25 września 2020, 8:49:27 - bartekwr9
Gol Piotra Grzelczaka

Piotr Grzelczak strzelił gola dla FK Atyrau w wygranym 4-1 (2-1) meczu 4. kolejki drugiej ligi Kazachstanu z Akadiemiją Ontustik. Była to jego druga ligowa bramka w tym sezonie.

25 września 2020, 7:00 - Tałgar (Baza nacionalnych sbornych KFF)
Akadiemija Ontustik 1-4 FK Atyrau
Żawłanbiek Babanazarow 9 - Żasłan Kairkienow 13, Rafail Ospanow 45, Piotr Grzelczak 55, Aleksiej Rodionow 84

żółte kartki: Argien Maniekiejew, Jerkiebułan Amangieldy - Miejirżan Kambił, Artak Daszjan, Daurien Kajrallijew.

sędziował: Grigorij Moskowczenko.

Mecz bez udziału publiczności.

Grzelczaka w 65. minucie zmienił Aleksiej Rodionow. Cały mecz w barwach FK Atyrau zagrał były gracz Widzewa Łódź Aléx Bruno.

FK Atyrau ma na koncie dziewięć punktów i zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie.

M - 25 września 2020, 10:29:09 - *.v29.interkam.pl
Wg 90minut mecz był o 7.00 tamtego czasu.

sed - 25 września 2020, 12:00:48 - *.zdnet.com.pl
nawet jak mecz był o 7 naszego czasu, to u nich była 11.00. Fajna godzina...

Dornbaum - 25 września 2020, 16:24:47 - *.centertel.pl
Piłkarstwo to przecież praca fizyczna. 7:00 nie ma już ciszy nocnej, można kopać!

poli - 25 września 2020, 17:28:04 - *.icpnet.pl
Co za dno, gra z pastuchami wśród kazastajskich owiec na pustyni czy pastfisku, żenada

arccaide.f - 25 września 2020, 20:19:32 - *.8.157.143.ipv4.supernova.orange.pl
poli...do książek

Giovanni - 25 września 2020, 23:21:48 - *.centertel.pl
2 liga kazachska gra w godzinach naszej A i B klasy.
Takiż pewnie poziom jest tam jak mniemam.

Frankfur - 26 września 2020, 2:57:23 - *.centertel.pl
O 7 Rano czy się Leży czy się Gra..
Kasa się należy w Kazachstanie...
Życie piłkarza po 30 nie jest proste i przyjemne... w Polskiej 1 lidze chodzi za prezesami i cie nie szanują Tym bardziej poważnie nie traktują
Lepiej strzelać bramki w Kazachstanie...

. - 26 września 2020, 13:16:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tę wiadomość opublikowano wczoraj o 8:49, więc chodzi o 7:00 naszego czasu. Jak Polacy strzelają w MLS też jest napisane np. "4:30" (jak ostatnio przy golu Niezgody).