25 września 2020, 17:15 - Suwałki (Stadion Miejski)

Wigry: 30. Hieronim Zoch - 5. Michał Ozga, 4. Martin Dobrotka, 34. Adrian Piekarski, 44. Adrian Karankiewicz (46, 93. Łukasz Bogusławski), 23. Daniel Liszka - 90. Denis Gojko (89, 89. Bartosz Gużewski), 94. Patryk Czułowski, 8. Bartłomiej Babiarz (75, 11. Paweł Gierach), 10. Cezary Sauczek (12, 9. Kacper Wełniak) - 28. Kamil Adamek (89, 15. Jakub Świątek).

Śląsk II: 1. Paweł Budzyński - 18. Patryk Caliński, 28. Konrad Poprawa, 4. Paweł Kucharczyk, 14. Mateusz Maćkowiak (73, 29. Olivier Wypart) - 8. Bartosz Boruń (80, 30. Patryk Szymański), 15. Semir Idris Ahmed, 10. Mateusz Młynarczyk, 19. Adrian Łyszczarz (7, 12. Miłosz Tysiak), 16. Marcel Zylla - 11. Szymon Krocz (80, 21. Filip Michalski).

czerwona kartka: Paweł Budzyński (5. minuta, Śląsk II, za faul taktyczny).

sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
widzów: 1138.

You - 25 września 2020, 19:09:16 - *.146.194.52.internetia.net.pl
Wigry zwycięsko ale nie jest to zespół na 1 ligę. Bardzo dużo niedokładności i bylejakości. Awans tym składem skończy się spadkiem

Do you - 25 września 2020, 19:12:29 - *.play-internet.pl
Awans tym składem skończy się awansem. Nikt kto idzie lige wyżej nie gra tylko tym składem a robi wzmocnienia. Nie masz nic do powiedzenia to się nie odzywaj

Skała - 25 września 2020, 19:18:36 - *.play-internet.pl
Gdyby nie taktyczny faul bramkarza i wymuszona zmiana Sauczka, a także zmiana ustawienia Ślaska na 5 obrońców, Wigry strzeliłyby więcej bramek. Śląsk grałby bardziej ofensywnie.

Wigrzak - 25 września 2020, 19:36:07 - *.191.124.233.ipv4.supernova.orange.pl
W sumie byle jaka pierwsza połowa. Śląsk w dziesiątkę mocno się bronił a Wigrom brakowało przyśpieszenia. Widać że w przerwie trener zmotywował chłopaków bo zaczęli grać szybciej i od razu pojawiły się sytuacje. You - faktycznie tym składem w I lidze raczej nie wiele byśmy ugrali, jest może 5-6 zawodników na odpowiednim poziomie. Ale w klubie raczej zdają sobie z tego sprawę i jeżeli do awansu dojedzie to na pewno i pojawią się ruchy transferowe.

Dzidek - 25 września 2020, 19:43:05 - *.dynamic-4-waw-k-2-1-0.vectranet.pl
Czemu Belweder nie gra w bramce Wigier?

kibic 68 - 25 września 2020, 19:44:29 - *.centertel.pl
Wigierki spokojnie płyną do I ligi.

z bieguna - 25 września 2020, 20:03:17 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Wigry,mecz pod kontrolą.Zasłużone 3 pkt.

T - 25 września 2020, 21:54:14 - *.168.246.94.internetrudaslaska.pl
I po co im ten awans był. Za wysokie progi. Spadną z hukiem.

drak - 25 września 2020, 22:07:48 - *.centertel.pl
Również uważam że Wigry przespały I połowę. PO czerwonej kartce myśleliśmu że już wygraliśmy mecz. A gra była fatalna. Brak doskoku przyśpieszenia chęci woli walki . II połowa już lepiej. Boje się tylko o krótką ławkę. Kontuzje kartki i może być słabo. Cezary życzę zdrowia!!

Mac SKS - 25 września 2020, 23:21:44 - *.dynamic-4-waw-k-1-2-0.vectranet.pl
Śląsk w pierwszej połowie miał cokolwiek do powiedzenia. W drugiej- nie istniał. Wigry kontrolowały całe spotkanie. Miło się ogląda takie zaangażowanie w meczu. Brawo Wigry! Zasłużone 3 pkt i oby tak dalej. Nie bierzemy jeńców.

waldi - 26 września 2020, 10:07:22 - *.dynamic.chello.pl
Jak się gra cały mecz 11-10 to taki wynik się zdarza po za tym jakby Śląsk dowiedział się wcześniej z prasy bo nikt nie raczył z nimi o tym rozmawiać to by wysłali kilku chłopaków z pierwszej drużyny żeby się ogrywali i wynik mógł być w drugą stronę

tytus - 26 września 2020, 10:59:22 - *.play-internet.pl
Trzy punkty to trzy punkty ale ogólnie to jakoś bez szału w meczu z drużyną o średnimi wieku 18 lat która grała w dziesiatke.

Diego - 26 września 2020, 13:34:44 - *.adsl.inetia.pl
Gdyby dokończono lige to Śląsk nie zrobiłby awansu. Polonia Bytom albo Ruch Chorzów by dogoniły Śląska.

Dante - 26 września 2020, 21:16:27 - *.finemedia.pl
Na jakiej podstawie to wnosisz? Śląsk II mial wtedy świetny terminarz (wszystkie trudne mecze w domu) i lepsze bezpośrednie mecze z każdym z czołówki.