4 października 2020, 19:06:33 - maciejko
Dwa gole Karola Świderskiego

Karol Świderski strzelił dwa gole dla PAOK-u w wygranym 3-0 (1-0) meczu 4. kolejki greckiej ekstraklasy z OFI. Dla Polaka były to dwa pierwsze ligowe trafienia w tym sezonie.

4 października 2020, 17:15 - Saloniki (Stádio Toúbas)
PAOK 3-0 OFI
Omar El Kaddouri 8, Karol Świderski 89, 90

żółte kartki: Omar El Kaddouri, Sverrir Ingi Ingason - Miguel Mellado, Vahid Selimović, Juan Neira, Apóstolos Diamantís.

sędziował: Giórgos Tzováras.

Polak wszedł na boisko w 81. minucie w miejsce byłego zawodnika Lechii Gdańsk Antonio Čolaka.

PAOK jest wiceliderem z dorobkiem ośmiu punktów.

qwer - 4 października 2020, 19:15:45 - *.play-internet.pl
A powołanie i tak dostali parodyści spod Wezuwiusza i Germanii

Sierpuc - 4 października 2020, 19:16:08 - *.centertel.pl
Nie chce tu wszczynać nagonki albo czegoś w tym podobnym ale mamy mecz towarzyski i później dwa mecze w LN. Trener powołuje Piątka bez formy i Milika który w tym sezonie prawdopodobnie nie zagra. Dlaczego wiec wlaśnie trener nie powołuje zawodników typu Świderski? I nie chodzi mi o to że dzis kujnął 2 bramki ale trzeba sprawdzać innych bo nie długo obudzimy sie w ręką w nocniku i to bardzo głębokim.

Brzeczek! - 4 października 2020, 19:30:07 - *.69.145.197
Wilczek i Swiderski do kadry!
Piatek i Milik do zamrazarki!

Hhhhhhhhhh - 4 października 2020, 19:51:31 - *.dynamic.chello.pl
W większości to jest kopiuj wklej i może coś od czasu do czasu kogoś powoła. Kiedyś mecze reprezentacji były poza terminem i powoływał tylko z polskiej ligi. Polska,e mieli szansę zagrać.

Sierpuc - 4 października 2020, 19:52:06 - *.centertel.pl
Zgadzam sie z ,,Brzeczek!,, w 100 % !Pzdr dla Ciebie😊

..... - 4 października 2020, 20:26:57 - *.dynamic-3-poz-k-0-1-0.vectranet.pl
oszaleliscie z tym rezerwowym Świderem??

K - 4 października 2020, 20:29:40 - *.centertel.pl
Świderski i Przybylko w życiu nie pograja w kadrze (nawet w tej całej towarzyskiej Lidze Narodów) bo u nasw kadrze gra się za nazwisko i niezależnie od formy to Piątek i Milik będą powoływani choćby się po czole kopali.

gp - 4 października 2020, 20:47:54 - *.dynamic.chello.pl
Skoro Świderski jest rezerwowym w PAOK-u, to tym bardziej aw Napoli by nie grał. Od Milika lepszy na pewno nie jest. Ale i tak bym powołał, bo rywalizacja powinna być.

oleandro - 4 października 2020, 21:17:40 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Co to za reprezentacja w której ma grać każdy kto strzeli gola w zagranicznej lidze? To nie Dżibuti tylko Polska. Chłopak ostatnio nawet na ogony nie wchodził.

Sierpuc - 4 października 2020, 21:23:03 - *.centertel.pl
Do oleandro. A Milik nawet nie jest na ławce a jest w kadrze.. .

Co? - 4 października 2020, 22:10:51 - *.play-internet.pl
Świder gra i strzela gole a taki Milik nie gra, nie mieści się w Napoli, ten nasz Polski trenerzyna Brzęczek zwar..... i dobrze widzi czy jest ślepą k.urą ?!

ja - 5 października 2020, 7:08:21 - *.146.194.52.internetia.net.pl
Żebym nie bronił Milika ale panowie, jeśli już coś zaczynamy pisać to wypadałoby pomyśleć choć przez chwilę. Milika nie ma nawet na ławce bo na siłę chce odejść a nie żeby był aż taki słaby. Dziś panowie wszystko się wyjaśni. Tyle... Jednak uważam, że Świderski też powinien być powołany ale mamy takiego selekcjonera, że nie powinno nikogo to dziwić. wystawił sobie laurkę w postaci książki

LG - 5 października 2020, 9:22:32 - *.146.41.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Świderski fajnie strzelił 2 bramki, ale....Liga Grecka na ten moment niewiele różni się od Polskiej, a Świder grał...9minut wchodząc za słabego Colaka, którego natomiast w Rijece zastąpił słaby Kulenović,któy tam jest dużo bardziej ceniony.