26 września 2020, 17:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 2-0 Błękitni Stargard

Chojniczanka: 1. Paweł Sokół - 90. Jan Mudra, 3. Marcin Grolik, 38. Martin Klabník, 18. Krystian Wachowiak (68, 20. Michał Grobelny) - 71. Serhij Napołow (60, 79. Szymon Emche), 9. Robert Ziętarski (77, 7. Artur Pląskowski), 4. Paweł Czajkowski, 17. Tomasz Mikołajczak (61, 10. Maciej Kona), 91. Mateusz Klichowicz (77, 23. Kamil Orlik) - 30. Szymon Skrzypczak.

Błękitni: 22. Dominik Sasiak - 17. Aleksander Theus, 27. Jakub Ostrowski, 24. Krystian Kujawa, 14. Bartosz Sitkowski - 21. Marcin Rajch (46, 15. Przemysław Brzeziański), 8. Hubert Krawczun, 7. Michał Cywiński (46, 10. Dawid Polkowski), 18. Błażej Starzycki (46, 11. Oskar Ryk), 20. Tomasz Kaczmarek (87, 4. Błażej Klimek) - 23. Mateusz Bochnak.

żółte kartki: Mudra, Kona.
czerwona kartka: Jan Mudra (90. minuta, Chojniczanka, za drugą żółtą).

sędziował: Piotr Idzik (Poznań).
widzów: 997.

W 86. minucie Dawid Polkowski (Błękitni) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Dzik - 26 września 2020, 18:57:03 - *.dynamic.mm.pl
Jak się nie potrafi strzelić rzutu karnego to się do tego nie zabieraj !!! Patalogia w tych Błękitnych się dzieje pierwsza drużyna co mecz to kompromitacja a druga drużyna praktycznie nie istnieje brawo działacze jesteście współwinni tego dramatu.

Kibic - 26 września 2020, 18:58:07 - *.play-internet.pl
Na pieszo do Stargardu ten mecz był nawet do wygrania.

Wit - 26 września 2020, 19:02:37 - *.dynamic.mm.pl
Chojniczanka rośnie na głównego faworyta do awansu?!

Wkw - 26 września 2020, 19:05:14 - *.play-internet.pl
Ani jedna ani druga ekipa nic nie znaczy taka prawda chojna tyle ze grala w 1 lidze a tak to nic zero

GD - 26 września 2020, 19:09:03 - *.petrus.pl
Cieszy wygrana, ale to nie był dobry mecz Chojniczanki. No może I połowa, jako tako, ale II połowa to już mocno niepokoi. Wydaje mi się, że po tych wygranych kilku meczach, co niektórym już zaczęły "piórka" rosnąć i myślą,że są "panami piłkarzami"!!! Panowie jeszcze dużo pracy, bo nikt się przed wami kłaść nie będzie!!! Błękitni, jakby zagrali odważniej od początku to mogli pokusić się o niespodziankę.

MKS - 26 września 2020, 19:20:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Napołow dzisiaj słabo,obrona do poprawki. Trzymanie na sile Mudry to jakieś nieporozumienie. Dzisiaj w pierwszej połowie gdyby nie jedna akcja zaczepna to bym nie wiedział że grał...no chyba że po tym jak podał do przeciwnika w obronie i ta żółta...

on - 26 września 2020, 19:50:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ludzie co wy piszecie, kazde przyspieszenie Chojniczanki powodowało bramke, ta druzyna przewyzsza ta lige, ale fakt minimalizm w tej drugiej polowie troche martwi, zamiast strzelic na 3:0 to oddaja inicjatywe i potem dzieja sie cuda jak z karnym, Stargard bez 100% szansy oprocz watpliwego karnego

Chojniczan - 26 września 2020, 19:54:50 - *.146.225.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wróciłem przed chwilą z meczu. Nie wiem czy wyżej piszący byli na stadionie czy oglądali mecz w necie. Pamiętajcie, że trzeba się oszczędzać bo w środę do Częstochowy jedziemy, a potem gramy w sobotę. Liniowy powinien zamienić się z głównym sędziowaniem. Główny na siłę chciał pokazać, że może sędziować LM. Trener ma dobrą taktykę. Wygrywamy, a Wy narzekacie, przegrywamy to jeszcze bardziej drzecie japę. Idźcie na mecz, poczujcie klimat, bo pewnie nie jeden z Was jest tylko znawcą internetu i powinien być trenerem jakiegoś czołowego klubu europejskiego albo niedoszłym piłkarzem, który w fifie gra zawsze nas zero. Pozdrawiam normalnych.

on - 26 września 2020, 19:59:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

GD - 26 września 2020, 20:30:49 - *.petrus.pl
do Chojniczan
Oglądałem mecz w necie - i co? Nie przyszło Tobie do głowy, że ktoś może być chory i być zmuszony do obejrzenia transmisji w TV? Czy Ciebie ktoś tu obraża? Oceniasz innych na podstawie swoich domysłów! Napisałeś ...idźcie na mecz, poczujcie klimat... - byłeś na meczu Chojniczanka-Widzew w PP w 1981r.? Tam dopiero to był klimat i meczycho!!! Nieźle deszcz zlał kibiców (11 tys.), w tym i mnie! Przynajmniej ja staram się zawsze dostrzec zarówno dobre, ale i też złe symptomy drużyny. Zgodzę się z Tobą, że aspekt oszczędzania sił na środę mógł mieć wpływ na dzisiejszą grę Chojniczanki. Pozdrawiam

Icek - 26 września 2020, 20:37:25 - *.petrus.pl
Główny sędzia bardzo słaby dzisiaj albo coś chciał udowodnić bo jakoś gwizdał ale w jedną stronę. Bardzo dużo nie zrozumiałych decyzji na nie korzyść Chojny, podam tylko jeden z nielicznych jego decyzji, Chojniczanka wychodzi z kontrą faulowany Orlik i tylko wolny za chwilę taka sama sytuacja po przeciwnej stronie kartka dla Mądry i czerwień do widzenia.

Reks - 26 września 2020, 20:39:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ten śmieszny trener Błękitnych spuści ten zespół do 3 ligi.Przecież on "trenował jeszcze bardziej śmieszne drużyny w ligach okręgowych we wschodnich landach.

Chojnice - 26 września 2020, 21:09:26 - *.play-internet.pl
Poziom 2 ligi to tragedia.. Tak samo sędziowanie. Jest przepaść między 1 liga a 2 liga.. I to widać.. Chojniczanka powinna zjeść ta ligę..

Hedp - 26 września 2020, 21:18:19 - *.siedlce.domtel.com.pl
Chojna policyjny klub widać po frekwencji

Jacek - 27 września 2020, 1:16:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Takiego palanta co siedział na ławce Chojnic i krzyczal to świat nie widzial. Chory

Pablo86 - 27 września 2020, 10:06:47 - *.play-internet.pl
Chojna ma skład na pierwszal ligę to bez dwóch zdań, dobra zmiana Czajkowskiego, ale pytanie po co ściągaliście Grobelnego? Bo chyba nie po to zeby grzał ławe 2 lidze? Skoro był podstawowym zawodnikiem w Warcie z którą zrobił awans do ekstraklasy to jest solidnym zawodnikiem?

Sędziaklop - 27 września 2020, 15:34:44 - *.play-internet.pl
10 razy oglądałem powtórkę "faulu" Sokoła. W momencie interwencji bramkarza zawodnik Błekitnych już klęczał, więc jak miał mu bramkarz przeszkodzić w strzeleniu na bramkę? A tylko w takim przypadku dyktuje się karnego. To już 2gi karny z kapelusza. No ale "oliwa sprawiedliwa"

Harry - 27 września 2020, 17:48:38 - *.petrus.pl
Wygrali zasłużenie brawo

Harry - 27 września 2020, 17:49:51 - *.146.232.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

melanz - 27 września 2020, 20:40:58 - *.dynamic.chello.pl
Ktoś napisał, że Błękit grał w I połowie zachowawczo, co po ostatnim laniu mogło mieć jakiś sens. Ale już w poprzednim sezonie pisałem, że zawsze gramy o 3 punkty i bez znaczenia z kim. Bo przegrana nawet 1-0, to brak punku, a walka, to zawsze szansa choć na 1 punkt. Myślę, że teraz po 2 porażkach będzie tylko lepiej, ale idziemy zawsze po 3 punkty. W poprzednim sezonie tak było na początku i to spowodowało, że pod koniec uratowano ligę.

mama je - 27 września 2020, 20:53:09 - *.dip0.t-ipconnect.de