1 października 2020, 16:30:23 - PiotrM
Suad Sahiti piłkarzem HŠK Zrinjski

Były zawodnik Wisły Płock Suad Sahiti podpisał kontrakt do końca maja 2022 roku z HŠK Zrinjski Mostar występującym w bośniackiej ekstraklasie.

W poprzednim sezonie Sahiti zagrał w 18 spotkaniach PKO Ekstraklasy.

mietek - 1 października 2020, 16:47:37 - *.internetia.net.pl
Powinien powalczyć o obywatelstwo każdego kraju, w którym grał. Będzie miał fajniejszą mozaikę w profilu.

Hhhhhhhhhh - 1 października 2020, 17:33:42 - *.dynamic.chello.pl
Zwróciliście uwagę na kadrę Kosowa, grają tam piłkarze co grali dla innych krajów i to w meczach eliminacyjnych bądź mistrzostwach. I mogą grać.

Do hhh - 1 października 2020, 17:42:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli tworzy się nowa reprezentacja, można przejść do niej. Jeśli ma się korzenie oczywiście

kaszub1991 - 1 października 2020, 21:17:53 - *.dynamic.mm.pl
Legia przegrywa z Qrabachem 1-0 . Gratulacje dla Lecha i za obroniony karny na minus brak koncentracji w ostatnich minutach gry głupia czerwona kartka . Brawo dla Pana Rutkowskiego który nie panikuje w trudnych sytuacjach .Tak jak to robi Mioduski. Czy wiadomo z którego koszyka będzie Lech losowany . Życzę im w grupie Totenhamu albo Milanu i wyjścia z grupy powtórzenia wyniku z sezonu 11/12. Szkoda że w przyszłym sezonie polskie kluby będą grały w liga Europy 2. Gratulacje