4 października 2020, 21:24:29 - Hipotermi
Wygrana Benfiki w lidze

SL e Benfica, który jest rywalem Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy, wygrał 3-2 (1-0) w domowym meczu 3. kolejki portugalskiej ekstraklasy z SC Farense.

4 października 2020, 19:30 - Lizbona (Estádio do Sport Lisboa e Benfica)
SL e Benfica 3-2 SC Farense
Pizzi 15, Haris Seferović 79, 87 - Jonatan Lucca 54, Patrick 90

Benfica: 99. Odysséas Vlachodímos - 34. André Almeida, 30. Nicolás Otamendi, 33. Jardel (74 97. Ferro), 3. Álex Grimaldo - 21. Pizzi, 8. Gabriel (55, 28. Julian Weigl), 27. Rafa Silva (55, 38. Pedrinho) - 10. Luca Waldschmidt (55, 14. Haris Seferović), 9. Darwin Núñez (88, 19. Chiquinho), 7. Éverton.

żółte kartki: Gabriel, Nicolás Otamendi, André Almeida - Fábio Nunes, César, Cássio Scheid.

sędziował: Tiago Bruno Lopes Martins (Lizbona).

W 54. minucie Ryan Gauld (Farense) nie wykorzystał rzutu karnego (Odysséas Vlachodímos obronił).

Benfica jest liderem z dorobkiem dziewięciu punktów. Lech zagra z portugalskim klubem 22 października o godz. 18:55 w Poznaniu i 3 grudnia o godz. 21:00 na wyjeździe.

fansport - 4 października 2020, 21:33:26 - *.dynamic.chello.pl
benfrica jest do pokonania, powodzenia dla lecha. ten pierwszy mecz w lidze europa, to może być wyjątkowy dla polskich kibiców, bo benfrica nigdy jeszcze nie przegrała z polskim klubem.

jh - 4 października 2020, 21:52:07 - *.icpnet.pl
W tym sezonie Benfica odzyska mistrzostwo ale w tym meczu akurat spore męczarnie.

AZARIASZ - 4 października 2020, 21:52:13 - *.centertel.pl
Też uważam jak Ty fansport że
Benfica jest do pyknięcia. Wszystko w rękach a raczej
nogach zawodników z Poznania
ale już mamy do czynienia z ,, polskim standardem '' czyli wyprzedawaniem póki się da. Moder idzie do Anglii a to pewnie dopiero początek. Chwała Panu że choć po obecnym sezonie dopiero ale fartem będzie jeśli Lech w następnym roku w EdEP będzie mieć połowę swojej kadry. Czy Ci ludzie nie rozumieją że nawet szkółki Barcy czy Ajaxu nie są zdolne rok w rok produkować Messich czy De Ligtów ? A co dopiero polska akademia. No ale wiadomo że naszych gołodupców interesuje tylko szybki zysk. Szkoda gadać...

voyt KSG - 4 października 2020, 22:13:02 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
pionki... lech-benf 2-1; 2-2. lech-rangers 3-0;0;0. lech-liege 0-1(slabszy dzien);2:2. 2 miejsce w grupie. 1/16 z Szachtar 1:0; 1:1. 1/8 z Milan 1:1, 1:1 karne 6:5; final z Legią Warszawa 9:0

Papaj - 4 października 2020, 23:02:59 - *.cust.tele2.ee
Czyli wszystkie drużyny z grupy D solidarnie wygrały swoje mecze w ten weekend.

@voyt - 5 października 2020, 0:11:20 - *.nat.dynamic.telkab.pl
Zmień dilera dzieciaku.

Lenin - 5 października 2020, 1:02:25 - *.centertel.pl
W Portugalii , Belgii i Szkocji pewnie już się rozpisują o wygranej Lecha w lidze

Trotu - 5 października 2020, 9:36:29 - *.146.42.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z Lechem też wygrają !

dino (L) - 5 października 2020, 10:13:33 - *.vtelecom.pl
Benfica pewnie miała grymas na twarzy jak z IV koszyka losowali Lecha powodzenia poznaniacy

14! - 5 października 2020, 10:46:29 - *.play-internet.pl
W Lizbonie to nawet nie wiedzą co to jest Lech Poznań bardziej by się rozwiązywali o Barbarzyncach z Polski jednak i się upieklo brak kibiców gości.

Cyprys - 5 października 2020, 12:01:16 - *.146.42.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Benfica zwycięska w dwu meczu pokaże miejsce Lecha to nie Polska kopanina

Ekspert - 5 października 2020, 15:07:30 - *.111.247.12
Tylko, że Lech to nie kopanina, o czym przekonał się właśnie Piast Gliwice, Lech zupełnie nie pasuje do naszej Ekstraklapy, gra pięknie.

wododo - 5 października 2020, 15:19:25 - *.teoc.pl
@Ekspert - Piasta w tym sezonie w naszej lidze na razie wszyscy leją, Piast nie potrafi wygrać nawet, gdy rywal nie strzeli bramki... Życzę Lechowi powodzenia, i jak zawsze wszystkim polskim drużynom w pucharach europejskich - miało już nie być sprzedaży w tym sezonie, a tu ponoć mega oferta za Modera... Choć może to bicie piany jak niekończące się plotki o furach hajsu za Karbownika oraz opery mydlane "każdy tuż chce mieć Milika / Piątka w składzie" [węgla i papy] ;)

Dawid - 5 października 2020, 20:56:33 - *.play-internet.pl
Benfica wydaję się poza zasiegiem Lecha aczkolwiek wiadomo, że duże kluby z rezerwą podchodzą do LE, Benfica to aktualnie nie jest top klubów ale nadal bardzo silny klub gotowy do gry z najlepszymi i zważywszy na rangę tych rozgrywek może jest po prostu zlekceważyć, co nie musi się stać, ale jeśli by tak zrobił to tu można upatrywać największej sansy na przyzwoity wynik u Lecha.