20 września 2020, 20:23:58 - euzi
Kołos wygrał w lidze

Kołos Kowaliwka wygrał 2-1 (2-0) w wyjazdowym meczu 3. kolejki ukraińskiej ekstraklasy z Ruchem Lwów. Goście zmierzą się w IV rundzie eliminacyjnej Ligi Europy z Piastem Gliwice, jeśli wyeliminują HNK Rijeka, a Piast wygra z FC København.

20 września 2020, 18:30 - Lwów (Arena Lwiw)
Ruch Lwów 1-2 Kołos Kowaliwka
Rostysław Rusyn 90 - Jewhenij Morozko 4, 20

Kołos: 25. Jewhenij Wołyneć - 23. Mykyta Krawczenko, 6. Maksym Maksymenko (46, 5. Kyryło Petrow), 13. Witalij Hawrysz, 15. Ołeksandr Czornomoreć - 10. Jewhenij Morozko (86, 9. Denys Antiuch), 69. Ołeh Iljin, 14. Wadym Milko, 48. Pawło Orichowśkyj (76, 8. Jewhenij Smyrnyj), 22. Denys Kostyszyn - 11. Jewhen Sełezniow (77, 19. Jewhenij Isajenko).

żółte kartki: Miloš Stamenković, Wołodymyr Zastawnyj, Mykoła Kucharewycz - Wadym Milko, Pawło Orichowśkyj, Ołeksandr Czornomoreć, Denys Kostyszyn.

sędziował: Dmytro Bondarenko.

W 90. minucie Daniił Kondrakow (Ruch) nie wykorzystał rzutu karnego (Jewhenij Wołyneć obronił).

W Kołosie w przerwie wszedł na boisko Kyryło Petrow (w przeszłości Korona Kielce), a na ławce pozostał Andrij Bohdanow (dawniej Arka Gdynia).

Mecze III rundy zaplanowano na 24 września, a IV rundy na 1 października. Mecz Rijeka - Kołos zostanie rozegrany o godz. 20:45, a København - Piast Gliwice o godz. 20:00.

fansport - 20 września 2020, 20:56:56 - *.dynamic.chello.pl
brzmi bardzo z polska, widać, że tam była kiedyś polska.

u - 20 września 2020, 23:22:29 - *.146.228.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie dość, że troll to jeszcze nieuk, pisz wreszcie te nazwy własne i nazwiska z dużej litery.

znafca - 21 września 2020, 7:49:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@fansport - bez przesady, gdyż wspomniana Kowaliwka
leży w w tamtejszym powiecie kijowskim i zamieszkuje
ją ~2 tysiące luda.

leon - 21 września 2020, 12:45:07 - *.231.54.241.koba.pl
Kopenhaga to nie Jagiellonia. Tu niedostaną w prezencie 2 karnych w jednym meczu i czerwieni dla przeciwnika.