27 września 2020, 19:54:52 - gabrielba
Bramka Kamila Wilczka

Kamil Wilczek zdobył gola dla FC København w zremisowanym 2-2 (1-0) wyjazdowym meczu 3. kolejki duńskiej ekstraklasy z Vejle BK. Dla 32-letniego napastnika była to czwarta ligowa bramka w tym sezonie.

27 września 2020, 18:00 - Vejle (Vejle Stadion)
Vejle BK 2-2 FC København
Allan Sousa 62, Raphael Dwamena 90 - Peter Ankersen 5, Kamil Wilczek 61

żółte kartki: Allan Sousa, Raphael Dwamena - Zeca, Pep Biel, Mikkel Kaufmann.

sędziował: Mads-Kristoffer Kristoffersen.
widzów: 400.

Wilczek grał do 87. minuty, gdy zmienił go Mários Ikonómou.

FC København z dorobkiem jednego punktu jest na 11. miejscu w tabeli po trzech rozegranych meczach.

kupa - 27 września 2020, 20:23:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czym się różni bramka od gola?

Varadi - 27 września 2020, 20:28:56 - *.play-internet.pl
Znowu pomógł sobie ręką.

K1 - 27 września 2020, 20:35:24 - *.255.232.52
Do kadry Wilczka i Swiderskiego, do domu odeslac Milika i Piatka!
Slyszysz Brzeczek jak cie wola lud?!

kibic - 27 września 2020, 20:41:46 - *.163.141.174.ipv4.supernova.orange.pl
'z dorobkiem jednego punktu'. To tak jak Piast. Porażka z Pogonią, porażka z tym, porażka z tamtym. Jedna wielka porażka.

bubu - 27 września 2020, 20:43:37 - *.cirow.pl (*.22.240.41)
Lech to rozniósłby tę śmieszną Kopenhagę...myślę, że nawet Legia poradziłaby sobie z nimi...

Kuba - 27 września 2020, 20:43:42 - *.centertel.pl
Rijeka ich zniszczy i Reka wilczka nie pomoże :]

miroGCH - 27 września 2020, 20:53:18 - *.mikronet.org.pl
400 widzów....
Bez komentarza

uhahany - 27 września 2020, 20:59:48 - *.data.lycamobile.pl
No ale trzeba oddać że swoje doświadczenie i cwaniactwo Kopenhaga wykorzystała przeciwko piaścikowi :] A właściwie to zdrajca wilczek :]

## - 27 września 2020, 21:04:52 - *.adsl.inetia.pl
@K1
Świderskiego? Przecież on boiska nie ma szans powąchać w PAOKu.

obserwator - 27 września 2020, 21:11:11 - *.ennet.pl
W lidze duńskiej nic nie potrafią wygrać bo w tym roku jako priorytet traktują Ligę Europy.

Lato - 27 września 2020, 21:37:55 - *.147.39.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl