26 września 2020, 18:00 - Ostróda (Stadion Miejski)

Sokół: 1. Błażej Niezgoda - 20. Michał Zimmer (46, 22. Eryk Kobza), 8. Karol Żwir, 31. Maciej Dampc, 6. Adam Dobosz - 19. Łukasz Święty (32, 77. Wojciech Kalinowski), 15. Kamil Zalewski, 14. Tomasz Gajda - 11. Konrad Andrzejczak, 27. Rafał Siemaszko (87, 10. Daniel Łuczak), 30. Dawid Wolny (78, 9. Sebastian Rugowski).

Znicz: 12. Piotr Misztal - 19. Marcin Rackiewicz, 3. Maciej Wichtowski, 5. Adrian Rybak, 22. Jakub Górski - 7. Krystian Tabara (71, 8. Gabor Grabowski), 6. Krystian Pomorski, 10. Maciej Machalski, 2. Lukáš Hrnčiar (78, 17. Bartłomiej Faliszewski), 21. Paweł Tarnowski (64, 13. Patryk Kubicki) - 9. Dariusz Zjawiński (77, 14. Mikołaj Szymański).

żółte kartki: Kalinowski, Siemaszko - Machalski.

sędziował: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
widzów: 623.

W 63. minucie Paweł Tarnowski (Znicz) nie wykorzystał rzutu karnego (Błażej Niezgoda obronił).

Ludwis - 26 września 2020, 19:55:48 - *.146.112.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Sokół rozjechał Znicz

M. - 26 września 2020, 19:57:49 - *.dynamic.chello.pl
Znicza, jak już.

Kubik - 26 września 2020, 20:12:32 - *.play-internet.pl
Te karne to jakieś fatum Znicza

bb - 26 września 2020, 20:14:42 - *.adsl.inetia.pl
W Zniczu chyba nie ma piłkarza co by w ostatnim roku karnego nie zmarnował.

asdfaf - 26 września 2020, 20:48:50 - *.dynamic-2-waw-k-2-1-0.vectranet.pl
Co zrobił? Znicz generalnie bardzo słabo gra, ale dzisiejszy mecz to było wybijanie przez cały mecz piłki przez Sokoła. Jakim cudem taka słaba drużyna wygrała 3 mecze.

Tomasz - 26 września 2020, 20:49:09 - *.dynamic.mm.pl
Sokół drużyna bez wychowanków, tylko czekać jak sponsorzy się wycofają za kilka lat. Grodzisk, Wronki , Stróże i Ostróda

Songol - 26 września 2020, 21:02:54 - *.201.55.88
Ilu wychowanków zagrało dzis w zniczu? Pytanie czemu obecni piłkarze Sokoła czy Znicza ...wychowankowie innych klubów nie grają w swoich macierzystych klubach. Mają grać by każdy piłkarz był niewolnikiem klubu najlepiej za darmo od żaka do zawieszenia butów na kołku.

Songol - 26 września 2020, 21:07:21 - *.201.55.88
Sponsorzy przez lata wspierali SOKOŁA czekali cierpliwie nie po to kładli kase na 3 lige latami by teraz uciec. Lepsze to niż te żerowanie na kasie z samorządów by ludziom podatki podnosili. Sokół rocznie ma około 100 tys z miasta bo i tak placi za stadion to najmniejsza dotacja w tej lidze także szacun za zbudowanie tej drużyny bez wielkich nazwisk z piłkarzami z niższych lig itd

sopel - 26 września 2020, 21:57:52 - *.dynamic.mm.pl
do Tomasz: Jak będą wyniki (sukcesy) w lidze, to i narybku będzie więcej - więc z tym brakiem wychowanków nie wyjeżdżaj, bo to chybiony zarzut.
do Songol: to Ty Darku?

WPR - 26 września 2020, 22:35:42 - *.dynamic.chello.pl
Pierwsza bramka fuks,strzał zawodnika gospodarzy po kiksie stał się podaniem i padł gol.
Drugi gol, obrońca gości nabija piłkę w swojego zawodnika i robi się asysta na gola.
Kuriozalne sytuacje jak w komedii pomyłek.

Barnaba - 26 września 2020, 23:47:50 - *.205.242.162
Hej WPR, zapomniałeś dodać, ze bramkarz się potknął i przewrócił na piłkę akurat w tym czasie jak był wykonywany karny.

Klaczka - 27 września 2020, 0:01:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Siemaszko ręką strzelił?

Tomasz - 27 września 2020, 1:02:33 - *.dynamic.mm.pl
Do sopel: Pamiętaj kolego ten narybek może mieć w tej chwili 8-9 lat a sponsorzy w pewnym momencie powiedzą dość płaciç armii zasiężnej i wtedy co???? Narybek będzie miał może 12 lat i wtedy będzie grać w Zwierzewie, Turznicy bo w Ostródzie zostanie tylko stadion. Podzielisz moje. Zdanie za kilka lat.

@tomasz - 27 września 2020, 1:27:34 - *.dynamic-4-waw-k-4-0-0.vectranet.pl
To wtedy faktycznie wszystko będzie zależało od władz miasta i tyle. Jeśli będzie chciało utopia tradycję. Nie zawsze jest sponsor.

krokodyl - 27 września 2020, 1:39:53 - *.dynamic.chello.pl
Breaking News !
Znicz kupuje Sebastiana Janikowskiego emerytowanego byłego kopacza amerykańskiej ligi NFL.Będzie tylko wchodził na rzuty karne.

Grzes - 27 września 2020, 1:47:22 - *.dynamic.mm.pl
Znicz owszem ładnie się ruszał w formacjach i wyprzedzał zawodników Sokola, który już w 4 minucie mógł prowadzic.Po Ziczu spodziewałem się więcej. Jeżeli przez cały mecz mie ma strzału w światło bramki (i karny wybroniony) to o czym mówicie. Sokol nie zagrał mega zawodów, ale byli skuteczniejsi, pomimo że dużo podan w pole karne bylo bez pomysłu. Siemaszko odciągał obrońców, tych kilku centymetrów mu brakuje.

WPR - 27 września 2020, 7:28:34 - *.dynamic.chello.pl
Sokół wygrał zasłużenie,walecznością i ambicją,ale poziom zawodów słabiutki.Z tych meczy które Znicz rozegrał to był wizualnie najsłabszy przeciwnik.

Petersi - 27 września 2020, 14:43:07 - *.204.193.124