3 października 2020, 18:09:56 - maciejko
Gol Bartosza Salamona

Bartosz Salamon strzelił gola dla SPAL w zremisowanym 1-1 (0-0) meczu 2. kolejki włoskiej Serie B z Cosenzą. Był to jego pierwszy ligowy gol w tym sezonie.

3 października 2020, 16:15 - Ferrara (Stadio Paolo Mazza)
SPAL 2013 1-1 Cosenza Calcio
Bartosz Salamon 48 - Andrea Tiritiello 90

żółte kartki: Sebastiano Esposito, Mattia Valoti, Gabriel Strefezza - Daniele Sciaudone, Matteo Legittimo, Angelo Corsi, Ihsan Sacko, Riccardo Idda, Luca Bittante.

sędziował: Ivan Robilotta (Sala Consilina).
widzów: 1000.

Salamon rozegrał cały mecz. Poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się Jakub Iskra.

SPAL 2013 zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem dwóch punktów.

Irtysz_21 - 3 października 2020, 18:14:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl