. 30-letni pomocnik zaliczył także asystę przy trzeciej bramce dla swojego zespołu.

19 września 2020, 16:00 - Leeds (Elland Road)
Leeds United FC 4-3 Fulham FC
Hélder Costa 5, 57, Mateusz Klich 40 (k), Patrick Bamford 50 - Aleksandar Mitrović 34 (k), 67, Bobby Reid 62

żółte kartki: Mateusz Klich - Aleksandar Mitrović, Kenny Tete.

sędziował: Anthony Taylor (Cheshire).

Mecz bez udziału publiczności.

Klich zagrał cały mecz. Na ławce Leeds United pozostał Mateusz Bogusz, a poza kadrą meczową znalazł się Barry Douglas (w przeszłośći Lech Poznań).

Leeds United ma na koncie trzy punkty i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli ligowej.

vv - 19 września 2020, 17:54:59 - *.adsl.inetia.pl
Jóźwiak z asystą i kontuzją

abc - 19 września 2020, 17:55:07 - *.dynamic.chello.pl
a Wuja nie potrafi mu znaleźć miejsca w kadrze...

vv - 19 września 2020, 17:56:48 - *.adsl.inetia.pl
@abc zabrać Lewemu karne!!!

dsada - 19 września 2020, 17:59:06 - *.101.142.50
Bogusz jak się przeniósł do Leeds to od razu stylówka a'la Peaky Blinders

fansport - 19 września 2020, 17:59:44 - *.dynamic.chello.pl
klich powinien grać w reprezentacji, ale pewnie wujkowi brzęczkowi się nie spodobał, bo mu do jego "taktyki" nie pasował.

SAD - 19 września 2020, 18:00:15 - *.25.132.198
Jak grał?

Xdd - 19 września 2020, 18:08:03 - *.146.179.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bramka i asysta. Najskuteczniejsze Polak w historii Premier League

2000 - 19 września 2020, 18:12:49 - *.adsl.inetia.pl
Dlaczego on jeszcze nie grał w reprezentacji?

BOT - 19 września 2020, 18:25:18 - *.146.227.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W końcówce meczu świetnie przejął piłkę, ale podał za plecy, a miałby dwie asysty. Ogólnie to zwariowany mecz na mega intensywności, aczkolwiek nie na jakimś mega poziomie.

. - 19 września 2020, 19:34:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@abc, @fansport, @2000: Przecież grał z Holandią w wyjściowym składzie, a z Bośnią i Hercegowiną wszedł z ławki. Chyba że to jakiś żart, którego nie rozumiem.

ggg - 19 września 2020, 21:54:06 - *.lilonet.pl
wujek Bszeczek ma jedną taktykę: walić do Lewego. jak strzeli to wygrała cała drużyna. jak go nie ma, to zagrali dobrze, poprawnie, solidnie, tylko przegrali.

Lędzic - 19 września 2020, 22:59:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najskuteczniejsi Polacy w ekstraklasie angielskiej:
12 - Kazimierz Deyna (Manchester City)
6 - Robert Warzycha (Everton)
4 - Zbigniew Kruszyński (Wimbledon)

Krakus - 19 września 2020, 23:08:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ledzic Warto dodać że Klich z tymi dwoma bramkami jest najskuteczniejszym Polakiem w ekstraklasie angielskiej od czasów Warzychy, tj ponad 25 lat (!)

Doppel - 20 września 2020, 9:24:53 - *.230.155.175
@Krakus Patrząc na zdobycz w jednym sezonie to jasne, ale z tymi dwoma bramkami to na razie ma ich tyle w sumie co Bednarek.

... - 20 września 2020, 23:15:38 - *.146.228.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przestańcie pleść, 2 gole ma przecież jeszcze Bednarek.