26 września 2020, 12:40 - Legnica (Stadion Miejski)

Miedź: 1. Mateusz Hewelt - 23. Paweł Zieliński, 5. Marcin Biernat, 25. Nemanja Mijušković, 19. Paweł Tupaj - 10. Jakub Łukowski (70, 14. Bartosz Bartkowiak), 6. Szymon Matuszek, 20. Damian Tront, 18. Kamil Zapolnik, 22. Joan Román (42, 70. Maciej Śliwa) - 9. Krzysztof Drzazga (46, 21. David Panka).

Korona: 88. Marek Kozioł - 6. Jacek Podgórski, 96. Przemysław Szarek, 71. Remigiusz Szywacz, 23. Kornel Kordas - 10. Jacek Kiełb, 37. Iwo Kaczmarski (81, 7. Mateusz Cetnarski), 55. Marcel Gąsior, 19. Paweł Łysiak, 11. Émile Thiakane (46, 16. Wiktor Długosz) - 9. Maciej Firlej (88, 17. Artur Piróg).

żółte kartki: Matuszek, Panka, Biernat - Thiakane, Łysiak, Gąsior, Kozioł.

sędziował: Tomasz Marciniak (Płock).
widzów: 1202.

W 70. minucie Marcel Gąsior (Korona) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

CK - 26 września 2020, 14:35:32 - *.dynamic.chello.pl
Gąsior wracaj do tych miernot z Łodzi i tam się kompromituj!!! Tak zwalić przegrany mecz..

Widzewek - 26 września 2020, 14:37:33 - *.toya.net.pl
Miedź rozmieniła się na dobre po odejściu Pani Pajączek. Jeszcze niedawno solidny zespól w Ekstrklasa a teraz ogony w I lidze. Dobrze, że Robak tam nie poszedł.

Misiek - 26 września 2020, 14:37:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bartoszek co ? I z nowo się Wypowiedź że sędzia Was skrzywdził jak z Chrobrym he he 😊😊😄😄

SAM - 26 września 2020, 14:38:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
TRAGEDIA I DNO!Gdyby nie Hewelt,to Korona 4,5 do zera powinna wygrać.To jest 6 kolejka,czas na reakcję,bo lepiej nie będzie.Ostatnie ujęcie Skrobacza po meczu w Tv,zdradza że ten facet nie wie co się dzieje

Porażka - 26 września 2020, 14:38:22 - *.147.39.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Miedź gra dramatycznie. Korona miała to wygrać 4-0. Ludzie tylko nie piszcie ze miedz gra o awans. Opamietajcie się.

Miki - 26 września 2020, 14:39:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Korona Dno Dno !!..

kaz - 26 września 2020, 14:41:01 - *.adsl.inetia.pl
Ale ten Gąsior to ćwok, wielki technik, karnego to strzela mocno w róg i bramkarz nie szans. Strata 2 pkt na własne życzenie tyle nie wykorzystanych okazji, Piróg zamiast wcześniej podawać na prawo to się podnieca że trafi i będzie bohaterem.

kibic - 26 września 2020, 14:41:50 - *.adsl.inetia.pl
@Porażka miała to wygrać, właśnie o to chodzi. Za cienkcy są w uszach. Do tego ten rzut karny, porażka.

OLAF - 26 września 2020, 14:43:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Porażka. O jakim Ty wyniku Marzyles te 4 : 0 ?He he he😄😄😄 chyba w śnie!!..

MIKAS - 26 września 2020, 14:43:29 - *.241.25.20
Miki Dno Dno....

CKorona - 26 września 2020, 14:45:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiełb, Gąsior do rezerw.

Ja - 26 września 2020, 14:46:08 - *.centertel.pl
Który z tych zespołów walczy o awans?Bo dla mnie żaden.

Hfioo - 26 września 2020, 14:46:50 - *.5.235.103.ipv4.supernova.orange.pl
szkoda miedzi przegrać z Koziołem szarkiem gąsiorem pierogiem i zszywaczem to słabo

flisinhio - 26 września 2020, 14:46:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Korona zdecydowanie powinna wygrać ten mecz. Brawo dla młodych zawodników. Fakt to co zrobił Gąsior to woła o pomstę do nieba. Co ten drewnopulos chciał pokazać. Drewno od przerywania chciało zostać gwiazdą. Ale to nie Gąsior był najsłabszy. Panie trenerze Bartoszek, daj już sobie spokój a tymi nieudacznikami jak Kiełbi Cetnarski. Oni tylko mogą zepsuć tych dobrze zapowiadających młodych zawodników. Oni nigdy nie grali dobrze, tym bardziej teraz jak maja swoje latka. Pan ich wystawi w drugiej drużynie i potwierdzą się moje słowa.Nie dadzą sobie rady na 4 poziomie rozgrywek.

Cynways - 26 września 2020, 14:56:15 - *.dynamic.chello.pl
@js, Korona Kielce jest po rewolucji kadrowej i ekonomicznej i jakoś sobie radzi, zbuduj baranku firmę od podstaw to pogadamy.....!

CHG - 26 września 2020, 14:56:54 - *.dynamic-1-kat-k-4-2-0.vectranet.pl
Jak tylko Gąsior podchodził do karnego to byłem pewny że będzie coś kombinował.hhahahha.Na marginesie pamiętał że strzelił tak jak Chrobry grał z Rakowem.widac przypadek. Korona lepsza i powinni wygrać. Miedź słabiutko...

Misiek - 26 września 2020, 14:57:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Porażka. Z CHROBRYM też Mieliście wygrać 4:0 He he 😄😄

Obserwator - 26 września 2020, 14:59:07 - *.245.194.149
Korona powinna maksymalnie grać w 2 lidze tam gdzie ich miejsce

S_Scyzor - 26 września 2020, 15:12:37 - *.supermedia.pl
Niesamowita nieskuteczność Korony. Ogólnie dobry mecz i dużo stworzonych okazji. Bramkarz Miedzi zaczął mecz od błędu ale później kilka razy uratował zespół.
Korona jest sama sobie winna, nie strzelony Karny i zmarnowane okazję. A majac w składzie Szywacza grasz jakby 10 na 12. Ile razy on się musi jeszcze pomylić aby bezpowrotnie wylądować na ławce ? Hamulcowy i tykającą bomba w jednej osobie.

Miki - 26 września 2020, 15:13:28 - *.2-4.cable.virginm.net
nie dalo sie tego oglądac.Korona w 1 lidze chyba zakotwiczy na dobre

Kiko - 26 września 2020, 15:19:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ .. Zakotwiczy w Wielkim Lubinskim Cuchnacym Kretami Blokowisku 😊 ! Pasi ?

Realia - 26 września 2020, 15:22:46 - *.dab.02.net (*.67.204.32)
Skrobacz żekł że nie mamy piłkarzy na ekstraklasę... Poróżnił się z kibicami GKSu KARMA wraca, bo Miedź miała piłkarzy na ekstraklasę, była tiki-taka i baraże, teraz sory ale nie macie trenera na ekstraklasę, i te jego słynne "no cuż" na początku każdej konferencji. Tront pewnie też nic nie gra jak w Jastrzębiu.

Varadi - 26 września 2020, 15:27:12 - *.play-internet.pl
Spokojnie młoda drużyna Miedzi dopiero się zgrywa. Jeszcze nie raz popełnią jakieś błędy ale z czasem będzie lepiej. Cieszy walka do końca. Nikt nie mówi z władz klubu o walce o awans. Zobaczymy w grudniu ile będzie punktów i straty do czołówki. Póki co cieszymy się grą. Hej Miedź

Kielon - 26 września 2020, 15:30:20 - *.dynamic.chello.pl
Póki co Korona po rewolucji kadrowej z nikim z tej I ligi nie przegrała, a ciąg dalszy nastąpi..

Judasz - 26 września 2020, 16:04:22 - *.dynamic.chello.pl
Skąd ci pseudokibice Korony się urwali i podpisują się jeszcze CK. Korona zagrała bardzo dobry mecz, w sytuacjach bramkowych to powinno być 4:1 dla Korony, ale to sport. To Miedź wyglądala zalosnie, remisik po mega fuksie z przypadkowego karnego

Ada - 26 września 2020, 16:14:51 - *.adsl.inetia.pl
Tak 4:0 dla korony. Posiadanie piłki miedz 65% korona 35. Strzały na bramke miedz 16 korona 15. Stuknijcie się w glowe.Remis jak najbardziej sprawiedliwy.HEJ MIEDZ.

Miedziak - 26 września 2020, 16:41:19 - *.centertel.pl
Jaka jedna sytuacja Judasz? Tak naprawdę 1 1 to powinno by po 15 minutach. Dobry mecz z obu stron wiele sytuacji. Z gry Miedz duzo lepiej ze stałych fragmentach Korona.

grzechuleg - 26 września 2020, 16:48:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Słaby trener , słabi gracze , słaba pogoda , słabe transfery , słabe zarządzanie , słaba gra i słabe wyniki Tak wygląda nasza Miedzianka A najlepszy w Miedzi jest David Panka

Judasz - 26 września 2020, 17:11:33 - *.dynamic.chello.pl
@Miedziak wymienię Ci te strzały Miedzi.
1 podanie głową do bramkarza z 11m,musial by bramkarz spać albo być pijany żeby to puścić.
Podanie do bramkarza z rzutu wolnego na koniec 1 polowy
3 karny
4 strzał zza pola karnego, gdzie komentatorzy śmiali się, że bramkarz w stylu siatkarskim broni, bo odpil jak serwis by w siatkowce przyjmował.

Bylu - 26 września 2020, 17:28:07 - *.dynamic.chello.pl
Korona mimo budującej się dopiero drużyny lepsza piłkarsko, z tej mąki może być chleb ale dopiero chyba wiosną...?

Miedziak - 26 września 2020, 17:32:37 - *.centertel.pl
Po 15 minutach powinno byc 1 1 bo były skladne akcje. A strzal w drugiej polowie z 10 metrow obroncy Miedzi po wolnym to sytuacja na 200 procent. To Korona w 1 polowie nic nie grala tylko zagrozenie po stalych fragmentach. Ptzypadkowy gol.

ali - 26 września 2020, 17:42:45 - *.play-internet.pl
Miedź miała kupę szczęścia, że zremisowała. Widać po kibicach, że już coraz mniej ich przychodzi dzisiaj ok. 1000 a może być jeszcze mniej. Podsumowując słabo to wszystko wygląda.

Miedziak - 26 września 2020, 18:00:06 - *.centertel.pl
Ta w srodku wielkiego deszczu to frekwencja wiadomo ze wielka bedzie.

Rks - 26 września 2020, 18:14:20 - *.play-internet.pl
Tam nikt nie zasłużył na zwycięstwo.
Obie ekipy na remis. Żenuła z każdej strony. Korona Kielce chce wrócić do Ekstraklasy a karnego nie umieją strzelić. Miedź Legnica nie lepsza...
Zasłużony remis i nie ma o co się spierać.

Anty ślask - 26 września 2020, 18:53:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Varadi największy znafca pilki.

Wesoły - 26 września 2020, 19:05:35 - *.146.112.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Miedź pamiętaj tylko jedno starczy tych porażek z Rumuniakami chociaż teraz nie przegrajcie rozwalta ich tam w tym Pruszkowie

scyzor - 26 września 2020, 19:26:56 - *.adsl.inetia.pl
Słuchałem w radiu transmisji a teraz obejrzałem skrót meczu i Korona spokojnie powinna wygrać 3-1, niech trener Bartoszek daje szansę młodym jak Długosz czy Piróg kosztem Cetnarskiego czy Kiełba a spokojnie zapunktujemy na koniec w okolicach miejsca barażowego.

Rafał - 26 września 2020, 19:41:35 - *.ip4.greenlan.pl
Bardzo dobre widowisko, w strugach deszczu. Brawo dla obu zespołów za piłkę na tak, remis ze wskazaniem dla Korony, która była lepsza, ale Miedź pokazała też charakter. Szczególne podziękowania dla Zapolnika, który kontuzjowany zagrał na własną prośbę. Gramy dalej, Bartkowiak i Panka powinni dostawać więcej minut. Hewelt - cierpliwość do niego może się opłacić, bo dzisiaj Man of the match..

henry - 26 września 2020, 19:55:03 - *.play-internet.pl
BaRTOSZEK tu trzeba trenera a nie komedianta.

miedziak - 26 września 2020, 20:38:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W tym sezonie Miedź Legnica gra o miesca 16-9 w tabeli,przy czym o miejsce 9 będzie bardzo,bardzo trudno,ta gra to czysta tragedia.Całe szczęście że spada tylko jedna drużyna.

Judasz - 26 września 2020, 22:34:55 - *.dynamic.chello.pl
"Miedziak - 26 września 2020, 17:32:37 - *.centertel.pl
Po 15 minutach powinno byc 1 1 bo były skladne akcje." ten ewedentnie pijany był na meczu, bo po 15 min powinno być 3:0 dla Korony. Bramkarz wyciągnął im 2 setki z 5m., gdzie niepilnowani zawodnicy Korony mogli bramkarza jeszcze zapytac się w który róg, a trafili akurat w interweniującego bramkarza.

hbbaft - 26 września 2020, 22:48:35 - *.46-181-91.adsl-dyn.isp.belgacom.be
Drzazga , Tront i Łukowski poniżej krytyki!!!

ced - 27 września 2020, 8:36:38 - *.dynamic-2-waw-k-1-0-0.vectranet.pl
co to wyprawia Korona ? ja się ptam? z taką gą to będziemy 20 lat walczyc o ekstraklase !!