4 października 2020, 15:00 - Rzeszów (Stadion Miejski)
Stal Rzeszów 3-2 Skra Częstochowa
Wojciech Reiman 39 (k), Marcel Kotwica 51, Łukasz Góra 53 - Adam Mesjasz 75, Kamil Wojtyra 89

Stal: 39. Wiktor Kaczorowski - 37. Piotr Głowacki, 2. Damian Kostkowski, 26. Łukasz Góra, 3. Mariusz Sławek - 11. Wiktor Kłos, 4. Wojciech Reiman (64, 21. Sławomir Szeliga), 8. Marcel Kotwica, 16. Błażej Szczepanek (76, 34. Dawid Olejarka), 69. Damian Michalik (64, 9. Rafał Maciejewski) - 10. Krystian Pieczara (82, 7. Grzegorz Goncerz).

Skra: 1. Mikołaj Biegański - 17. Krzysztof Napora, 27. Mariusz Holik, 4. Adam Mesjasz, 23. Dawid Niedbała - 24. Jakub Sinior (63, 29. Daniel Pietraszkiewicz), 18. Karol Noiszewski (55, 11. Lucjan Zieliński), 26. Adam Olejnik, 7. Piotr Nocoń, 6. Maciej Kazimierowicz (63, 10. Radosław Gołębiowski) - 21. Kamil Wojtyra.

żółte kartki: Kotwica, Szczepanek - Zieliński.

sędziował: Robert Marciniak (Kraków).
widzów: 1106.

W 45. minucie Adam Mesjasz (Skra) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

1944 - 4 października 2020, 16:53:45 - *.centertel.pl
Czy nikt nie widzi tego, że Pieczara nie nadaje się na II ligę? Wysłać go BlaBla Carem do tej Warszawy.

Mama je - 4 października 2020, 16:55:03 - *.dip0.t-ipconnect.de
Skra boli???Ma boleć...i teraz w dół tabeli zjazd...Tylko Chojniczanka sialalalala...

bleh - 4 października 2020, 16:56:23 - *.olsztyn.vectranet.pl
Dziwni ci ludzie w Rzeszowie, by nie napisać dosadniej. Ich zespół wygrywa, a oni bluzgają na Resovię.

Bolec - 4 października 2020, 16:56:26 - *.37.188.212
Brawo Stalowcy. Duma Rzeszowa dopisuje dzisiaj kolejne 3 punkty. Było trochę nerwowo gdy Skra trzeliła drugiego gola, ale wytrzymaliśmy psychicznie tę końcówkę. Super bramki na 2:0 i 3:0. Fajnie, że znowu wygraliśmy przy Hetmańskiej. Ci kibice zdecydowanie zasługują na to. Dzisiaj doping przez 90 minut. Miazga ZKS. Oby za tydzień w Krakowie powtórka!

BOT - 4 października 2020, 16:57:51 - *.146.234.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pierwszy raz Skra zdobyła dwie bramki w meczu w tym sezonie. Szkoda, że mecz zakończył się porażką. Z doliczonych trzech minut zagrano niecałą minutę, bo resztę ukradła Stal i taka dygresja mnie naszła (po raz kolejny), że należałoby grać po 30 minut efektywnego czasu gry, a nie 45, z czego 20 minut można nie grać. Skończyłyby się te leżanki w końcówkach meczów.

Walduś - 4 października 2020, 17:04:38 - *.146.229.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale ta Skra wyczyn niesamowity w ciągu dwóch minut strata dwóch bramek przegrali chociażby remisowy mecz szkoda utraconych punktów

1905 - 4 października 2020, 17:05:31 - *.dynamic.chello.pl
Kompleksy szczypiorów z wietnamskiej przez całą drugą połowę w kierunku Dumy Rzeszowa. Boli i ma boleć, w Rzeszowie tylko RESOVIA!

XD - 4 października 2020, 17:09:12 - *.centertel.pl
O jakich kompleksach można pisać względem osiedlowego klubu, który ma wieczne problemy z własną historią do tego stopnia, że nazywa siebie Najstarszymi w Polsce..

Radomiak - 4 października 2020, 17:09:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Garstka ludzi na trybunie, kopanie się po czołach, po co pokazywać taką kopaninę w tv?

1944 - 4 października 2020, 17:11:33 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Stal ZKS! Dobre widowisko i cenne punkty A ból głowy to ma resovia po 6-tej kolejnej porażce. W Rzeszowie tylko STAL!!!

Do Radomia - 4 października 2020, 17:13:53 - *.wist.com.pl
Przepisy... 1100 osob mogło wejść. Był mozliwy max

Bolec - 4 października 2020, 17:14:45 - *.37.188.212
@1910
Ta... Za to na waszych meczach nie ma żadnych wyzwisk w naszą stronę... To, że wam nie idzie i wylewacie wszędzie dookoła swoje frustracje to nie nasza wina. Nasze zdannie na wasz temat będzie dokładnie takie samo jak zawsze. Stadion też jest miejscem wyrażania swoich opinii. Była napinka, że pokonaliście nas w barażach i jak to super będzie w I lidze. I co z tego, że zrobiliście ten awans. Za słowami nie poszły żadne czyny. Teraz przyszła brutalna weryfikacja waszych piłkarzy-inwalidów. Cieszcie się tą chwilą, bo za niedługo I liga będzie jedynie pięknym wspomnieniem. Mimo wszystko życzę wam garrbusy utrzymania, bo chciałbym zobaczyć Derby Rzeszowa w I lidze. Już prawie 30 lat czekam na taki mecz...

abc - 4 października 2020, 17:26:08 - *.dynamic.chello.pl
płaczki z reski niech dziękują Bońkowi za poszerzenie ekstraklasy do 18stu zespołów, bo inaczej to po sezonie polecieliby z hukiem z tej pierwszej ligi a tak to zleci pewnie tylko Sandecja

Darek - 4 października 2020, 18:16:12 - *.146.229.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Skra Częstochowa zrobiła prezent Stali Rzeszów tak można skomentować ten mecz

Orzeł - 4 października 2020, 18:32:26 - *.play-internet.pl
Skra gra za 1/3 tej kasy, którą trwonią w takich Stalach, Resoviach i innych Pogoniach. Miasta dają im stadiony, dokładają rocznie po 2 mln a Skra pokazuje jak marnują pieniądze i potencjał

ZKS STAL R - 4 października 2020, 19:19:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Te patalachy z resovii to płaczą co tydzien. Ale Musza się przez wyczaić do tych porażek. Resovia spadek. W Rzeszowie tylko STAL.

Rzeszów - 4 października 2020, 20:43:51 - *.dynamic.chello.pl
Choćbyście garbuSki nie wiem co robili głośno śpiewali tupali to i tak
W Rzeszowie bez zmiany RESOVIA PANY.

123 - 4 października 2020, 21:59:08 - *.play-internet.pl
Stal to tupie ale po resovii i to regularnie ostatnio.

Lider2L - 4 października 2020, 22:22:31 - *.dynamic.mm.pl
Karma Wraca u resfviaków a nieuczciwy awans odbija nie im czkawką. Płakali, płaczą i będą płakać.. taka ich garbata natura. Przepić tureckim jogurtem, zagryźć czosnkową macą i dalej w dół tabeli. Bo jak narazie LIDER w Rzeszowie jest tylko jeden. Stal schodzi z murawy z podniesionym czołem a kibice po centrum chodzą u siebie. ~Reska już nawet ucieka z własnego stadionu a z boiska schodzą licząc węzły na sznurówkach. STAL DUMA RZESZOWA nr.1... RESOVIA 16-ta w tabeli i lepiej nie będzie

Wit - 4 października 2020, 23:05:10 - *.centertel.pl
Najlepsze spotkanie Stali w tym sezonie. Najlepsza też drużyna, z którą grała Stal. Naprawdę szacun dla Skry. Tym bardziej cieszą 3 pkt w tak wyrównanym i ciężkim meczu. Brawo Stal.

Do 123 - 4 października 2020, 23:32:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z iloma kosami musisz jeszcze zrobić zgody aby Tupac Resovie?
Sama się bałam he he

har - 6 października 2020, 9:28:51 - *.telpol.net.pl
Wojtyra chłop przyszedł z 4 ligi i strzela praktycznie co mecz . 4 liga śląska jest bardzo mocna i ma sporo dobrych zawodników warto przyjzeć sie niektórym bo mogli by pograć spokojnie na poziomie 2 ligi . Powodzenia Kamil !

Zwyczajny - 6 października 2020, 16:43:54 - *.3.50.254
Błąd trenerów Stali. Nie takie zmiany, w takim momencie meczu i wyniku (3-0). Przeszacowano zdolności i siły formacji obronnej z młodzieżowcem. Druga sprawa- zmiana Pieczary na Goncerza- nie dodaje wartości drużynie-sprawdzone w wielu meczach. Lepiej juz grac bez napastnika i dodac w pomocy (Wolski np będzie idealny do tego) Napastnicy w Stali nie strzelają wielu bramek. Od dawna. Są jakby bezużyteczni.Wychodzenie z 2 napastników nie ma sensu w żadnym meczu. 4-5-1 tylko lub 4-6 nawet lepiej sie sprawdza.