dobry i pkt,szkoda ze nie dali rady do konca wytrzymacale bedzie juz chyba lepiej

Jaroslaw s - 9 października 2020, 19:54:20 - *.customers.d1-online.com

Gks&Piast - 9 października 2020, 19:54:43 - *.dynamic.chello.pl

Ksg Gornik - 9 października 2020, 19:55:16 - *.master.pl
Mówili idź postawić na Miedź kupon wejdzie, a miedź przy kursie 1,70 nie umie sobie poradzić z GKS Jastrzębie przecież to są jaja co miedź gra

OLAF - 9 października 2020, 19:55:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ta Miedź z kim do EX ?He he

Realia - 9 października 2020, 19:55:46 - *.dab.02.net (*.64.101.255)
Miedź bardzo brutalnie dzisiaj, za faul na Alim powinno być czerwo, nie wiem co były trener chciał udowodnić
Sędzia nie ogarniał brutalności Miedzi, dopiero potem się skapnął i sięgał po kartki. Niestety za Skrobacza Miedż cofła się w rozwoju, przyjemnie się patrzyło na Miedż a'la Tiki'taka. Skrobacz zniszczy was tak jak zniszczył nas. Tymczasem chwała piłkarzom i Ściburze za pierwszy punkt. AVE GKS

mario74 - 9 października 2020, 19:56:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gdzie będzię lepiej w Legnicy nigdy już chyba nie, za chwilę Właściciel odda to Miastu. Żenada przez wielkie Ż

Jastrzębie - 9 października 2020, 19:57:31 - *.dynamic.chello.pl
Panowie piłkarze, brawo za walkę do końca!!! Teraz już musi to zaskoczyć!! Bronimy pierwszej ligi jak niepodległości!! Jeszcze raz BRAWO!!

1962 - 9 października 2020, 19:59:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dziękujemy za walkę ! Była nawet szansa na 3 pkt ale w 2 połowie się cofnęliśmy ... nie jest złe - Miedzianka 1 połowa jak końcówka sezonu za Skrobacza - podania do bramkarza i nie wiadomo co grać ...

nołnejm - 9 października 2020, 20:00:28 - *.unknown.vectranet.pl
takiego stojanowa to nawet nawet janusze z brzuchem na orliku nie grają

SAM - 9 października 2020, 20:01:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
8 kolejka...i nic się nie zmienia.Pan Skrobacz,przebił już Pana Nowaka. Panie Dadełło,mylić się ludzka rzecz. Niech Pan zareaguje,bo z Panem Skrobaczem,po prostu się Pan pomylił

mario74 - 9 października 2020, 20:01:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z niczym do ex oj i to już bardzo długo nie.

Ja - 9 października 2020, 20:02:12 - *.183.29.194.multiplay.pl
I po kuponie.jak mozna nie wygrac z takimi ogorkami.Miedz wstyd

sramki - 9 października 2020, 20:06:20 - *.231.6.96.koba.pl
Miedzi patałachy.

Rafał - 9 października 2020, 20:15:14 - *.ip4.greenlan.pl
Najpierw jest krzyk grajmy młodymi. A jak gramy młodymi to jest rozczarowanie. Przecież Lech w pierwszym sezonie też był w środku. Pierwszy mecz dobry Hewelta - bez błędu, coraz pewniej. Panka, Bartkowiak, Tupaj i Śliwa jak to młodzi - w kratkę. A i tak by wygrali mecz gdyby nie Musa - dwunasty zawodnik Jastrzębia. Jakby mi tak Miedź leżała w sumie z 15 minut na boisku pod byle pretekstem, to bym się wstydził a nie piał z zachwytu o jakiejś walce. Jak się walczy to się kontruje jak ma się wynik i próbuje dobić rywala a nie leży plackiem przy byle okazji. Dziewczynki ligi nie utrzymają.

Wks - 9 października 2020, 20:19:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Miedź Patalachy! Wincyj kaski Panie D !!

cPjŚ - 9 października 2020, 20:20:01 - *.dynamic.chello.pl
idą po awans jak dzik w żołędzie

Andyk47 - 9 października 2020, 20:25:42 - *.play-internet.pl
Nieudaczniki!!! Od początku forsowali żółwie tępo. Brak gry b. Piłki, główki zero!

dddd - 9 października 2020, 20:27:35 - *.adsl.inetia.pl
Im gorszy przeciwnik tym gorzej gra Miedzianka.
Jastrzębie pół strzału w pierwszej połowie i prawie wygrali mecz. Miedź bez pomysłu, nie ma środka, nie ma gry. Jedyny techniczny gracz w pomocy - Panka. Trener zdejmuje go w przerwie i wprowadza Śliwę. To jest sabotaż. Bartkowiak też powinien grać dłużej.

@ddd - 9 października 2020, 20:36:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Proponuje zapoznać się ze statystykami meczu .
1 połowa strzały na bramkę Miedź 1 , GKS 2.
2 połowa 3:1.
Jak na takie wielkie transfery i kupę kasy to Miedź dzisiaj nic nie pokazała .

Wert - 9 października 2020, 20:39:20 - *.play-internet.pl
To kto w końcu strzelił dla Jastrzębia ? Daniel czy Szczepan ??
Niech się redakcja określi.😁

varadi - 9 października 2020, 21:04:02 - *.dynamic.chello.pl
To było po prostu dziadostwo ze strony Miedzi. Siedziałem i płakałem. I coś czuję, że będę nadal i długo płakał.

Johnny - 9 października 2020, 21:10:30 - *.30.5.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Panie Danielu Legnica pamięta bramkę strzeloną w derbach kretom. Damian Feruga szacun!!

Varadi - 9 października 2020, 21:23:24 - *.play-internet.pl
Przykro się ogląda taką Miedź. Jeden wielki chaos gra do tyłu i w poprzek a potem laga do przodu i może coś z tego wyjdzie. Jedyny plus że młodzi się ogrywają. Taka Miedź to niestety średniak ligi na 8- 10 miejsce.

Pablomks - 9 października 2020, 21:33:11 - *.dynamic-3-poz-k-1-3-0.vectranet.pl
Można tłumaczyć się w różny sposób ale takiej gry miedzi nieda się oglądać kopanina jak w b klasie straszne to jest😒

Dgl - 9 października 2020, 23:47:03 - *.play-internet.pl
Miedź dóóóóóóóół tabeli

Berg - 10 października 2020, 8:11:22 - *.centertel.pl
Sezon przejściowy

Miedziak - 10 października 2020, 9:03:21 - *.master.pl
brawo Miedź za walkę. Faktycznie mecz się nie ułożył ale i tak należy się pochwała za grę do końca i doprowadzenie do remisu

40i4 - 10 października 2020, 10:43:58 - *.unknown.vectranet.pl
Dlaczego Ali nie dostał drugiej żółtej za faul taktyczny po tym jak został wkręcony w ziemie w narożniku pola karnego wie tylko Krasny. Mam nadzieję, że trener wyleczył już się z Musy. To już lepiej wziąć kogoś z rezerw niż go holować.

40i4 - 10 października 2020, 11:05:14 - *.unknown.vectranet.pl
Taktyka na mecz: Musa/Biernat - laga. Wszyscy w jednej linii jako napastnicy zapominając o środku,
przez co trzeba było rzucac lagi. Nikt nie dał sygnału, że może być lepszy od Matuszka bez formy. Znowu zapomniano, że mamy słabą defensywę od dwóch lat i wlasnie leci trzeci rok, a potęgują to jeszcze defensywni pomocnicy. Nic nie zbierają, dziury... Augustyniak to był Pan.

Mks - 10 października 2020, 12:01:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Skrobacz jeszcze wyleci w tej rundzie-PEWNE INFO

Fc Godów - 10 października 2020, 12:16:48 - *.laguna.net.pl
Chcieliście Jarka to nie narzekajcie. Ostatnie mecze w Jastrzębiu wyglądały właśnie tak jak dzisiaj. Gra do tyłu i laga do przodu na wirtualnych napastników. Taktyka Jarka jest tak przewidywalna że każdy zespół już ja rozpracował.
A co dobry naszych chłopców w końcu szło to oglądać. Była walka do samego końca. I tak jak Jarek mówił na konferencji że jeszcze parę minut więcej meczu to Miedź by sztrzeliła gola. Chyba końcówkę meczu Jarek przesiedział w szatni bo to Jastrzębie było strona dominującą i Miedź powinna się cieszyć z tego remisu.

Rafał - 10 października 2020, 12:48:05 - *.ip4.greenlan.pl
Jak tam walka. Leżenie było na murawie ani walka. Wile lat oglądam futbol, ale takiej liczby padów na murawę nie widziałem nawet na rozgrywkach judo. Normalny sędzia by 10 minut przedłużył mecz. Najsłabszy zespól jaki był w Legnicy. Gdyby Musa nie zapragnął powalczyć w Miedzi o miano najgorszego po Soilicu obcokrajowca to niestworzylibyście nawet pół sytuacji i przegrali z Miedzią grającą wczoraj na poziomie co najwyżej IV ligowym. Przez 4 lata Skrobacz wprowadził was na piłkarskie salony, teraz z nowym trenerem macie jeden punkt, ale dalej swoje.

Rafał - 10 października 2020, 13:02:26 - *.ip4.greenlan.pl
Większość ludzi jest zadowolona z Jarka w Legnicy, więc skończcie swoje wypociny. Przede wszystkim nowa Miedź jest młoda, trener odważnie stawia na młodzież i walcząca, a tego nam ostatnio brakowało. Jakości nie ma, ale też i niektórzy zawodnicy weryfikują się negatywnie, a młodość potrzebuje czasu.. Skrobacz czas w Legnicy na poukładanie tego na pewno dostanie, przynajmniej do wiosny. A wy się martwcie o siebie, bo w Bełchatowie Miedź zagrała dużo lepiej i przegrała a to wasz rywal do spadku.

Zolty72 - 10 października 2020, 13:21:42 - *.252.110.121.voltar.net.pl
Jeszcze się z Jarka wyleczycie. I to prędzej niż Wam się wydaje ( czego Wam z życzliwości życzę ). Miedź wygląda faktycznie jak Jastrzębie z poprzedniego sezonu. Ratuje Was tylko to że póki co macie mniej zmian kadrowych w drużynie jak Jastrzębie. Myślę, że gdyby mecz odbył się za tydzień nawet punktu byście nie powąchali. Mam nadzieję, że ten pierwszy punkt pomoże uwierzyć w umiejętności i teraz już z górki. Tylko GKS...

rycho - 10 października 2020, 14:27:56 - *.77.70.86
Już po 7 meczach nas widzą na kandydata do spadku jak Jastrzębie jeszcze nie zagrało ani jednego meczu u siebie? Jestem spokojny o poziom sportowy a nieco zmartwiony finansami i koronohisterią. Za tydzień trudny mecz w Niecieczy ale ponieważ forma rośnie i spada tylko jedna drużyna to powinno być pod koniec rundy znacznie lepiej. Potem wiosna powinna być dużo lepsza.

Edi - 10 października 2020, 15:02:49 - *.dynamic-3-poz-k-0-0-0.vectranet.pl