PodjuchyMK - 19 września 2020, 19:25:43 - *.dynamic.chello.pl

Marekzegar - 19 września 2020, 19:26:26 - *.dynamic-4-waw-k-3-2-0.vectranet.pl

Gdzie VAR - 19 września 2020, 19:26:26 - *.master.pl

WielkieZL - 19 września 2020, 19:26:49 - *.dynamic.chello.pl
Balonik pękł.

Janek - 19 września 2020, 19:26:54 - *.icpnet.pl
ŚLĄSK co karnego z kapelusza nie było.

格21 - 19 września 2020, 19:27:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mizeria nie mecz. Prezent od Matusa i wygrana Pogoni. Ot, taki meczyk na remis typowy. Teraz Górnik wpierniczy pewnie Legii. Jak tak się stanie to ja byłyby jaja

mietek - 19 września 2020, 19:31:52 - *.internetia.net.pl
Czyli jest taka możliwość, że po tej kolejce już nie będzie ani jednej drużyny z kompletem punktów na koncie. Ale ta liga jest żałośnie śmieszna. Wszyscy prężą muskuły, a jak przychodzi co do czego, to się okazuje, że to nie mięśnie, a rękawy wypchane gąbką.

waza - 19 września 2020, 19:31:59 - *.ssp.dialog.net.pl
do @Bako
słaby bait

ZeteL - 19 września 2020, 19:33:16 - *.ssp.dialog.net.pl
Drygas ewidentnie dostał od Putnockiego pięścią w czoło . Po meczu było widać siniaka na czole nad prawym okiem Drygasa .

zenek - 19 września 2020, 19:44:25 - *.30.18.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
3 miejsce Śląska do 21 godziny a potem już zjazd...

Baca - 19 września 2020, 19:48:38 - *.132.184.232 (*.144.74.78)
Maciej Żurawski jeszcze trzyma formę i daje radę na boiskach Ekstraklasy 😀
Szkoda ze Frankowski zawiesił buty na kołku..

Rusłan - 19 września 2020, 19:55:59 - *.147.39.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spoko teraz Śląsk wygra na Legii !!!

elmar - 19 września 2020, 19:56:38 - *.net.brewet.pl
Wał Jakubika,Putnocki wybija piłkę, Drygas wpada na bramkarza, gdzie tu faul?

mister - 19 września 2020, 19:59:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak ta Pogoń nie wygrała z Wisłą K.

artuur,,, - 19 września 2020, 20:07:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Podjuchy MK,,, okresl sie analfabeto paprykarski ( co to znaczy ,,ogórmami,,) Hej Slask

jer - 19 września 2020, 20:10:09 - *.internetdsl.tpnet.pl
Porażka na własne życzenie, zaczęli grać dopiero po stracie bramki.Wydaje się że przesadzają z tym wprowadzaniem młodzieży,ten Szpakowski po którego stracie poszła kontra i rzut karny to nie jest już zawodnik na tą ligę.

normi - 19 września 2020, 20:12:07 - *.30.18.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
w sumie to kto tu wogóle coś gra w tej lidze w tym sezonie? kandydatów brak.. a ten mecz to tragedia

ZeteL - 19 września 2020, 20:24:58 - *.ssp.dialog.net.pl
@normi - zobacz co teraz Górnik robi z Legią. 23 minuta i 0 : 2 a mogło być wyżej. Teraz chyba tylko Górnik "coś gra".

cPjŚ - 19 września 2020, 20:36:44 - *.dynamic.chello.pl
we Wrocławiu myślą, że zmiana pieca to gender

Qqq - 19 września 2020, 20:40:39 - *.ol.fantex.net
Do wielkiezl
Pekla to prezerwatywa w waszych tyłkach.

lelek - 19 września 2020, 21:24:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
¯\_(ツ)_/¯

Egon - 19 września 2020, 21:44:08 - *.252.19.43.internetia.net.pl
A w Lubinie myślą, że są miastem. Celowo z małej.

Bad - 19 września 2020, 21:44:47 - *.ssp.dialog.net.pl
Wraca stara dobra rzeczywistość świata według Kiepskich...A było.podium I marzenia...zostaną tanie wina do obalenia

monk - 19 września 2020, 21:55:30 - *.16.224.211.dsl.dynv6.forthnet.gr
A Maciej Skorża kiedy wraca do ławki Pogoni Szczecin?

Krzyki - 19 września 2020, 22:47:49 - *.adsl.inetia.pl
Lepiej grać w 10 niż z Exposito
Karny z rękawa. Bramkarz ma stać i czekać aż mu strzelą???
Pogoń slabiutka

Gryfita - 19 września 2020, 23:47:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z rękawa, z kapelusza, trutututu. Bracia wrocławianie, dajcie spokój. Dostał Drygas w łeb pięścią aż padł, Putnocky słusznie kartkę dostał. Drygi nie nadawał się do gry, był tak oszołomiony, że po chwili podał piłkę z własnego pola karnego najbliższemu przeciwnikowi i omal nie padł gol wyrównujący. Rujnaić zdjął go z boiska po 27 minutach gry, chociaż koniec meczu był tuż tuż. To najlepszy dowód, jaki był skutek faulu. Nie powiem, że była to jakaś szczególna złośliwość Putnocky`ego, faul jak faul, mecz wszyscy widzieli, taki sobie, ale karny nie był naciągany i nie ma co dla zasady marudzić, że "jak przeciwko nam to karnego nie było". Bo każdy tak pisze i to nudne.

Czarny Ole - 20 września 2020, 2:56:02 - *.centertel.pl
Mecz padaka.Pogoń na farcie. Kolejny mecz. Czekam aż w końcu odpalą. Tłumaczę sobie że szczyt formy dopiero przed nimi. Pożyjemy zobaczymy.

WKS Jarek - 20 września 2020, 8:52:19 - *.dynamic.chello.pl
Chciałem podziękować za ciepłe przyjęcie mnie oraz moich kolegów na Waszym stadionie i możliwość wspólnego oglądania meczu. Nie ma między nami zgody ale jest szacunek. Dziękujemy!!!

xxx - 20 września 2020, 10:22:33 - *.prox.pl
Romek Andersen w grobie sie przewraca

Gamlin - 20 września 2020, 11:20:29 - *.play-internet.pl
Śląsk po co wy makowskiego sprowadziliscie? Bez sensu te transfery sa wydają na pensje mnóstwo kasy a oni grzeją ławki i żyją jak królowie dac im po 2600zl i do pracy jak strzeli gola dac mu premie paranoja te wyplaty

artuur,,, - 20 września 2020, 14:07:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Szacunek za przyecie kibicow WKSu!! KRetowisko tutaj niech nie sapie . Lubinki Muminki!!!

Legion - 20 września 2020, 15:25:02 - *.adsl.inetia.pl
Gdzie ten zawodnik F. Piasecki

Gryfita - 20 września 2020, 23:53:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@WKS Jarek, @artuur - tego nie może pamiętać nikt z tych, którzy dziś noszą szaliki i flagi, ale były takie czasy, że Pogoń i Śląsk miały zgodę. To było ponad 40 lat temu, w latach siedemdziesiątych. Bywałem na takich meczach. Fajnie było.

dzieciakia - 21 września 2020, 7:26:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Gryfita w latach 90tych wychowałem sie na Dolnym Śląsku więc WKS. The Analogs ze Szczecina. Szacun. Ciekawe czy starzy Oi nie chodzą nadal na mecze. Peace

Śląsk i Le - 26 września 2020, 20:04:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Pogoń za wpuszczenie kibiców Śląska. Uważam że pomiędzy Lechia a Pogonią powinien być neutral a Śląskiem i Pogonią także. Bo zgody nie będzie... Chyba że....