4 października 2020, 14:49:16 - maciejko
Gol Patryka Klimali

Patryk Klimala strzelił gola dla Celtic FC w wygranym 2-0 (0-0) meczu 10. kolejki szkockiej ekstraklasy z Saint Johnstone FC. Dla Polaka było to trzecie ligowe trafienie w tym sezonie.

4 października 2020, 13:00 - Perth (McDiarmid Park)
Saint Johnstone FC 0-2 Celtic FC
Leigh Griffiths 90, Patryk Klimala 90

żółte kartki: David Wotherspoon, Murray Davidson, Liam Gordon - Olivier Ntcham, David Turnbull.

sędziował: Nick Walsh.

Mecz bez udziału publiczności.

Polak wszedł na boisko w 59. minucie w miejsce Odsonne'a Édouarda.

Celtic jest liderem tabeli z dorobkiem 25 punktów w dziewięciu meczach.

kibic - 4 października 2020, 14:54:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Świetnie Patryk! Ajeti jest kontuzjowany, a Edouard bez formy. Świetna okazja żeby wskoczyć do pierwszego składu i pokazać się w Lidze Europy

mirekosc - 4 października 2020, 15:46:12 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Może jednak nie przepadnie bez wieści, ma tą pozytywną bezczelność w sobie która może mu pomóc w przebiciu się, powodzenia chłopie

cool - 4 października 2020, 15:51:06 - *.adsl.inetia.pl
Patryk uciekaj z tego klubu do Premier League tu już niczego sie nie nauczysz

LUFC - 4 października 2020, 15:56:01 - *.dynamic.mm.pl
@cool
Zgadzam się. Chociażby Leeds byłby lepszym wyborem.

kibic - 4 października 2020, 16:02:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O czym wy piszecie, jakie Premier League hahaha... Najpierw to on niech coś pokaże w tym Celtiku, bo póki co nawet do pierwszego składu się nie łapie...

cc - 4 października 2020, 16:20:39 - *.sanok.biz
Wuja na co czekasz?!

ehri - 4 października 2020, 16:24:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Championship chłop by sobie spokojnie poradził, ale niech próbuje w tym Celticu

Konserwa - 4 października 2020, 17:35:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Po co mu 1 skład.Jest gwiazda jako rezerwowy.Nieglugo liga angielska i Klicha przerwanie.

Rio - 4 października 2020, 17:52:24 - *.dynamic.chello.pl
Pytanie do redakcji: Kiedy można się spodziewać podsumowania występów Polaków w ligach zagranicznych 2019/2020?

Stefanek - 4 października 2020, 18:00:07 - *.dynamic.chello.pl
@Rio: jeszcze nie wszyscy skończyli grać. Puchar Szkocji do dogrania np.

MK - 4 października 2020, 18:33:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo ładna bramka. Nie udawał po faulu ale poszedł za piłką i strzelił nie do obrony. Celtic FC tak! Lewactwo i St. Pauli WIELKIE NIE!

MZKS - 5 października 2020, 12:38:46 - *.10.208.198