4 października 2020, 20:07:55 - Hipotermi
Wygrana Standardu w lidze

Royal Standard de Liège, który jest rywalem Lecha Poznań w grupie D fazy grupowej Ligi Europy, wygrał 2-1 (0-0) w wyjazdowym meczu 8. kolejki belgijskiej ekstraklasy z Royal Charleroi SC.

4 października 2020, 18:15 - Charleroi (Stade du Pays de Charleroi)
Royal Charleroi SC 1-2 Royal Standard de Liège
Mamadou Fall 87 - Michel-Ange Balikwisha 79, Nicolas Raskin 84

Standard: 16. Arnaud Bodart - 24. Nicolas Gavory, 3. Zinho Vanheusden, 6. Noë Dussenne, 21. Collins Fai - 8. Gojko Cimirot, 26. Nicolas Raskin, 20. Merveille Bokadi - 19. Selim Amallah (87, 15. Eden Shamir), 17. Jackson Muleka (36, 7. Duje Čop), 23. Abdoul Tapsoba (60, 32. Michel-Ange Balikwisha).

żółte kartki: Shamar Nicholson, Marco Ilaimaharitra - Abdoul Tapsoba, Selim Amallah, Zinho Vanheusden.

sędziował: Lawrence Visser.

W zespole gospodarzy cały mecz rozegrał Ryōta Morioka (w przeszłości Śląsk Wrocław).

Standard zajmuje trzecie miejsce w lidze z dorobkiem 17 punktów. Lech zagra z belgijskim klubem 5 listopada o godz. 18:55 w Poznaniu i 26 listopada o godz. 21:00 na wyjeździe.

sbn - 4 października 2020, 20:17:19 - *.play-internet.pl
1340zł zarobione na tym golu , na golu Lecha i na Ferencvaros,a postawione tylko 200.
Hahahahahaha!

Do sbn - 4 października 2020, 20:22:52 - *.adsl.inetia.pl
A teraz zsumuje wszystkie wygrane i przegrane i się pochwal, buchacha

Iobi - 4 października 2020, 20:24:15 - *.play-internet.pl
Standard przejdzie lecha u siebie i na wyjeździe

Fajny - 4 października 2020, 20:27:23 - *.146.229.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z Lechem też wygrają !!!

Kuba - 4 października 2020, 20:34:27 - *.centertel.pl
charleła-Liege 1-2
charleła-Lech 1-2
Czyli będą dwa remisy w grupie jak Wisła z nimi w 2012. Tak typujcie kochani.

Karol - 5 października 2020, 1:18:05 - *.icpnet.pl
Mamadou Fall strzelił gola dla Charleroi, które przegrało 1:2. Jesteście pewni, że to był mecz ze Standardem, a nie retransmisja z Lechem?