21 września 2020, 3:01:19 - dagazka
Dwa gole Kacpra Przybyłki

Kacper Przybyłko strzelił dwa gole dla Philadelphia Union w wygranym 4-1 (2-1) meczu amerykańskiej MLS z Montreal Impact. Polak ma na koncie siedem bramek w bieżącym sezonie.

21 września 2020, 1:00 - Harrison (Red Bull Arena)
Montreal Impact 1-4 Philadelphia Union
Romell Quioto 6 - Alejandro Bedoya 22, Kacper Przybyłko 45, 47, Anthony Fontana 65

żółta kartka: Andre Blake (Philadelphia).
czerwona kartka: Romell Quioto (16. minuta, Montreal, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Marcos de Oliveira.

Mecz bez udziału publiczności.

Przybyłko grał do 72. minuty, kiedy zmienił go Sergio Santos. Były gracz Wisły Kraków Romell Quioto rozpoczął mecz w wyjściowym składzie zespołu z Montrealu.

Philadelphia zajmuje drugie miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 24 punktów w 12 meczach.

Witam 1 - 21 września 2020, 5:34:24 - *.dynamic.chello.pl
Robią ludzie kariery w usa

Hhhhhh - 21 września 2020, 6:37:39 - *.dynamic.chello.pl
A do kadry nie jest powołany a taki Frankowski jest co nie wszczęła bramek.

K - 21 września 2020, 7:21:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najgorsze jest to, że gra taki Piątek który jest kompletnie bez formy a gra za to że strzelał 2 sezony temu...

M - 21 września 2020, 7:51:28 - *.146.98.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dla Brzęczka za słaby.

Globus - 21 września 2020, 9:21:19 - *.centertel.pl
Pytanie czy on w ogóle po polsku umie mówić i czy chciałby grać w kadrze.

Hansgrohe - 21 września 2020, 9:47:52 - *.centertel.pl
Piątek po ostatnim meczu na 100% siądzie na ławie. Kibice Herthy coraz bardziej się niecierpliwią i mają dość jego pokracznych występów. Także przed Przybyłką i Niezgodą otwiera się prosta droga do kadry. O ile oczywiście Brzęczek zachowa się racjonalnie, a to nie jest takie pewne.

fansport - 21 września 2020, 9:52:05 - *.dynamic.chello.pl
strzela i to nie z karnego, jak lewandowski, czyli wynika z tego, że jest lepszy od niego.

sasaa - 21 września 2020, 9:59:59 - *.70.atman.pl
koleś grał w młodzieżówce PL, więc czemu miałby nie grać w kadrze A

Petersi - 21 września 2020, 10:17:07 - *.204.193.124
romel kujoto się odnalazł gwiazda meczu

Arti66bvb - 21 września 2020, 10:58:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
w tej chwili nr 3 na tej pozycji w PRL..

tors - 21 września 2020, 13:18:26 - *.play-internet.pl
W kraju gdzie na piłkę mówi się soccer piłka nożna nie może być poważnie traktowana. Śmieszny kraj i liga.

fansport - 21 września 2020, 14:16:16 - *.dynamic.chello.pl
ale w przeciwieństwie do lewandowskiego i spółki, potrafili przed laty dojść na mundialu aż do ćwierćfinału, gdzie dopiero zderzyli się z niesamowitym oliverem kahnem broniącym strzały donovana i jego kolegów.

. - 21 września 2020, 17:06:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@fansport: A na pierwszym mundialu w 1930 doszli nawet do półfinału.

... - 21 września 2020, 18:17:46 - *.49.217.14.ipv4.supernova.orange.pl
Piątek potrzebny jest, i dla Brzęczka i dla naszej kadry kadry, ile on dobrego wykonał dla naszej reprezentacji, przecież praktycznie dzięki niemu to Polska zakwalifikowała się na ME, które co szkoda bo tak wyszło, że akurat odbędą się w przyszłym roku. Popatrzcie kto w eliminacjach strzelił dla nas najważniejsze, kluczowe bramki, które bądź co bądź ale przyczyniły się do awansu, mecz z Macedonią na wyjeździe i mecz z Austrią, również na wyjeździe!